По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Orkestro VILNIAUS SINFONIETTA teatralizuotas koncertas ŠVENTINIS RETRO 

Ср 28.12. 2016 19:00
COMPENSA koncertų salė
13.90 - 33.90
Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

Chrazismatiškasis dirigentas ir „Vilniaus sinfoniettos“ orkestro vadovas Vytautas Lukočiuskartu su šiuo metu vienu populiariausiu šalies humoristu Justinu Jankevičiumi ruošiasi teatrališkam gruodžio 28 dienos šou „Šventinis retro“, kuriame du humoro nestokojantys scenos meistrai kartu su žymiais Lietuvos scenos atlikėjais keliaus laiku atgal į žavingąjį retro laikotarpį.

„Retro laikotarpis – vienas gražiausių muzikos istorijoje...“, - tikina šventinio koncerto atlikėjai, kurie kartu su „Vilniaus sinfonietta“ atliks specialiai šiam vakarui paruoštą programą. Kiekvieno atmintyje retro – tai rafinuota praeitis, kuri šiandien yra ištraukiama į dienos šviesą. Scenos profesionalai – Česlovas Gabalis, Justinas Lapatinskas, Lina Rastokaitė ir ypatingo balso savininkė Indraya naujam gyvenimui prikels žymiausius retro kūrinius, kurie nuskambėję prieš kelis dešimtmečius, šiame teatrališkame retro vakare suskambės iš naujo ir visiškai kitomis spalvomis.

Prie šventinio vakaro jaukumo nemažai prisidės koncerto vedlys Justinas Jankevičius, kuris subtiliu humoru ir kaip visuomet laisvu bendravimu su publika sukurs ypatingą atmosferą, o muzikinį vairą laikysiantis V. Lukočius šiam muzikos garsų spektakliui ruošėsi ilgai, todėl tikina, kad neeiliniame metų renginyje yra paruošęs ne vieną teatrališkumo elementą, kurie koncertui suteiks dar didesnį žavesį.

Leiskite sau pasimėgauti ypatinga muzika ir jos sukurta nuotaika!

Dalyvauja:
Orkestras „Vilniaus sinfonietta”
Dirigentas Vytautas Lukočius
Justinas Jankevičius
Indrayja
Lina Rastokaitė
Česlovas Gabalis
Justinas Lapatinskas
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Orkestro VILNIAUS SINFONIETTA teatralizuotas koncertas ŠVENTINIS RETRO  Ср 28.12. 2016 19:00 COMPENSA koncertų salė 13.90 - 33.90
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:45
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ Džiazo spalvos
Dysnos 4-3, Vilnius