Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Vilniaus ''Žalgirio'' 2016 m. abonementas

Abonementą sudaro:
  • 2016 m. sezono Lietuvos A lygos rungtynės;
  • Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynės;


Vos spėjus pasibaigti šių metų Lietuvos futbolo sezonui šalies čempionas Vilniaus futbolo klubas “Žalgiris” paruošė dovaną savo sirgaliams – 2016 m. sezono abonementus į komandos namų rungtynes!

Abonementus sostinės ekipos gerbėjai galės įsigyti už tokią pat kainą kaip iki šiol – vos 35 eurus.

Norintys didesnio komforto bei išskirtinio vaizdo stadione vėl galės pasirinkti VIP abonementą, kurio kaina taip pat nesikeis ir sieks 99 eurus.

Su abonementu į Čempionų lygos atrankos varžybas bus taikoma 30% nuolaida bilietams. Taip pat abonementų turėtojams bus suteikta galimybė išsirinkti norimas vietas stadione iki prasidedant viešai prekybai bilietais.

Didžiausia artėjančio sezono naujove taps dar patrauklesni išankstiniai bilietai į Lietuvos čempionato rungtynes. Jie atpigs iki 3 eurų, o mačo dieną kaina išliks nepakitusi – 5 eurai už bilietą.

Vis tik už mažiausią kainą gyvai stebėti Lietuvos čempionų kovas galės tik abonementų turėtojai, nes būtent jie sutaupys daugiau nei 50% savo lėšų.

Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo gruodžio 16 dienos “Bilietų Pasaulis” biure, adresu Trakų g. 7-15, Vilnius (darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.).

Abonementus galima įsigyti iki 2016 m. kovo 1 d.