Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vilniuje įvyks specialus ''Ewert and The Two Dragons'' turo koncertas!

Viena žymiausių Estijos indie roko grupių „Ewert and The Two Dragons“ didžiąją šių metų laiko dalį praleido kelyje. Vasarį išleistą albumą „Circles“ pristatinėjanti grupė jau apkeliavo Šiaurės Ameriką, Skandinaviją ir kitas Europos šalis. Vienas iš trijų specialiai Baltijos šalims skirtų grupės koncertų gegužės 7 dieną įvyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

„Labai džiaugiamės sugrįždami į Vilnių, kur grosime kartu su „Colours of Bubbles“ ir tikimės jus visus ten pamatyti“, – geros nuotaikos neslėpė grupės lyderis Ewertas Sundja.

Naują albumą „Circles“ grupė „Ewert and The Two Dragons“ pristatinėja nuo vasario mėnesio. Muzikantai jau apkeliavo virs 30 šalių įvairiuose kontinentuose, o gegužės mėnesį grupė džiaugiasi sugrižtanti namo, kur specialius koncertus sugros visose trijose Baltijos šalyse. Į Vilnių grupė atvyks sugrojusi koncertą Pärnu, o paskui keliaus į Liepojoją. Po šių koncertų grupė vyks į Jungtinę Karalystę, kur turą pratęs viename svarbiausių Europos naujos muzikos festivalių „The Great Escape“.

Albumas „Circles“ jau sulaukė daug gerų klausytojų atsiliepimų. Grupė šiuo metu jį pristatinėja Vokietijoje, kur „Ewert and The Two Dragons“ svečių teisėmis groti pasikvietė dar vieną Estijos grupę „Frankie Animal“. Lietuvoje tuo tarpu prie „Ewert and The Two Dragons“ prisijungs šiais metais M.A.M.A. apdovanojimuose metų roko grupe tapę „Colours of Bubbles“.

Į albumo pristatymą Talino „Nordea Concert Hall“ buvo išparduoti visi bilietai. Tai buvo galinga ir emocinga patirtis tiek grupei, tiek publikai. Lietuva „Ewert and The Two Dragons“ taip pat labai svarbi ir mėgiama kryptis. Paskutinį kartą grupė menų fabrike „Loftas“ grojo 2013 metais, o 2014 metais pasirodė festivalyje „Karklė Live Music Beach“ ir Vilniaus Katedros aikštėje „Sostinės dienų“ metu. Bilietais į albumo „Circles“ pristatymo koncertą Vilniuje prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Naują albumą „Circles“ galima rasti muzikos parduotuvėse „iTunes“, „Spotify“ ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. „iTunes“ singlą „Pictures“ ką tik išrinko vienu karščiausių kūrinių.
 
# Ewert and The Two Dragons – Back In The Baltics turo anonsas: https://youtu.be/4tQ7x6aNb_Q
# Ewert and The Two Dragons – Pictures: https://youtu.be/O3wmNsvnYB0