Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“debiutuoja su Davidu Guetta ir Kygo
 
„Vasara prasideda čia“, - 2016 metų birželio 11-12 dienomis paskelbs didžiausias elektroninės šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Summerburst“. Vilniaus Vingio parke fantastišką nuotaiką sukurs daugiau nei 20 ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių. Pirmieji visame pasaulyje garsūs vardai skelbiami jau šiandien – į Vilnių atvyksta šokių muzikos įžymybės Davidas Guetta ir Kygo.
 
Prieš penkerius metus Švedijoje debiutavęs festivalis „Summerburst“ greitai išaugino savo auditoriją iki 100 tūkstančių žiūrovų. Pernai festivalyje Stokholme pasirodė Davidas Guetta, Calvinas Harrisas, Afrojack, Martinas Garrixas ir kitos superžvaigždės.
 
2016-ųjų birželį festivalis, pritraukiantis populiariausius elektroninės muzikos atlikėjus ir didžėjus, pirmą sykį vyks ne tik Švedijoje. Tarptautinio koncertų organizatoriaus „Live Nation“ dėka užsienyje garsus šokių muzikos festivalis bus surengtas ir Lietuvoje – tai pirmas toks atvejis mūsų šalies istorijoje.
 
2014-ųjų festivalio „Summerburst“ akimirkos: https://youtu.be/HHLPpSa-v08
 
„Dešimtys tūkstančių šokių muzikos gerbėjų Vilniuje mėgausis renginiu, kuris atitinka aukščiausius tarptautinius festivalių standartus. Didelė scena, viena gražiausių Vilniaus vietų, galinga įgarsinimo aparatūra, apšvietimas, ryškiausi elektroninės muzikos vardai – džiaugiamės galėdami Lietuvai pasiūlyti festivalį, kuris niekuo nenusileidžia Vakaruose vykstantiems milžiniškiems šokių muzikos renginiams.
 
Šiandien skelbiame tik pirmuosius atlikėjus – jų bus kur kas daugiau“, - sakė Vilniuje vyksiančio festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
„Summerburst“ - tai dvi dienos ir naktys euforijos, karštų šokių muzikos ritmų ir nepamirštamų įspūdžių. Žiūrovų patogumui bus galima įsigyti ir vienos dienos, ir viso festivalio bilietus. Bilietus jau nuo gruodžio 1 dienos platins visos „Bilietų pasaulio“ kasos ir www.bilietupasaulis.lt Tik 500 pirmųjų bilietų kainuos pigiau – 39 eurus.
 
Festivalio dalyvių vardai ir daugiau renginio detalių bus atskleidžiama palaipsniui. Šiandien skelbiami pirmieji du iš jų – tikrai priversiantys šokių muzikos gerbėjų širdis plakti greičiau.
 
Birželio 12-ąją festivalyje pasirodys Davidas Guetta – gigantiškų šokių muzikos pasirodymų čempionas, daugiau nei 40 milijonų įrašų pardavęs prancūzų atlikėjas ir prodiuseris, Lietuvoje turintis didžiulę armiją gerbėjų.
 
Daugybę sykių į prestižinį žurnalo „DJ Mag“ geriausių pasaulio didžėjų dešimtuką išrinktas (o 2011-aisiais šiuos rinkimus laimėjęs) Davidas Guetta yra laimėjęs MTV EMA ir „American Music Award“ apdovanojimus kaip geriausias elektroninės muzikos atlikėjas, pelnęs „World Music Award“ kaip geriausias pasaulio didžėjus, pelnęs dvi „Grammy“ statulėles.
 
Prieš tris dešimtmečius Paryžiaus klubuose karjerą pradėjęs Davidas šiuo metu yra vienas geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų ir prodiuserių, kurio pasirodymai surenka milžiniškas minias, o televizijos ir radijo eterį užkariavę klipai ir hitai skaičiuojami dešimtimis - „When Love Takes Over“, „Titanium“, „Just A Little More Love“, „Turn Me On“, „She Wolf“, „Lovers On The Sun“, „Sweat“, „Who's That Chick?“, „The World Is Mine“ ir daugybė kitų.
 
Davido hitams savo balsą noriai suteikia populiariausi pasaulio dainininkai – jo kūriniai įrašyti su Rihanna, Sia, Snoop Doggu, Kelly Rowland, Nicki Minaj, Chrisu Brownu ir daugybe kitų.
 
Pernai išleistas Davido Guettos albumas „Listen“ tapo populiariausiu jo darbu JAV ir pasiekė „auksinius“ pardavimo rezultatus Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje. Prancūzo hitą „When Love Takes Over“ (su Kelly Rowland) žurnalas „Billboard“ šįmet išrinko geriausiu visų laikų šokių ir popmuzikos deriniu: https://youtu.be/zudbz4hOcbc
 
Birželio 11-ąją festivalyje pasirodys Kygo – norvegų didžėjus ir prodiuseris, kurio hitas „Firestone“ „YouTube“ išklausytas daugiau nei 100 milijonų, o „Spotify“ - 275 milijonus kartų.
 
2014-aisiais Edo Sheerano hito „I See Fire“ remiksu išgarsėjęs jaunas šokių muzikos scenos talentas sužavėjo ir „Coldplay“ vokalistą Chrisą Martiną, ir Švedijos elektroninės muzikos lyderį Avicii – abu jie patikėjo Kygo remiksuoti savo kūrinius. 2014-aisiais Kygo net pavadavo Avicii dideliame muzikos festivalyje „TomorrowWorld“ - bičiuliui susirgus, užėmė jo vietą.
 
2015-ųjų pradžioje Kygo kūrinys „ID“ tapo oficialiu Majamio „Ultra Music Festival“ festivalio garso takeliu, o vasarą šis norvegas tapo vieno didžiausių pasaulio festivalių „Lollapalooza“ (JAV) pagrindine vakaro žvaigžde.
 
Kygo hitas „Firestone“: https://youtu.be/9Sc-ir2UwGU
 
Daugiau ryškių „Summerburst“ žvaigždžių bus atskleista per artimiausius mėnesius.
Oficiali festivalio interneto svetainė – www.summerburstbaltic.com.
 
Precedento Lietuvoje neturintį šokių muzikos festivalį „Summerburst“ Vingio parke rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, Vilniuje taip pat surengsiantis metalo legendų „Judas Priest“, skandalingosios grupės „Slipknot“, Glenno Millerio orkestro, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune - metalo titanų „Iron Maiden“ ir popžvaigždės Janet Jackson pasaulinių gastrolių koncertus, visoje Lietuvoje – populiariausio Afrikos cirko „Mother Africa“ gastroles.