Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras!

Spektaklį KATĖS NAMAI  kačių teatras rodo jau 6 metus. Gastrolėse Amerikoje, Brodvėjuje už šį spektaklį buvo įteiktas prizas AUKSINIS FENOMENAS, kaip fenomentaliam reiškiniui kultūros srityje, kuriam analogo niekuomet nebuvo ir nėra.

Spektaklyje dalyvauja apie trisdešimt kačių, du šunys, taip pat keturi artistai – profesionalūs klounai:  liaudies artistas J. Kuklačiov, nusipelnęs artistas Aleksandr Gerasimov, Inga Gerasimova ir Jelena Kuklačiova.

Beveik dvi valandas, įskaitant antraktą, žiūrovų salėje netyla juokas. Antrakto metu žiūrovai gali fotografuotis su mėgiama katyte Bulvyte (rus.-  Kartoška) ir įsigyti knygų „Gerumo pamokos”, kuriose ras apie tris šimtus istorijų apie katytes, šunelius, kuriose vaikai sužinos kačių auklėjimo paslapčių. Šiose knygose Jurij Kuklačiov atskleidžia  pagrindines savo paslaptis. Spektaklyje daug triukų, katės jodinėja arkliukais, važinėja dviračiu, šokinėja, vikriai laipioja medžiais, stovi ant priekinių kojyčių.

Visą antrą veiksmą vyksta kačių karnavalas su šokiais, šuoliukais ir neįprastais triukais. Šis spektaklis teatro repertuare yra pats vaizdingiausias ir ryškiausias. Jis paliks neišdildomą įspūdį ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.