Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vengrijos kamerinis orkestras ''VIRTUOZAI''

Vengrijos kamerinį orkestrą „Virtuozai“ 1988 metais įkūrė smuikininkas Miklos Szenthelyi ir iškilūs jauni Ferenco Listo muzikos akademijos artistai. Šio styginio orkestro repertuare ypatingas dėmesys skiriamas romantinėms kompozicijoms. 
Orkestras „Virtuozai“ – gerai žinomas Europos klasikos projektas, vienas geriausių ir labiausiai gerbiamų Vengrijos ansamblių. Orkestro muzikantai, vadovaujami meno vadovo Miklos Szenthelyi, koncertavo Vengrijos Parlamente, Budapešto meno rūmuose ir kitose prestižinėse koncertų salėse. Vengrijos „Virtuozai“ per beveik 30 metų savo gyvavimo istoriją koncertus rengė įvairiose pasaulio šalyse: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje, Indijoje, Pietų Korėjoje, Pietų Amerikoje, beveik visose Europos šalyse. Per pastaruosius dešimtmečius orkestras surengė daugiau kaip 500 koncertų. „Virtuozai“ dirba su geriausiais solistais, muzikantais ir dirigentais.

Orkestro dirigentas ir meno vadovas Miklos Szenthelyi su pagyrimu baigė Ferenco Listo muzikos akademiją, sėkmingai dalyvavo žinomuose tarptautiniuose konkursuose, kaip solistas koncertavo beveik visose Europos šalyse, Japonijoje, Brazilijoje, Australijoje, Singapūre, Naujojoje Zelandijoje, Kuboje, Kanadoje ir JAV. Szenthelyi – Vengrijos Košuto nacionalinės premijos laureatas. Gastrolių Amerikoje metu trijuose koncertuose jis griežė kartu su žinomu violončelininku Leonardu Rose. Kaip nuolat kviečiamas Budapešto simfoninio orkestro solistas jis griežė daugiau kaip 30 koncertų užsienyje ir kartu su savo ansambliu – apie 100 koncertų.