Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vilniaus ''Žalgirio'' 2016 m. abonementas

Abonementą sudaro:
  • 2016 m. sezono Lietuvos A lygos rungtynės;
  • Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynės;


Vos spėjus pasibaigti šių metų Lietuvos futbolo sezonui šalies čempionas Vilniaus futbolo klubas “Žalgiris” paruošė dovaną savo sirgaliams – 2016 m. sezono abonementus į komandos namų rungtynes!

Abonementus sostinės ekipos gerbėjai galės įsigyti už tokią pat kainą kaip iki šiol – vos 35 eurus.

Norintys didesnio komforto bei išskirtinio vaizdo stadione vėl galės pasirinkti VIP abonementą, kurio kaina taip pat nesikeis ir sieks 99 eurus.

Su abonementu į Čempionų lygos atrankos varžybas bus taikoma 30% nuolaida bilietams. Taip pat abonementų turėtojams bus suteikta galimybė išsirinkti norimas vietas stadione iki prasidedant viešai prekybai bilietais.

Didžiausia artėjančio sezono naujove taps dar patrauklesni išankstiniai bilietai į Lietuvos čempionato rungtynes. Jie atpigs iki 3 eurų, o mačo dieną kaina išliks nepakitusi – 5 eurai už bilietą.

Vis tik už mažiausią kainą gyvai stebėti Lietuvos čempionų kovas galės tik abonementų turėtojai, nes būtent jie sutaupys daugiau nei 50% savo lėšų.

Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo gruodžio 16 dienos “Bilietų Pasaulis” biure, adresu Trakų g. 7-15, Vilnius (darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.).

Abonementus galima įsigyti iki 2016 m. kovo 1 d.