Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme


Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme
 
Neseniai paskelbta žinia, kad rugpjūčio 9-ąją Trakų pilies kieme bus rodomas Anželikos Cholinos spektaklis „Ana Karenina“, sulaukė didžiulio Lietuvos publikos pritarimo. Visi bilietai į šį renginį – jau parduoti, todėl rugpjūčio 10 dieną išskirtinėje vietoje spektaklis bus parodytas dar sykį.
 
2010-aisiais žymiojo Levo Tolstojaus romano motyvais sukurtas spektaklis „Ana Karenina“ yra ne sykį rodytas įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau istoriniame Trakų pilies vidiniame kieme šią vasarą bus pristatytas pirmą sykį.
 
Išskirtinė galimybė po atviru dangumi pasimėgauti šiuo meno kūriniu sudomino kultūros gurmanus – jau gegužės viduryje buvo aišku, kad visiems norintiems bilietų į pasirodymą tikrai nepakaks.
 
Pasitarę su spektaklio kūrėjais, renginio organizatoriai nusprendė pasiūlyti žiūrovams dar vieną susitikimą su „Anos Kareninos“ herojais.
 
Keturių teatrų artistus subūrusiame spektaklyje šokama pagal Alfredo Šnitkės, Piotro Čaikovskio, Gustavo Mahlerio ir net britų miuziklų karaliumi vadinamo Andrew Lloydo Webberio muziką.
 
Spektalio choreografė Anželika Cholina „Aną Kareniną“ vadina vienu geriausių savo darbų. Su ja sutinka ir teatro specialistai - 2011-aisiais žinomai kūrėjai už šį darbą įteiktas Auksinis scenos kryžius. Tais pačiais metais prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvai choreografei įteikė Riterio kryžiaus ordiną.
 
Po kiek laiko Maskvoje Anželikos pastatyta „Anos Kareninos“ versija Tarptautiniame Havanos teatro festivalyje nurungė 40 pastatymų iš kitų šalių ir buvo pripažinta geriausiu 2013 metų užsienio spektakliu.
 
Šįmet kūrybinės veiklos 25-metį mininti Anželika Cholina šį spektaklį kūrė su bendražygiais, prisidėjusiais prie visų jos darbų. Scenografiją sukūrė Marijus Jacovskis, kostiumus ir grimą – žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius.
 
Judesio prasme „Ana Karenina“ – vienas iš sudėtingiausių spektaklių, tačiau jame su profesionaliais baleto artistais šoka ir dramos aktoriai. Pagrindinį (Anos) vaidmenį atlieka Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistė Beata Molytė. Jos partneris – Kauno muzikinio teatro solistas Gintaras Visockis (Vronskis).
 
Tarp kitų spektaklio dalyvių sąraše figūruojančių šokėjų ir aktorių – Evaldas Taujanskis, Leonardas Pobedonoscevas, Tadas Gryn, Donatas Bakėjus ir kiti ne tik iš teatro, bet ir iš kino bei televizijos pasaulio žiūrovams žinomi artistai.
 
„Nesiekiu įrėminti savo spektaklių pasitelkus konkretų žanrą –  scenoje man įdomu kurti patį gyvenimą. Sudėtingą daugialypį gyvenimą – apie tokį romane „Ana Karenina“ rašo Levas Tolstojus. Romane susipina tiek daug istorijų, kad nesunku pasimesti. Taip pasimetama ir susidūrus su gyvenimo sudėtingumu“, - apie šį savo darbą sako Anželika Cholina.
 
XIX amžiaus pabaigoje išleistą „Aną Kareniną“ Levas Tolstojus vadino pirmuoju tikru savo romanu. Prabėgus beveik pusantro šimtmečio, šis kūrinys be išlygų vadinamas literatūros šedevru.
 
Pagrindinė romano veikėja Ana − moteris, nepatyrusi meilės. Ją dar paauglę ištekina už turtingo vyresnio vyro. Santuokoje ji nejaučia laimės, širdies troškimus pažadina pažintis su jaunu karininku Vronskiu. Jų pirmasis susitikimas pažymėtas mirties – traukinių stotyje žūsta geležinkelio darbuotojas. Taip įsibėgėja meilės, pavydo, visuomenės ydų, ištikimybės ir kitas temas nagrinėjanti istorija, kurios imtis ryžosi Anželika Cholina.
 
Paklausta, kodėl scenoje nėra traukinio, kurio tikisi daugelis žiūrovų, choreografė atsako: „Šiais laikais žmogus žmogų gali sužeisti žodžiu ar veiksmu daug stipriau. Tiesą pasakius, taip buvo visais laikais. Mano spektaklis  ‒ ir apie tai“.
 
Spektaklio ištraukos: https://youtu.be/UHM1Jg1HGUg
 
Spektaklį „Ana Karenina“ Trakų pilyje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, grupių „Nickelback“ ir „Brit Floyd“ koncertus, šokių muzikos fiestas “Radistai Village 2015” ir „Stebuklas“, britų dainininko Passenger pasirodymą ir daugybę kitų renginių.