По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Komedija ''VIETŲ NĖRA''

Ср 16.11. 2016 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS
10.00 - 13.00
Organizatoriai “Laimingi žmonės” kviečia apsilankyti spektaklyje “VIETŲ NĖRA”.

Neabejotiną meistriškumo viršūnę spektaklyje “Vietų nėra” demonstruoja aktorius Eimutis Kvoščiauskas. Jo šiame spektaklyje virtuoziškai kuriami personažai ne tik šmaikštūs, bet jau cituojami draugų kompnijose bei socialiniuose tinklapiuose. Iš virš trisdešimties aktoriaus kuriamų personažų kol kas lyderiais galime vadinti Naomės Kempbel padėjėją Braisą, kantriąją ponią Fišbern, ekscentriškąjį virtuvės Šefą, o nusmailinto balselio ir ypač lėto būdo sekretorė Stefani jau tapo moteriškos auditorijos favorite: “Spektaklio pradžioje kurį laiką sedėjome įsitempę – vis atrodė, kad aktorius tuos ką nors pamirš, sumaišys tekstą ar balso tembrus, bet pagavus žaidimo taisykles, užmiršau net savo kavą išgerti. O kai aktorius pradėjo vaidinti Stefani – prapliupom visos kvatoti. Dabar savo kompanijoje dažnai sulėtintai kartojam Stefani frazę “oi, kaip džiaugiuosi”, - įspūdžiais po spektaklio dalinosi vilnietė Ieva Germanavičiūtė.

Plačiau apie spektaklį:
Spektaklyje "Vietų nėra" vaizduojama viena, prieš pat Kalėdas klientų atsiginti negalinčio restorano Niujorke, darbo diena. Vienas aktorius per pokalbius telefonu įkūnija daugybę skirtingų personažų, įskaitant staliukų rezervuotoją, vyriausiąjį virėją, metrdotelį bei visus skambinančius ir restorane vietą užsirezervuoti siekančius įvairaus plauko klientus. Šis spektaklis – alegorinė ir jautriai juokinga istorija apie jauną žmogų, bandantį nesuklupti nuo skubėjimo ir susireikšminimų išprotėjusiame pasaulyje. Spektaklio herojus Semas – aktorius, gyvenantis neribotų galimybių mieste - Niujorke, vis laukiantis savo didžiosios aktorinės karjeros pradžios. Kad pragyventų, jis uždarbiauja keturių žvaigždučių restorane Manhetene  - priiminėja iš anksto skambinančių klientų užsakymus, bandydamas nuspėti kiekvieno skambinančio nuotaiką, apetitą, santykius su žmona, darbdaviu ar dar bala žino kuo.

Semas stengiasi išlikti ramus net kai situacijos tampa nevaldomos. Ir visai nesvarbu ar tai egocentrikas, tačiau velniškai talentingas virtuvės šefas “deda jį į šuns dienas”, ar perdėtai jautri moteriškė pusę valandos įrodinėja, kad buvo užsisakiusi stalelį dar prieš keturis mėnesius, ar garsios manekenės Naomės Kempbel sekretorius, norintis pakeisti šviestuvo lemputę toje restorano vietoje, kur jo darbdavė užsirezervavo staliuką… Visus šiuos klientus, kurie lyg susitarę skambina nesustodami ir reikalaudami dėmesio, Semas privalo suvaldyti ir dar padėkoti. Šitaip, bendraudamas tik telefonu, vienas spektaklyje į net tris dešimtis personažų persikūnijantis aktorius sukuria per trisdešimt skirtingų personažų, kurių dėka žiūrovui jautriai atskleidžiama pagrindinio personažo Semo, žmogučio skubančiame pasaulyje, svajonė ir ryžtas ją pasiekti.

Režisierius Arvydas Lebeliūnas apie spektaklį:
“Viena diena, viena vieta, vienas veikiantis žmogus šiame spektaklyje... Bet kiek tame aistros ir gaivalo, absurdo ir tikėjimo. Labai aktuali tema. Juk kiekvieną dieną kenčiame nuo susireikšminimų, bandymų išsilaikyti skubėjimo karuselėje. Aktorine prasme šis spektaklis turėtų pagimdyti žvaigždę, nes aktorius, sutikęs šią pjesę suvaidinti, privalo būti meistras. O man šis darbas buvo  dovana, nes dirbti su aktoriumi, kuriam Dievulis ne tik nepagailėjo talento, bet dar pridėjo ryžto, darbštumo, užsispyrimo ir tikėjimo yra didžiulė atgaiva. Tai, ką Eimutis daro scenoje, yra aktorinis stebuklas.”

Daugiau informacijos www.laimingizmones.lt
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Komedija ''VIETŲ NĖRA'' Ср 16.11. 2016 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS 10.00 - 13.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N10
Nuolaidos: Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Организатор
VšĮ LAIMINGI ŽMONĖS
Raudondvario pl. 226A Kaunas