Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Vengrijos kamerinis orkestras ''VIRTUOZAI''

Vengrijos kamerinį orkestrą „Virtuozai“ 1988 metais įkūrė smuikininkas Miklos Szenthelyi ir iškilūs jauni Ferenco Listo muzikos akademijos artistai. Šio styginio orkestro repertuare ypatingas dėmesys skiriamas romantinėms kompozicijoms. 
Orkestras „Virtuozai“ – gerai žinomas Europos klasikos projektas, vienas geriausių ir labiausiai gerbiamų Vengrijos ansamblių. Orkestro muzikantai, vadovaujami meno vadovo Miklos Szenthelyi, koncertavo Vengrijos Parlamente, Budapešto meno rūmuose ir kitose prestižinėse koncertų salėse. Vengrijos „Virtuozai“ per beveik 30 metų savo gyvavimo istoriją koncertus rengė įvairiose pasaulio šalyse: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje, Indijoje, Pietų Korėjoje, Pietų Amerikoje, beveik visose Europos šalyse. Per pastaruosius dešimtmečius orkestras surengė daugiau kaip 500 koncertų. „Virtuozai“ dirba su geriausiais solistais, muzikantais ir dirigentais.

Orkestro dirigentas ir meno vadovas Miklos Szenthelyi su pagyrimu baigė Ferenco Listo muzikos akademiją, sėkmingai dalyvavo žinomuose tarptautiniuose konkursuose, kaip solistas koncertavo beveik visose Europos šalyse, Japonijoje, Brazilijoje, Australijoje, Singapūre, Naujojoje Zelandijoje, Kuboje, Kanadoje ir JAV. Szenthelyi – Vengrijos Košuto nacionalinės premijos laureatas. Gastrolių Amerikoje metu trijuose koncertuose jis griežė kartu su žinomu violončelininku Leonardu Rose. Kaip nuolat kviečiamas Budapešto simfoninio orkestro solistas jis griežė daugiau kaip 30 koncertų užsienyje ir kartu su savo ansambliu – apie 100 koncertų.

 
Pirkti bilietą