По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kavos konferencija DARK TIMES - 2016

Сб 05.11. 2016 10:00
Kultūros baras KABLYS
30.00
Ketvirtoji kavos kultūrą skleidžianti konferencija DARK TIMES įvyks lapkričio 5-ąją kultūros bare KABLYS Vilniuje. Šiemetinis renginys dedikuotas tikriems gurmanams. Konferencijoeje kalbėsime apie kavą ruošiamą azoto pagalba, ieškosime kavos natų viskyje, domėsimės šokolado ir kavos giminyste, tyrinėsime senuosius kavos receptus, derinsime su maistu ir, žinoma, skaniomis istorijomis.

PRANEŠĖJAI

Tarp būsimųjų kavos konferencijos pranešėjų CORY ANDREEN (Brew Box/Berlin Coffee Festival, DE), ANNA BRONES (Foodie Underground/Sprudge, USA), RAIVIS VAITEKUNS (Miit Coffee, LV), RIMVYDAS LAUŽIKAS (VU, LT), ŠARŪNAS KARALIUS (King & Mouse, LT), DOMAS UŽPALIS (Chocolate Naive, LT). DARK TIMES kavos konferenciją inicijuoja ir organizuoja kavos entuziastai CROOKED NOSE & COFFEE STORIES.

Visi pranešimai bus pristatomi anglų kalba.

TURGELIS

Sutikite VARINIS PUODO sūrininkus ir jų draugus, draugiškąją kavinę CHAIKA, gurmaniškąjį GASPAR'S restoraną, šokoladininkus CHOCOLATE NAIVE, sveikais produktais besirūpinančią SUKRAUS kompaniją, kavą iš CROOKED NOSE & COFFEE STORIES, eterinius valgomus produktus iš KVAPŲ NAMŲ, gardumynus iš TŲ KEPĖJŲ bei kitus svečius.

NAUJIENOS

Sekite facebook.com/darktimescoffeeconference

Сайт мероприятия: http://www.crooked-nose.com

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kavos konferencija DARK TIMES - 2016 Сб 05.11. 2016 10:00 Kultūros baras KABLYS 30.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N16
Nuolaidos: išankstiniams bilietams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kauno g. 5 Vilnius Литва