По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kino naujiena: TONIS ERDMANAS

Чт 27.10. 2016 19:00
Kultūros fabrikas
Vokietija, Austrija / Drama, komedija / 2016 / 162 min. / LT-sub / N-16

Režisierė: Maren Ade
Vaidina: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Vlad Ivanov

65-erių ekscentriškas patrakėlis muzikos mokytojas Vinfrydas (austrų teatro aktorius Peteris Simonischekas) leidžia dienas kartu su savo senu šunimi.

Dukra Inesa (vokiečių kino žvaigždė Sandra Hüller) – visiška priešingybė. Ambicinga verslininkė keliauja po platų pasaulį konsultuodama įmones.

Dėl šios priežasties tėvas ir dukra retai matosi, jie atitolę vienas nuo kito.

Viskas pasikeičia netikėtai nugaišus Vinfrydo šuniui – tėvas spontaniškai nusprendžia nieko nepranešęs aplankyti dukrą darbo metu Bukarešte.

Inesa išsisukinėja nuo per daug artimo bendravimo, neranda laiko tėvui, bet Vinfrydas nepasiduoda ir prisigalvoja neįtikėtinai komiškų eibių, norėdamas priartėti vis giliau į depresiją grimztančios dukros bei atverti jai akis, prisistatydamas tai Vokietijos ambasadoriumi, tai persikūnydamas į konsultantą Tonį Erdmaną, ir priverčia ją dažnai jaustis labai nepatogiai, gėdintis jo... Šeimos nepasirinksi.

„Per 110 metų komedijos kine istoriją tai – unikalus filmas“, – taip daugiausia ovacijų ir kritikų pripažinimo šių metų Kanų festivalio konkursinėje programoje sukėlusį filmą apibūdino britų laikraščio „The Telegraph“ kino kritikas Robbie Collinas. Įspūdingas vokiečių režisierės Maren Ade darbas įtraukia nuo pat pirmosios filmo minutės, gvildena tarpusavio santykių, šiandieninio pasaulio aktualijas bei nepaliauja stebinti – ir juokinti iki ašarų – iki pačios pabaigos.

Senstančio vienišo tėvo ir jam laiko neturinčios dukters karjeristės, desperatiškai bandančios užsitikrinti vietą vyrų valdomame pasaulyje, susitikimas – tokia pagrindinė filmo „Tonis Erdmanas“ tema.

„Tonis Erdmanas“ sutrypia mitą, kad vokiečiai neturi humoro jausmo – filmas sužavės ir prajuokins įnoringiausius žiūrovus.

Сайт мероприятия: http://www.kulturosfabrikas.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Kino naujiena: TONIS ERDMANAS Чт 27.10. 2016 19:00 Kultūros fabrikas
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki seanso
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- su „Kultūros fabriko“ draugų kortele („Kultūros fabriko“ draugų kortelė yra vardinė ir nuolaida taikoma tik kortelės savininko pirktam vienam bilietui. PRIVALOMA parodyti kartu su bilietu)
- moksleiviams, studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Bangų 5A Klaipėda Литва