Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

VONDA SHEPARD (''ALLY MCBEAL'' SERIALO DAINININKĖ)

Į Vilnių sugrįžta „Ally McBeal“ serialo dainininkė Vonda Shepard

Gruodžio 9 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs televizijos serialo „Ally McBeal“ muzikos žvaigždė, amerikiečių dainininkė ir dainų autorė Vonda Shepard su savo grupe. Po aštuonerių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžtanti atlikėja pristatys savo ką tik išleistą naujausią albumą „Rookie“ bei atliks žinomiausius hitus iš populiaraus serialo „Ally McBeal“.

Koncertas Vilniuje yra įtrauktas į V.Shepard koncertinį turą, kurio metu ji surengs daugiau kaip 20 pasirodymų Europoje. Į daugelį koncertų bilietai jau yra išpirkti, tad šiuo metu svarstoma galimybė surengti papildomus pasirodymus.

Savo muzikinę karjerą Vonda Shepard pradėjo 1987 metais, kartu su kanadiečių dainininku Danu Hillu įrašiusi singlą „Can‘t We Try“. Po dviejų metų pasirodė jos debiutinis albumas „Vonda Shepard“, kurį puikiai sutiko ir labai pamėgo Amerikos jaunimas. Šio albumo singlu tapo kompozicija „Don‘t Cry Ilene“, ilgą laiką užėmusi lyderiaujančias pozicijas JAV hitų lentelėse. Vėliau sekė dar du albumai - „The Radical Light“ (1992) ir „It‘s Good Eve“ (1996), tačiau didžiausią pripažinimą Vonda Shepard pelnė nusifilmavusi TV seriale „Ally McBeal“. Specialiai šiam serialui sukurtos dainos „Hooked On a Feeling“, „I Only Want to be With You“, „It‘s in his Kiss“, „Searchin‘ My Soul”, „This Old Heart Of Mine”, „Chances Are” buvo parduotos milijoniniais tiražais ir atvėrė dainininkei duris į viso pasaulio scenas.

Per savo karjerą Vonda Shepard yra išleidusi 14 albumų, o jos įrašų pardavimai neseniai perkopė 12 milijonų kopijų skaičių. Dainininkė turi dar 3 seseris – Arminą, Rosettą (dabar Brianna) ir Luaną. Vondos motina paliko šeimą kai mergaitei buvo 10 metų ir tėvas vienas išaugino keturias dukras. Dabar 52-ejų metų Vonda Shepard yra laimingai ištekėjusi už žinomo muzikos prodiuserio Mitchello Froomo, gyvena Niujorke ir augina devynmetį sūnų Jacką.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=BmSOrwQXtH8
https://www.youtube.com/watch?v=1n4E74tE1nU
https://www.youtube.com/watch?v=25_ZtFM1mRU
https://www.youtube.com/watch?v=uEuCS33-ebM