Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme


Žiūrovams pageidaujant – skelbiamas papildomas spektaklis „Ana Karenina“ Trakų pilies kieme
 
Neseniai paskelbta žinia, kad rugpjūčio 9-ąją Trakų pilies kieme bus rodomas Anželikos Cholinos spektaklis „Ana Karenina“, sulaukė didžiulio Lietuvos publikos pritarimo. Visi bilietai į šį renginį – jau parduoti, todėl rugpjūčio 10 dieną išskirtinėje vietoje spektaklis bus parodytas dar sykį.
 
2010-aisiais žymiojo Levo Tolstojaus romano motyvais sukurtas spektaklis „Ana Karenina“ yra ne sykį rodytas įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau istoriniame Trakų pilies vidiniame kieme šią vasarą bus pristatytas pirmą sykį.
 
Išskirtinė galimybė po atviru dangumi pasimėgauti šiuo meno kūriniu sudomino kultūros gurmanus – jau gegužės viduryje buvo aišku, kad visiems norintiems bilietų į pasirodymą tikrai nepakaks.
 
Pasitarę su spektaklio kūrėjais, renginio organizatoriai nusprendė pasiūlyti žiūrovams dar vieną susitikimą su „Anos Kareninos“ herojais.
 
Keturių teatrų artistus subūrusiame spektaklyje šokama pagal Alfredo Šnitkės, Piotro Čaikovskio, Gustavo Mahlerio ir net britų miuziklų karaliumi vadinamo Andrew Lloydo Webberio muziką.
 
Spektalio choreografė Anželika Cholina „Aną Kareniną“ vadina vienu geriausių savo darbų. Su ja sutinka ir teatro specialistai - 2011-aisiais žinomai kūrėjai už šį darbą įteiktas Auksinis scenos kryžius. Tais pačiais metais prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvai choreografei įteikė Riterio kryžiaus ordiną.
 
Po kiek laiko Maskvoje Anželikos pastatyta „Anos Kareninos“ versija Tarptautiniame Havanos teatro festivalyje nurungė 40 pastatymų iš kitų šalių ir buvo pripažinta geriausiu 2013 metų užsienio spektakliu.
 
Šįmet kūrybinės veiklos 25-metį mininti Anželika Cholina šį spektaklį kūrė su bendražygiais, prisidėjusiais prie visų jos darbų. Scenografiją sukūrė Marijus Jacovskis, kostiumus ir grimą – žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius.
 
Judesio prasme „Ana Karenina“ – vienas iš sudėtingiausių spektaklių, tačiau jame su profesionaliais baleto artistais šoka ir dramos aktoriai. Pagrindinį (Anos) vaidmenį atlieka Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistė Beata Molytė. Jos partneris – Kauno muzikinio teatro solistas Gintaras Visockis (Vronskis).
 
Tarp kitų spektaklio dalyvių sąraše figūruojančių šokėjų ir aktorių – Evaldas Taujanskis, Leonardas Pobedonoscevas, Tadas Gryn, Donatas Bakėjus ir kiti ne tik iš teatro, bet ir iš kino bei televizijos pasaulio žiūrovams žinomi artistai.
 
„Nesiekiu įrėminti savo spektaklių pasitelkus konkretų žanrą –  scenoje man įdomu kurti patį gyvenimą. Sudėtingą daugialypį gyvenimą – apie tokį romane „Ana Karenina“ rašo Levas Tolstojus. Romane susipina tiek daug istorijų, kad nesunku pasimesti. Taip pasimetama ir susidūrus su gyvenimo sudėtingumu“, - apie šį savo darbą sako Anželika Cholina.
 
XIX amžiaus pabaigoje išleistą „Aną Kareniną“ Levas Tolstojus vadino pirmuoju tikru savo romanu. Prabėgus beveik pusantro šimtmečio, šis kūrinys be išlygų vadinamas literatūros šedevru.
 
Pagrindinė romano veikėja Ana − moteris, nepatyrusi meilės. Ją dar paauglę ištekina už turtingo vyresnio vyro. Santuokoje ji nejaučia laimės, širdies troškimus pažadina pažintis su jaunu karininku Vronskiu. Jų pirmasis susitikimas pažymėtas mirties – traukinių stotyje žūsta geležinkelio darbuotojas. Taip įsibėgėja meilės, pavydo, visuomenės ydų, ištikimybės ir kitas temas nagrinėjanti istorija, kurios imtis ryžosi Anželika Cholina.
 
Paklausta, kodėl scenoje nėra traukinio, kurio tikisi daugelis žiūrovų, choreografė atsako: „Šiais laikais žmogus žmogų gali sužeisti žodžiu ar veiksmu daug stipriau. Tiesą pasakius, taip buvo visais laikais. Mano spektaklis  ‒ ir apie tai“.
 
Spektaklio ištraukos: https://youtu.be/UHM1Jg1HGUg
 
Spektaklį „Ana Karenina“ Trakų pilyje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, grupių „Nickelback“ ir „Brit Floyd“ koncertus, šokių muzikos fiestas “Radistai Village 2015” ir „Stebuklas“, britų dainininko Passenger pasirodymą ir daugybę kitų renginių.