По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

KRISTINOS ZMAILAITĖS ir EDMUNDO SEILIAUS KONCERTAS

Ср 14.12. 2016 19:00
Vaidilos teatras
10.00 - 46.00
2016 m. gruodžio 14 d., 19 val.

KRISTINA ZMAILAITĖ ir EDMUNDAS SEILIUS, Lietuva

Akompanuoja D. Mažintas (fortepijonas), Lietuva


Kristina Zmailaitė

Baigus vokalo studijas pirmuoju rimtu išbandymu jai tapo Adinos partija G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“ Kauno muzikiniame teatre. Po sėkmingo debiuto ji sukūrė dar daugiau kaip dešimtį vaidmenų operose ir operetėse: Misis Ford (O. von Nicolai „Vindzoro šmaikštuolės“), Džuljeta (Ch. Gounod „Romeo ir Džuljeta“), Fraskita (G. Bizet „Karmen“), Violeta (G. Verdi „Traviata“), Marica (E. Kalmano „Marica“) ir kt.
2002 metais Kristina pelnė valstybinę stipendiją Vokietijoje, o kartu – galimybę tobulintis ir koncertuoti toje šalyje. Vėliau ji stažavo JAV, Prancūzijoje ir Italijoje, dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė garsūs Italijos vokalo meistrai (Katia Ricciarelli ir kiti).
Kristinai teko dainuoti įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, ji yra parengusi koncertinių programų su Čiurlionio kvartetu, bendradarbiavo su visais Lietuvos muzikiniais teatrais ir garsiausiais Lietuvos orkestrais bei dirigentais. Koncertinių gastrolių metu ji yra aplankiusi ne vieną Europos šalį ir Jungtines Valstijas.


Edmundas Seilius

Šis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas debiutavo dar studijų metais, kai atliko Nemorino partiją G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“. Vėliau jis buvo kviečiamas į skirtingų epochų ir stilių sceninius veikalus: Ch. Gounod „Romeo ir Džuljeta“ (Romeo), G. Puccini „Turandot“ (Pangas), B. Dvariono „Dalia“ (Jurgelis), J. F. Halévy „Žydė“ (Leopoldas), G. Verdi „Traviata“ (Alfredas), G. Puccini „Džanis Skikis“ (Rinučis), C. Monteverdi „Uliso sugrįžimas“ (Eurimakas), E. Chabrier „Žvaigždė“ (Karalius Ufas), G. Verdi „Rigoletas“ (Hercogas), G. Puccini „Bohema“ (Rudolfas), P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“ (Lenskis), F. Leháro „Linksmoji našlė“ (Rosiljonas) ir kt.
Dvejus metus studijavęs JAV, vėliau jis kūrė vaidmenis Reino nacionalinėje operoje Strasbūre, bendradarbiavo su Dalaso ir Čikagos operomis, Varšuvos Didžiuoju teatru, Minsko nacionalinės filharmonijos orkestru bei su visais Lietuvos simfoniniais ir kameriniais orkestrais.
Edmundas reguliariai dalyvauja meistriškumo kursuose, kuriuos rengia pasaulyje pripažinti vokalistai (K. Ricciarelli, G. Bardini, M. Paulo, R. Legatte, P. Vallet, W. Wildo ir kt.). Jo atliekamas koncertines programas girdėjo daugelio Europos šalių, Japonijos ir JAV publika.

Сайт мероприятия: http://www.vaidilosklasika.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
KRISTINOS ZMAILAITĖS ir EDMUNDO SEILIAUS KONCERTAS Ср 14.12. 2016 19:00 Vaidilos teatras 10.00 - 46.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 10 % moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Nuolaida negalioja pigiausios kainos (11 eur) kategorijai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва