По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) KIM WILDE IR BELINDA CARLISLE. GYVO GARSO KONCERTAS

Сб 29.10. 2016 20:00
Kauno Žalgirio arena
Мероприятие приостановлено
RENGINYS ATŠAUKTAS!
Norime informuoti, kad atšauktas renginys ''KIM WILDE IR BELINDA CARLISLE. GYVO GARSO KONCERTAS'' turėjęs įvykti 2016 metų spalio 29 dieną Kaune.
Bilietus įsigiję internetu ir atsiskaitę Šiaulių, Nordea banko, kreditine kortele arba pirko kasoje turi kreiptis info@bilietupasaulis.lt iki lapkričio 15 dienos.
Kitiems pirkusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2016 metų lapkričio 1 dienos.
Organizatoriai labai atsiprašo už patirtus nepatogumus.


Pirmą kartą Lietuvoje dvi žvaigždės viename gyvo garso koncerte. Vienintelis Kim Wilde ir Belinda Carlisle  pasirodymas Lietuvoje.

Legendinio šeštojo dešimtmečio britų rokenrolo atlikėjo Marty Wilde‘o ir jo žmonos Joyce‘ės – vienos iš „The Vernons Girls“ atlikėjų dukra – Kim Wilde apžavėjo savo klausytojus singlais: Chequered Love“, „Water On Glass“, „Cambodia“, „View From A Bridge“, „You Keep Me Hangin’ On“ – šis pelnė pasaulinę šlovę, o JAV užkariavo pirmąją vietą – „Another Step (Closer To You)” (duetas su Junior Giscombe), „You Came“, „Never Trust A Stranger“ ir „Four Letter Word“.

1983-aisiais Kim laimėjo geriausios britų atlikėjos moters BPI apdovanojimą. Tuo tarpu „gyvų“ pasirodymų laimėjimų sąraše puikuojasi koncertai 2 milijonų žmonių miniai penkių mėnesių trukmės ture po Europos stadijonus su Maiklu Džeksonu 1988 ir David Bowie apšildymas jo ture po Europą 1990-aisiais „Greatest Hits Stadium Tour“.

Tuo tarpu Belinda Jo Carlisle pradėjo savo solinę karjerą 1986 metais. Vienas iš sėkmingiausių albumų buvo „Runaway Horses“. Šis albumas 1989-siais užėmė 4 vietą Jungtinėje Karalystėje ir 3 vietą JAV, patvirtindamas neblėstantį Belindos populiarumą. Pirmasis singlas „Leave a Light On“ tik per plauką nepateko į Top 10 JAV – liko vienuoliktoje vietoje,  tačiau Jungtinėje Karalystėje pateko į Top 5. Antrasis singlas „Summer Rain“ nepateko į Top 20 (pakilo iki 23 vietos) 1990-ųjų pavasarį, tačiau ilgai nesitraukė iš Top 75 ir, galbūt netikėta, tačiau buvo vienas iš pelningiausių singlų tais metais. Tą rudenį Belindą aplankė netgi didesnė sėkmė Jungtinėje Karalystėje, kai jos „(We Want) The Same Thing“ nauja versija (dar viena daina iš „Runaway Horses“ albumo) pasiekė 6 vietą.

Didžiuojamės,  kad būten šios atlikejos galės padovanoti nepamirštamą gyvo garso koncertą ir kartu prisiminti taip gerai žinomus hitus:
https://www.youtube.com/watch?v=P-WP6POdTgY&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=xJZF-skCY-M&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=ur48BBf6TkU&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=P6Agwu_5J14&feature=youtu.be

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Abonementus prasitęsę klubo nariai perkasi bilietus nuo liepos 4d. Iki Rugpjūčio 1d. Nauji klubo nariai bilietus galės išsipirkti nuo rugsėjo 1d. Iki Rugsėjo 7d.
Klubo sektoriai nebus parduodami. Klubas perkeliamas į 112 sektoriuje. Nuo rugsėjo 18 dienos neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą.
Norint įsigyti bilietą į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį. Tada pasirinkite norimas vietas 112 sektoriuje.
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) KIM WILDE IR BELINDA CARLISLE. GYVO GARSO KONCERTAS Сб 29.10. 2016 20:00 Kauno Žalgirio arena
Мероприятие приостановлено
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: ~15 minučių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-110 sektorių viršutinėse eilėse už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti invalidumo pažymėjimą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор