Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Vilniuje įvyks specialus ''Ewert and The Two Dragons'' turo koncertas!

Viena žymiausių Estijos indie roko grupių „Ewert and The Two Dragons“ didžiąją šių metų laiko dalį praleido kelyje. Vasarį išleistą albumą „Circles“ pristatinėjanti grupė jau apkeliavo Šiaurės Ameriką, Skandinaviją ir kitas Europos šalis. Vienas iš trijų specialiai Baltijos šalims skirtų grupės koncertų gegužės 7 dieną įvyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

„Labai džiaugiamės sugrįždami į Vilnių, kur grosime kartu su „Colours of Bubbles“ ir tikimės jus visus ten pamatyti“, – geros nuotaikos neslėpė grupės lyderis Ewertas Sundja.

Naują albumą „Circles“ grupė „Ewert and The Two Dragons“ pristatinėja nuo vasario mėnesio. Muzikantai jau apkeliavo virs 30 šalių įvairiuose kontinentuose, o gegužės mėnesį grupė džiaugiasi sugrižtanti namo, kur specialius koncertus sugros visose trijose Baltijos šalyse. Į Vilnių grupė atvyks sugrojusi koncertą Pärnu, o paskui keliaus į Liepojoją. Po šių koncertų grupė vyks į Jungtinę Karalystę, kur turą pratęs viename svarbiausių Europos naujos muzikos festivalių „The Great Escape“.

Albumas „Circles“ jau sulaukė daug gerų klausytojų atsiliepimų. Grupė šiuo metu jį pristatinėja Vokietijoje, kur „Ewert and The Two Dragons“ svečių teisėmis groti pasikvietė dar vieną Estijos grupę „Frankie Animal“. Lietuvoje tuo tarpu prie „Ewert and The Two Dragons“ prisijungs šiais metais M.A.M.A. apdovanojimuose metų roko grupe tapę „Colours of Bubbles“.

Į albumo pristatymą Talino „Nordea Concert Hall“ buvo išparduoti visi bilietai. Tai buvo galinga ir emocinga patirtis tiek grupei, tiek publikai. Lietuva „Ewert and The Two Dragons“ taip pat labai svarbi ir mėgiama kryptis. Paskutinį kartą grupė menų fabrike „Loftas“ grojo 2013 metais, o 2014 metais pasirodė festivalyje „Karklė Live Music Beach“ ir Vilniaus Katedros aikštėje „Sostinės dienų“ metu. Bilietais į albumo „Circles“ pristatymo koncertą Vilniuje prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Naują albumą „Circles“ galima rasti muzikos parduotuvėse „iTunes“, „Spotify“ ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. „iTunes“ singlą „Pictures“ ką tik išrinko vienu karščiausių kūrinių.
 
# Ewert and The Two Dragons – Back In The Baltics turo anonsas: https://youtu.be/4tQ7x6aNb_Q
# Ewert and The Two Dragons – Pictures: https://youtu.be/O3wmNsvnYB0