По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

The Whitney Houston Show

Вс 20.11. 2016 19:00
COMPENSA koncertų salė
19.99 - 59.00
Gyvo garso koncertas – „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“

Pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukęs projektas „The Greastest Love of All – The Whitney Houston Show“ atvyksta į Lietuvą. Po sėkmingų gastrolių Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje – šis unikalus projektas pagaliau pasiekė ir Europą!

Vokietija, Danija, Šveicarija, Norvegija ir Lietuva – tai šalys, kurioms pirmoms bus suteikta unikali galimybė pamatyti „The Whitney Houston Show“, kadangi šios šalys yra įtrauktos į 2016 metų turą po Europą. Bilietai į pasirodymus išgraibstomi likus keliems mėnesiams iki pasirodymo dienos.

Jau šių metų lapkričio 20 d. „Compensa“  koncertų salėje, Vilniuje ir lapkričio 18 d. Šiaulių arenoje, Šiauliuose bus surengti „The Whitney Houston Show“  pasirodymai.

Šiuos gyvo garso koncertus atliks kvapą gniaužiančio vokalo savininkė Belinda Davids su grupe. Įspūdingas 4 oktavų balso deapazonas ir stulbinančiai panašus balsas į visų laikų geriausią daininkę Whitney Houston, leis pasinerti ir mėgautis nepakartojamu „The Whitney Houston Show“ pasirodymu.

Koncerto metu išgirsite virš 20 geriausių Whitney Houston dainų, įskaitant: „I will always love you“, „I wanna dance with somebody“, „I‘m every woman“ ir kitas populiariausias dainas.

Kostiumai, apšvietimas, gyvo garso grupė, šokėjai  ir specialieji efektai – tai maža dalis to kas laukia koncerto žiūrovų. Visi liks maloniai nustebinti auksinio balso savininkės Belinda Davids pasirodymu. Ne vieną kartą atlikėjai yra tekę atlikti Whitney Houston kūrinius akapela, kad žiūrovai galėtų įsitikinti, jog visi kūriniai yra atliekami gyvai.

„Aš noriu, kad žmonės atėję į mano pasirodymus prisimintų Whitney tokią, kokia ji buvo savo karjeros aukštumose, kai ji buvo nuostabi..!” – sako pati atlikėja.

Belinda Davids gimė Port Elizabete, Pietų Afrikoje ir savo profesionalius pasirodymus pradėjo sulaukus 14 metų. Gamtos apdovanota unikaliu balsu atlikėja greitai sulaukė vietinių prodiuserių dėmesio. Ir išleido kelis albumus, kurie susilaukė sėkmės Pietų Afrikoje.

Nuo pat paauglystės jos idealu ir pavyzdžiu buvo Whitney Houston. Kai tik Belinda Davids turėdavo galimybę į savo pasirodymus įtraukdavo ir Whitney repertuaro dainas.  Pop karalienės įtaka atlikėjai buvo tokia didelė, kad pas atlikėją atsirado panaši dainavimo maniera, įpročiai, o neįtikėtinas vokalo stiprumas ir panašumas prilygo net pačiai Whitney Houston.

2014 metais Belinda Davids prisijungė prie „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ projekto ir tapo pagrindine atlikėja. Šou išgarsėjo visame pasaulyje ir pradėjo rinkti pilnutėles koncertų sales įvairiausiuose pasaulio žemynuose.

Bilietai į „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ pasirodymus Vilniuje platinami visose Bilietų pasaulio kasose.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
The Whitney Houston Show Вс 20.11. 2016 19:00 COMPENSA koncertų salė 19.99 - 59.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: Iki 6 m .amžiaus, pateikus amžių įrodantį vaiko dokumentą.
Amžiaus cenzas: Nėra
Nuolaidos: Nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
MB ''Kūrybos studija''
J. Savickio g. 4 Vilnius