По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Grupės WEEKEND koncertas

Вс 23.10. 2016 18:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI
Grupė WEEKEND įkurta 2000 metais Seinuose. Grupės vokalistas ir lyderis – Radoslav Liševski tiesiog užburia savo balsu. Grupę sudaro dar trys nuostabūs šokėjai: Adam Lazovski, Bernard Mikulski bei Karol Skrobanski.

Grupė yra pelniusi daug apdovanojimų, tarp jų už geriausią 2003 ir 2010 metų pasirodymą bei Miesto mero apdovanojimą 2012 metais Festivalyje disco polo ir dance Ostrudoje. Per daugelį metų grupė dalyvavo daugybėje koncertų, išleido keletą albumų, sukūrė keletą labai žinomų dainų, tokių kaip pvz. „ZA Miłość Mą, Jesteś Zajebista ,Playboy ,To Karolina…itt… kurios jau tapo lenkiškos dainų muzikos kanonu. Dainos „Ona Tańczy Dla Mnie” vaizdo klipas vienintelis lenkiškas klipas patekęs į youtube TOP 100 sąrašą.

Vaikinai yra žinomi dėl energingų koncertų, geros muzikos, pozityvios energijos ir šypsenos veide. Grupė WEEKEND savo koncertuose užtikrina gero tono skambesį ir tikrai neleis nuobodžiauti.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Grupės WEEKEND koncertas Вс 23.10. 2016 18:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Литва