Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vyno šventė - paroda ''Vinalia Rustica''

Trečius metus vykstanti vyno paroda - šventė „Vinalia Rustica.2016” kviečia jau nuolatinius ir dar nesilankiusius svečius. Šiais metais šventė nudžiugins jau pamėgtomis tradicijomis, bet bus ir naujovių.

Naujų importuoto vyno rūšių paragauti atveš: „Mineraliniai vandenys“, „Magazin Lt“, „Pernord Ricard“, „Šampanė“. Taip pat prisistatys mūsų krašte gaminantys uogų ir vaisių vyną, alų, midų aistruoliai: „Gintaro Sino vynas“, „Sakiškių alus“, „Šušvės midus“. Norintys ne tik paragauti, bet ir sužinoti, kviečiami į skirtingo stiliaus paskaitas, vedamas žinomų ir jaunų someljė. Visos šventės metu vyks interaktyvios maisto ir vyno derinimo sesijos, veiks geriausio Kauno restorano „Monte Pacis“ lauko terasa. Be jau tradicinės, įspūdingos šventinės vakarienės Liepų alėjoje, kurios šių metų tema „Biodinaminė. Vietinė. Sezoninė.“ bus tiekiama dar viena – biodinaminio šampano vakarienė.  Šventę 22 val. vainikuos jau tradicinis vynuogių trypimo ritualas! Tai dar ne viskas, visi, dalyvavę šiame rituale bus kviečiami paragauti „Vinalia Rustica.2016” vyno, nes surinktos sultys bus fermentuojamos ir brandinamos statinėje!