Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“debiutuoja su Davidu Guetta ir Kygo
 
„Vasara prasideda čia“, - 2016 metų birželio 11-12 dienomis paskelbs didžiausias elektroninės šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Summerburst“. Vilniaus Vingio parke fantastišką nuotaiką sukurs daugiau nei 20 ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių. Pirmieji visame pasaulyje garsūs vardai skelbiami jau šiandien – į Vilnių atvyksta šokių muzikos įžymybės Davidas Guetta ir Kygo.
 
Prieš penkerius metus Švedijoje debiutavęs festivalis „Summerburst“ greitai išaugino savo auditoriją iki 100 tūkstančių žiūrovų. Pernai festivalyje Stokholme pasirodė Davidas Guetta, Calvinas Harrisas, Afrojack, Martinas Garrixas ir kitos superžvaigždės.
 
2016-ųjų birželį festivalis, pritraukiantis populiariausius elektroninės muzikos atlikėjus ir didžėjus, pirmą sykį vyks ne tik Švedijoje. Tarptautinio koncertų organizatoriaus „Live Nation“ dėka užsienyje garsus šokių muzikos festivalis bus surengtas ir Lietuvoje – tai pirmas toks atvejis mūsų šalies istorijoje.
 
2014-ųjų festivalio „Summerburst“ akimirkos: https://youtu.be/HHLPpSa-v08
 
„Dešimtys tūkstančių šokių muzikos gerbėjų Vilniuje mėgausis renginiu, kuris atitinka aukščiausius tarptautinius festivalių standartus. Didelė scena, viena gražiausių Vilniaus vietų, galinga įgarsinimo aparatūra, apšvietimas, ryškiausi elektroninės muzikos vardai – džiaugiamės galėdami Lietuvai pasiūlyti festivalį, kuris niekuo nenusileidžia Vakaruose vykstantiems milžiniškiems šokių muzikos renginiams.
 
Šiandien skelbiame tik pirmuosius atlikėjus – jų bus kur kas daugiau“, - sakė Vilniuje vyksiančio festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
„Summerburst“ - tai dvi dienos ir naktys euforijos, karštų šokių muzikos ritmų ir nepamirštamų įspūdžių. Žiūrovų patogumui bus galima įsigyti ir vienos dienos, ir viso festivalio bilietus. Bilietus jau nuo gruodžio 1 dienos platins visos „Bilietų pasaulio“ kasos ir www.bilietupasaulis.lt Tik 500 pirmųjų bilietų kainuos pigiau – 39 eurus.
 
Festivalio dalyvių vardai ir daugiau renginio detalių bus atskleidžiama palaipsniui. Šiandien skelbiami pirmieji du iš jų – tikrai priversiantys šokių muzikos gerbėjų širdis plakti greičiau.
 
Birželio 12-ąją festivalyje pasirodys Davidas Guetta – gigantiškų šokių muzikos pasirodymų čempionas, daugiau nei 40 milijonų įrašų pardavęs prancūzų atlikėjas ir prodiuseris, Lietuvoje turintis didžiulę armiją gerbėjų.
 
Daugybę sykių į prestižinį žurnalo „DJ Mag“ geriausių pasaulio didžėjų dešimtuką išrinktas (o 2011-aisiais šiuos rinkimus laimėjęs) Davidas Guetta yra laimėjęs MTV EMA ir „American Music Award“ apdovanojimus kaip geriausias elektroninės muzikos atlikėjas, pelnęs „World Music Award“ kaip geriausias pasaulio didžėjus, pelnęs dvi „Grammy“ statulėles.
 
Prieš tris dešimtmečius Paryžiaus klubuose karjerą pradėjęs Davidas šiuo metu yra vienas geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų ir prodiuserių, kurio pasirodymai surenka milžiniškas minias, o televizijos ir radijo eterį užkariavę klipai ir hitai skaičiuojami dešimtimis - „When Love Takes Over“, „Titanium“, „Just A Little More Love“, „Turn Me On“, „She Wolf“, „Lovers On The Sun“, „Sweat“, „Who's That Chick?“, „The World Is Mine“ ir daugybė kitų.
 
Davido hitams savo balsą noriai suteikia populiariausi pasaulio dainininkai – jo kūriniai įrašyti su Rihanna, Sia, Snoop Doggu, Kelly Rowland, Nicki Minaj, Chrisu Brownu ir daugybe kitų.
 
Pernai išleistas Davido Guettos albumas „Listen“ tapo populiariausiu jo darbu JAV ir pasiekė „auksinius“ pardavimo rezultatus Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje. Prancūzo hitą „When Love Takes Over“ (su Kelly Rowland) žurnalas „Billboard“ šįmet išrinko geriausiu visų laikų šokių ir popmuzikos deriniu: https://youtu.be/zudbz4hOcbc
 
Birželio 11-ąją festivalyje pasirodys Kygo – norvegų didžėjus ir prodiuseris, kurio hitas „Firestone“ „YouTube“ išklausytas daugiau nei 100 milijonų, o „Spotify“ - 275 milijonus kartų.
 
2014-aisiais Edo Sheerano hito „I See Fire“ remiksu išgarsėjęs jaunas šokių muzikos scenos talentas sužavėjo ir „Coldplay“ vokalistą Chrisą Martiną, ir Švedijos elektroninės muzikos lyderį Avicii – abu jie patikėjo Kygo remiksuoti savo kūrinius. 2014-aisiais Kygo net pavadavo Avicii dideliame muzikos festivalyje „TomorrowWorld“ - bičiuliui susirgus, užėmė jo vietą.
 
2015-ųjų pradžioje Kygo kūrinys „ID“ tapo oficialiu Majamio „Ultra Music Festival“ festivalio garso takeliu, o vasarą šis norvegas tapo vieno didžiausių pasaulio festivalių „Lollapalooza“ (JAV) pagrindine vakaro žvaigžde.
 
Kygo hitas „Firestone“: https://youtu.be/9Sc-ir2UwGU
 
Daugiau ryškių „Summerburst“ žvaigždžių bus atskleista per artimiausius mėnesius.
Oficiali festivalio interneto svetainė – www.summerburstbaltic.com.
 
Precedento Lietuvoje neturintį šokių muzikos festivalį „Summerburst“ Vingio parke rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, Vilniuje taip pat surengsiantis metalo legendų „Judas Priest“, skandalingosios grupės „Slipknot“, Glenno Millerio orkestro, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune - metalo titanų „Iron Maiden“ ir popžvaigždės Janet Jackson pasaulinių gastrolių koncertus, visoje Lietuvoje – populiariausio Afrikos cirko „Mother Africa“ gastroles.