Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Verslo parodose mezgasi pažintys ir gimsta sandoriai

Komercinės parodos ir mugės sparčiai skinasi kelią į efektyvaus įmonių marketingo planus. Šis reiškinys – ne pramoga, o būtinybė kiekvienam augančiam verslui. Todėl tokie renginiai įgauna vis didesnį mastą tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Įvairaus pobūdžio parodas mūsų šalyje vidutiniškai aplanko nuo 10 000 iki 60 000 lankytojų, kurių kiekvienas – suinteresuotas, potencialus klientas, tad įmonės kelias dienas mėgaujasi nenutrūkstamu klientų srautu. Apie realius rezultatus ir parodų teikiamas galimybes – iš pirmų lūpų.
 
Parodų kaštai – ilgalaikė investicija
 
Verslininkai dažnai dvejoja prieš priimdami sprendimą, dalyvauti parodoje, ar ne. Marketingo specialistė Inga Girdenienė, šiuo metu su portalo ,,Šventės idėja“ komanda organizuojanti pirmąją Lietuvoje kalėdinę parodą, tikina, kad daugiausia nerimo verslininkams kyla dėl realių rezultatų. ,,Daugelis įmonių domisi parodomis, svarsto dalyvavimo galimybes ir, žinoma, klausia, ar verta. Tiesa, šis klausimas užduodamas tik dalyvaujant pirmą kartą. Po parodos verslininkai įsitikina, kad kaina už didžiulį potencialių klientų srautą tikrai nėra didelė, o štai rezultatai juntami dar ilgai. Parodoje dalyvaujanti įmonė tampa matoma, pristato savo prekinius ženklus, įveda į rinką naujus produktus, turi puikias galimybes sukurti ar pagerinti savo įvaizdį. Taip pat reikia neužmiršti parodų organizatorių naudojamų papildomų marketingo priemonių, kurios ženkliai didina informacijos sklaidą apie dalyvius.“
Šokolado manufaktūros ,,Chocolate Naive“ eksporto vadovas Jokūbas Lukša, verslą pristatęs devyniose parodose, jau įsitikino, kad po šių renginių progresas akivaizdus. ,,Parodose ieškome naujų partnerių, draugų, klientų, kontaktų, konkurentų, iš esmės visko, kas padėtų praplėsti įmonės galimybes augti. Čia galima praturtinti industrijos supratimą, išplėsti jos mastą, pasisemti naujų minčių, idėjų kaip pritaikyti produktą atitinkamai rinkai. Ne paslaptis, kad didžioji dalis mūsų tarptautinių klientų atkeliavo būtent specializuotų parodų metu ar po jų. Didžioji dalis organizatorių sukuria duomenų bazes, kuriose įmonės naršo, ieškodamos asortimento naujovių, tad bet kada galima sulaukti užklausos būtent iš tos parodos, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodė ne pakankamai sėkminga.“ J. Lukša pabrėžia, kad tik trumpalaikėje perspektyvoje parodos kaštai atrodo kaip papildoma biudžeto eilutė, tačiau visiems žinoma, kad rezultatai ateina po darbo: kartais jų reikia laukti savaitę, mėnesį, kartais ir metus.
 
Išskirtinis dėmesys skiriamas pasiruošimui
 
Norintiems iš parodos išeiti kaip tikriems nugalėtojams, būtina itin atsakingai ruoštis iš anksto. ,,Reikia atsirinkti, kurios parodos labiausiai tinka Jūsų verslo reprezentacijai. Pastebėjome, kad į verslo segmentą, o ne į galutinį vartotoją orientuoti renginiai sėkmingesni. Konkrečiai mūsų įmonė dažniausiai tokių parodų metu gauna užsakymų vardiniams, firminiams gaminiams, – apie savo patirtį pasakoja po tarptautines parodas keliaujanti mėsos manufaktūros ,,Dora“ pardavimų ir marketingo vadovė Marta Paliukienė, – Kokia sėkmės paslaptis? Stiprus komandos paruošimas, aiškus tikslų išdėstymas, komunikacijos, kuri bus pasitelkiama prie stendo, aptarimas. Taip pat labai svarbus vizualus stendo ir prekinio ženklo pateikimas: jeigu lankytojui produktas nežinomas, išvaizda geriausiai padeda apsispręsti, ar sustoti pasidomėti plačiau, ar ne. Tad tinkamai pasiruošus, paroda atsiperka: ne tik daug parduodame, randame svarbių kontaktų, bet ir gauname papildomos naudos iš visuomenės informavimo priemonių, kuriomis pasirūpina parodų organizatoriai.“
 
Jau greitai pirmoji Lietuvoje kalėdinė paroda verslo segmentui – C2B
 
Verslininkai, išsiilgę kokybiškų ir naudingų renginių, rugsėjo 30 d. ir spalio 1 d. turės galimybę dalyvauti pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje parodoje C2B – ,,Christmas to Business“.
,,Šios parodos tikslas – padėti įmonėms pristatyti savo produktus ar paslaugas, aktualias žiemos švenčių laikotarpiu bei sudaryti sąlygas lankytojams vienoje vietoje rasti įdomių idėjų savo įmonės sprendimams ar asmeninėms šventėms. C2B erdvėje bus visko: nuo verslo dovanų, kalėdinio dekoro elementų iki naujametinių vakarėlių organizavimo pasiūlymų, – apie ilgai brandintą koncepciją pasakoja parodos marketingo vadovė Inga Girdenienė. – Šalia mugės veiks ir pramogų bei seminarų erdvė, kurioje dalyviai susipažins su verslo dovanų protokolu, įmonės renginių organizavimo principais, kita šventiniu laikotarpiu aktualia informacija, susitiks su vakarėlių vedėjais, pramogų kūrėjais, panašių verslų atstovais... Išsamesnė informacija jau greitai, o dabar svarbiausia registruotis, apsvarstyti savo komunikacijos strategiją ir skirti laiko patrauklaus įvaizdžio kūrimui, nes C2B parodos dalyviams rekomenduojama sėkmės formulė paprasta – ruoškis atsakingai.“


 
Pirkti bilietą