По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SKAMP Kalėdinis koncertas ''Coming home for Christmas''

Ср 21.12. 2016 21:00
Menų fabrikas Loftas
12.30 - 25.50
Tradicinis SKAMP Kalėdinis koncertas “Coming Home for Christmas” šešis metus iš eilės stebuklinguoju metu tame pačiame LOFTE vykęs grupės koncertas sušildė daugybę širdžių, kojų ir pirštų galiukų. Tad šiemet šiuo magiškiausiu metų laikotarpiu norisi su visais ir vėl susitikti.

Kalėdiniai kvapai, raudoniu išmuštos karštų gėrimų stiklinės, vaikų klegesys, draugų, apsikabinimai ir sveikinimai bei visiems gerai žinomos dainos, baladės ir smagūs lyriniai nukrypimai, o šį kartą ir karštieji SKAMP naujieji hitai.

Prie Skamp Kalėdinio koncerto prisijungs GOSPEL komanda HARK!, žavių, jaunų, profesionalių muzikos atlikėjų gyvos muzikos projektas. Nors ir visai jaunas, pradėjęs veiklą 2013 m., šis kolektyvas stebina ilgamete ir kultūroje svaria muzikine komandos narių patirtimi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Daugelis komandos vokalistų prieš šį projektą dainavo gospel chore Sounds in G bei dalyvavo įvairiuose seminaruose ir meistriškumo kursuose.

Taip pat koncerto metu pasirodys Karpiz (Tie Geresni).

Tikimės, kad toks vakaro planas, sukantis šventiniame šurmulyje, planuojant ir pakuojant dovanas kelios dienos prieš šventes, turėtų patikti ir tau. Kartais šiuo metų laiku taip sunku pagauti draugą, tad ateik susitikti, apkabinti ir paklausti ką nori šiemet rasti po egle?
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SKAMP Kalėdinis koncertas ''Coming home for Christmas'' Ср 21.12. 2016 21:00 Menų fabrikas Loftas 12.30 - 25.50
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 20:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 9 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: perkant 10 bilietų. Negalioja VIP bilietams.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Švitrigailos g. 29 Vilnius Литва
Организатор