Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme


Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme
 
Neseniai paskelbta žinia, kad rugpjūčio 9-ąją Trakų pilies kieme bus rodomas Anželikos Cholinos spektaklis „Ana Karenina“, sulaukė didžiulio Lietuvos publikos pritarimo. Visi bilietai į šį renginį – jau parduoti, todėl rugpjūčio 10 dieną išskirtinėje vietoje spektaklis bus parodytas dar sykį.
 
2010-aisiais žymiojo Levo Tolstojaus romano motyvais sukurtas spektaklis „Ana Karenina“ yra ne sykį rodytas įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau istoriniame Trakų pilies vidiniame kieme šią vasarą bus pristatytas pirmą sykį.
 
Išskirtinė galimybė po atviru dangumi pasimėgauti šiuo meno kūriniu sudomino kultūros gurmanus – jau gegužės viduryje buvo aišku, kad visiems norintiems bilietų į pasirodymą tikrai nepakaks.
 
Pasitarę su spektaklio kūrėjais, renginio organizatoriai nusprendė pasiūlyti žiūrovams dar vieną susitikimą su „Anos Kareninos“ herojais.
 
Keturių teatrų artistus subūrusiame spektaklyje šokama pagal Alfredo Šnitkės, Piotro Čaikovskio, Gustavo Mahlerio ir net britų miuziklų karaliumi vadinamo Andrew Lloydo Webberio muziką.
 
Spektalio choreografė Anželika Cholina „Aną Kareniną“ vadina vienu geriausių savo darbų. Su ja sutinka ir teatro specialistai - 2011-aisiais žinomai kūrėjai už šį darbą įteiktas Auksinis scenos kryžius. Tais pačiais metais prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvai choreografei įteikė Riterio kryžiaus ordiną.
 
Po kiek laiko Maskvoje Anželikos pastatyta „Anos Kareninos“ versija Tarptautiniame Havanos teatro festivalyje nurungė 40 pastatymų iš kitų šalių ir buvo pripažinta geriausiu 2013 metų užsienio spektakliu.
 
Šįmet kūrybinės veiklos 25-metį mininti Anželika Cholina šį spektaklį kūrė su bendražygiais, prisidėjusiais prie visų jos darbų. Scenografiją sukūrė Marijus Jacovskis, kostiumus ir grimą – žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius.
 
Judesio prasme „Ana Karenina“ – vienas iš sudėtingiausių spektaklių, tačiau jame su profesionaliais baleto artistais šoka ir dramos aktoriai. Pagrindinį (Anos) vaidmenį atlieka Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistė Beata Molytė. Jos partneris – Kauno muzikinio teatro solistas Gintaras Visockis (Vronskis).
 
Tarp kitų spektaklio dalyvių sąraše figūruojančių šokėjų ir aktorių – Evaldas Taujanskis, Leonardas Pobedonoscevas, Tadas Gryn, Donatas Bakėjus ir kiti ne tik iš teatro, bet ir iš kino bei televizijos pasaulio žiūrovams žinomi artistai.
 
„Nesiekiu įrėminti savo spektaklių pasitelkus konkretų žanrą –  scenoje man įdomu kurti patį gyvenimą. Sudėtingą daugialypį gyvenimą – apie tokį romane „Ana Karenina“ rašo Levas Tolstojus. Romane susipina tiek daug istorijų, kad nesunku pasimesti. Taip pasimetama ir susidūrus su gyvenimo sudėtingumu“, - apie šį savo darbą sako Anželika Cholina.
 
XIX amžiaus pabaigoje išleistą „Aną Kareniną“ Levas Tolstojus vadino pirmuoju tikru savo romanu. Prabėgus beveik pusantro šimtmečio, šis kūrinys be išlygų vadinamas literatūros šedevru.
 
Pagrindinė romano veikėja Ana − moteris, nepatyrusi meilės. Ją dar paauglę ištekina už turtingo vyresnio vyro. Santuokoje ji nejaučia laimės, širdies troškimus pažadina pažintis su jaunu karininku Vronskiu. Jų pirmasis susitikimas pažymėtas mirties – traukinių stotyje žūsta geležinkelio darbuotojas. Taip įsibėgėja meilės, pavydo, visuomenės ydų, ištikimybės ir kitas temas nagrinėjanti istorija, kurios imtis ryžosi Anželika Cholina.
 
Paklausta, kodėl scenoje nėra traukinio, kurio tikisi daugelis žiūrovų, choreografė atsako: „Šiais laikais žmogus žmogų gali sužeisti žodžiu ar veiksmu daug stipriau. Tiesą pasakius, taip buvo visais laikais. Mano spektaklis  ‒ ir apie tai“.
 
Spektaklio ištraukos: https://youtu.be/UHM1Jg1HGUg
 
Spektaklį „Ana Karenina“ Trakų pilyje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, grupių „Nickelback“ ir „Brit Floyd“ koncertus, šokių muzikos fiestas “Radistai Village 2015” ir „Stebuklas“, britų dainininko Passenger pasirodymą ir daugybę kitų renginių.