Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vienintelis Dave R. Stewart koncertas Baltijos šalyse

Kai kas jį vadina tiesiog Dave‘u, kurį retkarčiais galima išgirsti grojantį pagrindinėje Stokholmo karalienės (šved. Drottninggatan) gatvėje, kai kas sako, kad tai neatrastas muzikos deimantas, tačiau niekas nepaneigs, jog šio atlikėjo balsas prikaustantis, užburiantis ir nepaleidžiantis viso pasirodymo metu. VšĮ „Gatvės garsai“ ir menų fabrikas „Loftas“ pristato – vienintelį ir nepakartojamą  Dave R. Stewart koncertą Baltijos šalyse, kuris įvyks 2015 rugpjūčio 20 dieną menų fabrike „Loftas“.

Dave‘as vien tik su akustine gitara ir specifiniu balsu geba stulbinančiai perdainuoti žymiausias roko, bliuzo, bei country hitus. Koncerto metu, žiūrovai išgirs puikiai visiems žinomų grupių kūrinius.  Scorpions, U2, Sting, The Cranberries, Journey, Everlast, Damien Rice, One Republic - tai tik keletas grupių bei atlikėjų, kurių dainas žiūrovai pažins naujai. Būtent todėl neoficialiai šį koncertą galima būtų vadinti „Duokle Muzikai“ (ang. „Tribute to Music“). Tiems, kam teko Dave‘ą išgirsti gyvai pripažįsta, jog jo atliekami „coveriai“ skamba ne blogiau, o kartais net geriau nei originalai. Per daugiau kaip 30 metų trunkančią muzikinę karjerą, Dave‘as yra išleidęs 20 solinių ir bendrų albumų kartu su kitais talentingais gatvės muzikos atlikėjais.

Nors vietų skaičius šiam koncertui ribojamas iki 850, organizatoriai labai nori, kad šio atlikėjo nešama šiluma pasiektų kuo daugiau paprastų žmonių, todėl pirmieji bilietai į šį išskirtinį koncertą kainuos simbolinius 5 eurus (+ aptarnavimo mokestis). Vėliau bilietai brangs.