Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Weekend Festival Baltic'' vyks jau šį rugpjūtį Parnu pliaže!

Weekend Festival Baltic – didžiausias festivalis šiaurinėje Europos dalyje, kuris vyks Baltijos šalyse šią vasarą rugpjūčio 6-8 dienomis. Iš pradžių įsikūręs Suomijoje Weekend Festival pristatys šiuolaikinės muzikos žvaigždes, kaip geriausius masinių vaizdo ir scenos efektų kūrėjus, kokių dar niekad anksčiau nematė Baltijos šalys.

Weekend Festival Baltic vyks Parnu papludimyje Estijoje, kur jūros krantas padės sukurti puikią atmosferą festivalio svečiams.
 
Pasak festivalio rengėjo Hardi Loog, festivalio pagrindinis tikslas yra sukurti festivalį gryname ore, išnaudojant vizualinius efektus ir sukurti atmosferą pilną siurprizų dalyviams.

Weekend Festival turėjo daug lankytojų iš Baltijos regiono ir dėl didelio susidomėjimo buvo natūralus žingsnis surengti festivalį arčiau Baltijos šalių.

Suomijoje bilietai į šį festivali įšparduodami metai iš metų ir mes tikimės, jog Weekend Festival Baltic suburs dešimtis tūkstančių poilsiautojų ne tik iš Baltijos šalių, bet ir iš kaimystėje esančių šalių.
 
Weekend Festival Baltic pristatys svečiams keletą etapų, kempingo zoną ir kitus patogumus bei veiklą festivalio dalyviams.

Išsamesnė informacija bus pateikta artimiausiu metu, o dalyvausiančių artistų sąrašas bus paskelbtas kovo 16d.
 
Išankstinė registracija į festivalį prasideda kovo 9d. www.weekendbaltic.com.
Užsiregistravę dalyviai galės įsigyti bilietus į dvi festivalio dienas už 59 eurus (vietoje 69 eurų).
Kitų bilietų prekyba prasidės balandžio 7d.
 
Interneto nuorodos:
 
http://www.weekendbaltic.com
http://www.facebook.com/weekendbaltic
http://www.instagram.com/weekendbaltic
http://www.twitter.com/weekendbaltic