По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

LINAS ADOMAITIS IR KAUNO BIGBENDAS. KONCERTINIS TURAS - ''19'' | Vilnius

Сб 05.11. 2016 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
19.00 - 35.00
Bilietai į visus TURO koncertus iki rugsėjo 1d. pigesni, skubėkite įsigyti jau dabar.

LINAS ADOMAITIS – KONCERTINIS TURAS „19“
SU KAUNO BIGBENDU!


Dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris ir savo srities novatorius Linas Adomaitis galingai sprogdina Lietuvos muzikines erdves!

Ir visai panašu, kad tai labai taiklus Lino pastarojo muzikinio etapo apibūdinimas. Jis vienas charizmatiškiausių atlikėjų, jam šiandien sekasi, jis rengia anšlaginius koncertus su simfoniniais orkestrais ir didžiuliais chorais, tačiau gali sukelti tikrą audrą ir pritariant tik gitarai.

Lino Adomaičio universalumas ir gebėjimas atlikti savo muzikinę programą įvairiais muzikiniais sąstatais tik patvirtina jo profesionalumą, kuris yra lygiai toks pat stiprus, kaip ir Lino nuoširdumas bei atsidavimas scenoje.

Šį kartą Linas Adomaitis koncertiniame ture „19“ pristatys ypač stilingą šou drauge su Kauno bigbendu, ritmo grupe, pritariančiaisiais vokalais ir ryškiausio kalibro kviestiniais svečiais. Tai energingas ir prabangus reginys, prisodrintas gera funk’o ir jazz’o siela, kurioje ritmingai pulsuos patys žymiausi Lino muzikos perlai: „Tavo spalvos“, „Aš pavydžiu sau“, „Ar tu ją matei?“, „Pasaulis gražus“, „Žalioj tyloj“ ir daugelis kitų.

Koncertų turui „19“ rašomos galingos aranžuotės, kuriamos specialios dekoracijos, kiekvienam kūriniui ruošiami ypatingi šviesos efektai, muzikantai scenoje išsidėstys net keliose skirtingose erdvėse, o visas šou peržengs standartinio koncerto suvokimo ribas.

Mielieji, nepraleiskite unikalios progos pasimėgauti muzikaliu, profesionaliu ir galingu gyvos muzikos šou drauge su charizmatišku ir nuoširdžiu Linu Adomaičiu bei šiemet jubiliejų švenčiančiu Kauno bigbendu.

Koncertai vyks:
Lapkričio 5d. Vilniuje, Kongresų Rūmuose
Lapkričio 12d. Kaune, VDU Didžiojoje salėje
Lapkričio 19d. Klaipėdoje, Koncertų salėje

Сайт мероприятия: http://www.lietuvis.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
LINAS ADOMAITIS IR KAUNO BIGBENDAS. KONCERTINIS TURAS - ''19'' | Vilnius Сб 05.11. 2016 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 19.00 - 35.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: išankstiniams bilietams iki rugsėjo 1 d.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор