По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai | VILNIUS

Чт 08.12. 2016 20:00
Tamsta Klubas, Vilnius
„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Prieš metus lietuviškos muzikos padangėje debiutavęs ir žaibiškai išpopuliarėjęs „Daddy Was A Milkman“ surengs koncertus visuose trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Melomanų ir kritikų simpatijas pelnęs atlikėjas debiutinį albumą „Daydreaming“ pristatys išskirtiniuose koncertuose: lapkričio 23 d. Kauno Nacionaliniame dramos teatre, lapkričio 24 d. Klaipėdos Koncertų salėje ir gruodžio 6 d. ir 8 d. Vilniaus klube „Tamsta“.

Pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas ilgus metus praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu Lietuvoje gyvenantis atlikėjas yra vienas iš nedaugelio muzikos scenos debiutantų, pripažinimo sulaukusių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: visus „Daddy Was A Milkman“ singlus transliuoja pagrindinės Latvijos ir Estijos radijo stotys. Neseniai išleistas debiutinis atlikėjo albumas „Daydreaming“ muzikos kritikų yra vertinamas, kaip vienas geriausių pastarųjų metų debiutų lietuviškos muzikos scenoje.

„Daddy Was A Milkman“ – „Read My Mind“: http://bit.ly/291rt36

Bilietus į visus tris „Daddy Was A Milkman“ koncertus Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt

Gerbėjai išpirko visus bilietus
Liepos pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ surengė pirmąjį koncertą Mokytojų kiemelio „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Ažiotažas buvo toks didžiulis, kad gerbėjai visus bilietus išpirko likus kelioms savaitėms iki renginio. Sausakimšoje erdvėje vykęs anšlaginis debiutas daugiau nei pavyko: susižavėję gerbėjai ovacijomis pasitikdavo kiekvieną dainą, minios žmonių po koncerto laukė atlikėjo, kuris beveik valandą dalino autografus.

„Daddy Was A Milkman“ – „Breathe In“: http://bit.ly/291rm7t

Koncertavo didžiuosiuose festivaliuose

„Daddy Was A Milkman“ šiemet savo programose norėjo matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Atlikėjas surengė puikų pasirodymą vienos dienos festivalyje „Summer In The City“, kur „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną. Liepos mėnesį „Daddy Was A Milkman“ atstovavo mūsų šaliai festivalyje „Positivus“. Rugpjūčio pradžioje atlikėjas koncertavo viename didžiausių Lietuvos muzikos festivalių „Granatos Live“.

„Daddy Was A Milkman“ – „Seasons“: http://bit.ly/2942zgR

Pristatys dvejus metus brandintą debiutinį albumą

Suplanuotuose koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje bus pristatytas dvejus metus brandintas „Daddy Was A Milkman“ debiutinis albumas „Daydreaming“. Publikai pristatomos 10 dainų gimė grojant akustine gitara, o galutinį skambesį įgavo įrašų studijoje. „Smulkmenos ir detalės turi didelę įtaką kiekvieno iš mūsų teigiamai emocinei būsenai. Tai atsiskleidė ir kūryboje – visos albumo dainos atspindi skirtingus, tikrus pojūčius, kuriuos „nupiešti“ stengėmės šviesiomis, lengvomis spalvomis“, – sako visų albumo dainų muzikos ir tekstų autorius Ignas Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ – „Sleeping Alone“: http://bit.ly/292PBR2 

Atlikėjas neslepia, kad pašėlusiu tempu lekiančiame gyvenime ne visada pavyksta išlaikyti vidinę pusiausvyrą, tačiau ją atkurti visuomet lengviau pasitelkus muziką. „Tikiu, kad su muzikos pagalba galime įnešti ramybės į kiekvieno mūsų klausytojo kasdienybę. Siekėme vientiso, nevarginančio skambesio, todėl dirbome iš širdies – studijoje praleidome  pusantrų metų“, – pasakoja I.Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ – „All About Love“: http://bit.ly/2942Lwf

Scenos naujokas neabejoja, kad muzika vienija žmones. „Aš tuo nuoširdžiai tikiu“, – teigia atlikėjas. „Be galo malonu, kai sulaukiame laiškų iš klausytojų kituose pasaulio kraštuose, kurie mūsų dainose atpažįsta save ir atranda savo jausmus. Šis bendrumo jausmas užburia“.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertus rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir grupės koncertą, sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai | VILNIUS Чт 08.12. 2016 20:00 Tamsta Klubas, Vilnius
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Литва
Организатор
Ignas Pociūnas
Taikos g.c178 - 5 Vilnius