По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''HIPERBOLĖ AKUSTIŠKAI'' gyvo garso koncertas

Чт 22.12. 2016 18:00
Koncertų salė Saulė
10.00 - 11.00
“HIPERBOLĖ AKUSTIŠKAI” projektas

„Hiperbolė akustiškai". Amžinai jaunos, stiprios energijos kupinos dainos šiame unikaliame koncerte įgis klausytojams dar negirdėtas formas.

Balsas ir tekstai, kurie palies širdis. Akustinės gitaros ir violončelės skambesys, kuris išgrynins pačią „Hiperbolės" esenciją… Dvi dešimtys ryškiausių lietuviško roko hitų – pusantros valandos trukmės programoje, kuri alsuos ne tik žiema itin sušildančia lyrika, bet ir kvies energingai pritarti muzikantams: „Aš dar dainuosiu!".

Scenoje:

Anatolijus Kapustinas (vokalas, akustinė gitara)–legendinės „Hiperbolės" gitaristo Igorio Berino mokinys.

Ina Samonova (violončelė) – scenos meistrė, muzikuojanti Baltarusijos
nacionaliniame orkestre.

Simonas Kunca ( klavišiniai, fleita) – “ Hiperbole tribute band”

Projekto „Hiperbolė akustiškai" idėja gimė vokalistui ir muzikantui Anatolijui Kapustinui. Jis bei scenos bendražygiai, susibūrę į „Hiperbolė Tribute Band", sėkmingai rengia koncertus Lietuvoje ir už šalies ribų, savo pasirodymais atiduodami duoklę legendinei „Hiperbolei" bei rinkdami pilnas sales žiūrovų, kurių gretose – ir solidaus amžiaus grupės gerbėjai, ir jaunosios kartos atstovai, besižavintys estrados klasika.„Kone trejus metus koncertuojame siekdami perteikti autentišką „Hiperbolės" skambesį, kuriamą profesionalių muzikantų grupės. Visgi jau kurį laiką brendo mintis apie kitokią puikiai žinomų kūrinių interpretaciją – su minimalistiniu ir gan netikėtų instrumentiniu sąstatu", – kalbėjo „Hiperbolė akustiškai" vokalistas Anatolijus.

Balsui ir akustinei gitarai papildomų, sodrių spalvų suteiks viešnios iš Baltarusijos – žinomos violončelininkės Inos Samonovos – muzikavimas. Pakviesta kurti aranžuočių „Hiperbolės" kūriniams, ši scenos virtuozė juos nuoširdžiai pamilo, tad pasiūlius jai praturtinti projektą violončele,su entuziazmu priėmė šį iššūkį. Profesionaliai muzikantei, savo šalyje tituluotai scenos meistrei, grojančiai Nacionaliniame orkestre, tai pirmas tokio pobūdžio projektas, kuomet „klasikinis" instrumentas papildys roko klasiką.

„Hiperbolė akustiškai" projekto dalyvių  nuomone -  toks dviejų šalių muzikantų bendradarbiavimas – gyvas įrodymas, kad talentingai sukurtos „Hiperbolės" muzikos ir joje užkoduotų jausmų kalba išties yra universali. „Ji suprantama kiekvienam, kurio širdyje gyvena meilė žmonėms ir gyvenimui", - įsitikinę atlikėjai.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''HIPERBOLĖ AKUSTIŠKAI'' gyvo garso koncertas Чт 22.12. 2016 18:00 Koncertų salė Saulė 10.00 - 11.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Tilžės g. 140 Šiauliai Литва
Организатор