Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vasaros pabaigoje pozityvumo bangas skleis festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21-24 dienomis į Gataučių kaimą (Joniškio r.) jau septintąjį kartą pakvies pozityvių idėjų, gero laiko nekomercinis festivalis Saulėtosios Naktys. Festivalyje susipina ne tik muzika bei menas, bet ir užsimezga naujos draugystės bei nauji hobiai. Saulėtosios naktys - Tai lyg mažas Vudstokas Edeno sode, kur palapinių miestelis įsikuria tarp obelų ir kvepiančio šieno!

Meilę ir gerą nuotaiką skleis bei tris dienas sceną drebins visiems pažįstami bei dar tik kylantis į muzikines aukštumas atlikėjai. Čia kiekvienas festivalio lankytojas atras savo mėgstamus. Bus galima išgirsti dainuojamąją poeziją, lengvą roką, bliuzo, indie, regi muzikos mišinius, netgi repo. Teatras + muzika? Žinoma! Scenoje pasirodys  „Keistuolių Teatro“ aktorius, režisierius, atlikėjas Andrius Kaniava, taip pat Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, kurių pasirodymas įtrauks į nepamirštamą spektaklį. Žodžių žaidimus ir nenutrūkstantį spontaniško repo koncertą dovanos Jama & W, o į lyrišką kelionę ir apmąstymus pakvies Domantas Razauskas. Scenoje išvysime ir daug perspektyvių jaunų atlikėjų, jau kylančių į aukštumas ir dar tik pradedančių savo muzikinę kelionę.

Kaip ir kasmet, turtingas savo aplinka festivalis žada daug aktyvios veiklos – paskaitas, sporto varžybas, stalo futbolą, tinklinį, stalo tenisą ir kitas veiklas. Saulėtosios naktys puoselėja menus, tad kaip ir kiekvienais metais čia lauks daug kūrybinių užsiėmimų, kurie sujungs dailę, šokį, muziką, kiną. Saulėtųjų Naktų dirbtuvėse (angl. workshop) dalyviai galės išmokti to, ko seniai norėjo – rankdarbių, piešimo ar net groti muzikos instrumentu. Festivalio lankytojus džiugins neeilinės paskaitos apie egzistencinius klausimus, žaliavalgišką mitybą. Visas keturias dienas Saulėtųjų festivalio teritorijoje veiks žaliavalgiško (angl. Raw food) maisto užkandinė. Norintiems atsipūsti po dienos pramogų ar žvaliai pradėti rytą atgaivą garantuos šalto dušo užtaisas ir netoliese telkšantis tvenkinys su smėlio paplūdimiu.

Festivalio Saulėtosios naktys misija - suteikti kiekvienam galimybę išreikšti save. Organizatoriai kviečia visus palydėti vasarą viename iš paskutiniųjų šios vasaros festivalių.