По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Žilvinas Žvagulis ''Geriausi hitai'' su gyvo garso grupe

Сб 26.11. 2016 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai
14.90 - 24.90
Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą! Praėjusiais metais Žilvinas Žvagulis savo 50-ąjį jubiliejų griausmingai atšventė vasaros estradoje gimtadienio proga surengęs grandiozinį koncertą. Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

Žilvino Žvagulio populiarumui nėra ribų ir Lietuvai tenka atlikėju dalintis kartu su tokiomis šalimis kaip Kanada, JAV, Vokietija, Didžioji Britanija ir kitomis, kuriose jau kurį laiką atlikėjas koncertuoja. Lapkričio pabaigoje garsiausias Lietuvos žemaitis grįžta į Klaipėda ir kviečia Jus į langus drebinantį koncertą GERIAUSI VISŲ LAIKŲ HITAI, vyksiantį Klaipėdos kultūros centre „Žvejų rūmai".

Tie, kurie jau yra buvę atlikėjo koncerte, nepraleis jo nei už ką, o nebuvusiuosius nustebins tikra energijos bomba ant scenos, kuri niekada nelieka tik joje, o persikelia iki paskutinės eilės balkone ir toliau.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Žilvinas Žvagulis ''Geriausi hitai'' su gyvo garso grupe Сб 26.11. 2016 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai 14.90 - 24.90
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:45
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Taikos pr. 70 Klaipėda Литва
Организатор
VšĮ Džiazo spalvos
Dysnos 4-3, Vilnius