Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“debiutuoja su Davidu Guetta ir Kygo
 
„Vasara prasideda čia“, - 2016 metų birželio 11-12 dienomis paskelbs didžiausias elektroninės šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Summerburst“. Vilniaus Vingio parke fantastišką nuotaiką sukurs daugiau nei 20 ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių. Pirmieji visame pasaulyje garsūs vardai skelbiami jau šiandien – į Vilnių atvyksta šokių muzikos įžymybės Davidas Guetta ir Kygo.
 
Prieš penkerius metus Švedijoje debiutavęs festivalis „Summerburst“ greitai išaugino savo auditoriją iki 100 tūkstančių žiūrovų. Pernai festivalyje Stokholme pasirodė Davidas Guetta, Calvinas Harrisas, Afrojack, Martinas Garrixas ir kitos superžvaigždės.
 
2016-ųjų birželį festivalis, pritraukiantis populiariausius elektroninės muzikos atlikėjus ir didžėjus, pirmą sykį vyks ne tik Švedijoje. Tarptautinio koncertų organizatoriaus „Live Nation“ dėka užsienyje garsus šokių muzikos festivalis bus surengtas ir Lietuvoje – tai pirmas toks atvejis mūsų šalies istorijoje.
 
2014-ųjų festivalio „Summerburst“ akimirkos: https://youtu.be/HHLPpSa-v08
 
„Dešimtys tūkstančių šokių muzikos gerbėjų Vilniuje mėgausis renginiu, kuris atitinka aukščiausius tarptautinius festivalių standartus. Didelė scena, viena gražiausių Vilniaus vietų, galinga įgarsinimo aparatūra, apšvietimas, ryškiausi elektroninės muzikos vardai – džiaugiamės galėdami Lietuvai pasiūlyti festivalį, kuris niekuo nenusileidžia Vakaruose vykstantiems milžiniškiems šokių muzikos renginiams.
 
Šiandien skelbiame tik pirmuosius atlikėjus – jų bus kur kas daugiau“, - sakė Vilniuje vyksiančio festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
„Summerburst“ - tai dvi dienos ir naktys euforijos, karštų šokių muzikos ritmų ir nepamirštamų įspūdžių. Žiūrovų patogumui bus galima įsigyti ir vienos dienos, ir viso festivalio bilietus. Bilietus jau nuo gruodžio 1 dienos platins visos „Bilietų pasaulio“ kasos ir www.bilietupasaulis.lt Tik 500 pirmųjų bilietų kainuos pigiau – 39 eurus.
 
Festivalio dalyvių vardai ir daugiau renginio detalių bus atskleidžiama palaipsniui. Šiandien skelbiami pirmieji du iš jų – tikrai priversiantys šokių muzikos gerbėjų širdis plakti greičiau.
 
Birželio 12-ąją festivalyje pasirodys Davidas Guetta – gigantiškų šokių muzikos pasirodymų čempionas, daugiau nei 40 milijonų įrašų pardavęs prancūzų atlikėjas ir prodiuseris, Lietuvoje turintis didžiulę armiją gerbėjų.
 
Daugybę sykių į prestižinį žurnalo „DJ Mag“ geriausių pasaulio didžėjų dešimtuką išrinktas (o 2011-aisiais šiuos rinkimus laimėjęs) Davidas Guetta yra laimėjęs MTV EMA ir „American Music Award“ apdovanojimus kaip geriausias elektroninės muzikos atlikėjas, pelnęs „World Music Award“ kaip geriausias pasaulio didžėjus, pelnęs dvi „Grammy“ statulėles.
 
Prieš tris dešimtmečius Paryžiaus klubuose karjerą pradėjęs Davidas šiuo metu yra vienas geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų ir prodiuserių, kurio pasirodymai surenka milžiniškas minias, o televizijos ir radijo eterį užkariavę klipai ir hitai skaičiuojami dešimtimis - „When Love Takes Over“, „Titanium“, „Just A Little More Love“, „Turn Me On“, „She Wolf“, „Lovers On The Sun“, „Sweat“, „Who's That Chick?“, „The World Is Mine“ ir daugybė kitų.
 
Davido hitams savo balsą noriai suteikia populiariausi pasaulio dainininkai – jo kūriniai įrašyti su Rihanna, Sia, Snoop Doggu, Kelly Rowland, Nicki Minaj, Chrisu Brownu ir daugybe kitų.
 
Pernai išleistas Davido Guettos albumas „Listen“ tapo populiariausiu jo darbu JAV ir pasiekė „auksinius“ pardavimo rezultatus Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje. Prancūzo hitą „When Love Takes Over“ (su Kelly Rowland) žurnalas „Billboard“ šįmet išrinko geriausiu visų laikų šokių ir popmuzikos deriniu: https://youtu.be/zudbz4hOcbc
 
Birželio 11-ąją festivalyje pasirodys Kygo – norvegų didžėjus ir prodiuseris, kurio hitas „Firestone“ „YouTube“ išklausytas daugiau nei 100 milijonų, o „Spotify“ - 275 milijonus kartų.
 
2014-aisiais Edo Sheerano hito „I See Fire“ remiksu išgarsėjęs jaunas šokių muzikos scenos talentas sužavėjo ir „Coldplay“ vokalistą Chrisą Martiną, ir Švedijos elektroninės muzikos lyderį Avicii – abu jie patikėjo Kygo remiksuoti savo kūrinius. 2014-aisiais Kygo net pavadavo Avicii dideliame muzikos festivalyje „TomorrowWorld“ - bičiuliui susirgus, užėmė jo vietą.
 
2015-ųjų pradžioje Kygo kūrinys „ID“ tapo oficialiu Majamio „Ultra Music Festival“ festivalio garso takeliu, o vasarą šis norvegas tapo vieno didžiausių pasaulio festivalių „Lollapalooza“ (JAV) pagrindine vakaro žvaigžde.
 
Kygo hitas „Firestone“: https://youtu.be/9Sc-ir2UwGU
 
Daugiau ryškių „Summerburst“ žvaigždžių bus atskleista per artimiausius mėnesius.
Oficiali festivalio interneto svetainė – www.summerburstbaltic.com.
 
Precedento Lietuvoje neturintį šokių muzikos festivalį „Summerburst“ Vingio parke rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, Vilniuje taip pat surengsiantis metalo legendų „Judas Priest“, skandalingosios grupės „Slipknot“, Glenno Millerio orkestro, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune - metalo titanų „Iron Maiden“ ir popžvaigždės Janet Jackson pasaulinių gastrolių koncertus, visoje Lietuvoje – populiariausio Afrikos cirko „Mother Africa“ gastroles.