Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Vasaros pabaigoje pozityvumo bangas skleis festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21-24 dienomis į Gataučių kaimą (Joniškio r.) jau septintąjį kartą pakvies pozityvių idėjų, gero laiko nekomercinis festivalis Saulėtosios Naktys. Festivalyje susipina ne tik muzika bei menas, bet ir užsimezga naujos draugystės bei nauji hobiai. Saulėtosios naktys - Tai lyg mažas Vudstokas Edeno sode, kur palapinių miestelis įsikuria tarp obelų ir kvepiančio šieno!

Meilę ir gerą nuotaiką skleis bei tris dienas sceną drebins visiems pažįstami bei dar tik kylantis į muzikines aukštumas atlikėjai. Čia kiekvienas festivalio lankytojas atras savo mėgstamus. Bus galima išgirsti dainuojamąją poeziją, lengvą roką, bliuzo, indie, regi muzikos mišinius, netgi repo. Teatras + muzika? Žinoma! Scenoje pasirodys  „Keistuolių Teatro“ aktorius, režisierius, atlikėjas Andrius Kaniava, taip pat Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, kurių pasirodymas įtrauks į nepamirštamą spektaklį. Žodžių žaidimus ir nenutrūkstantį spontaniško repo koncertą dovanos Jama & W, o į lyrišką kelionę ir apmąstymus pakvies Domantas Razauskas. Scenoje išvysime ir daug perspektyvių jaunų atlikėjų, jau kylančių į aukštumas ir dar tik pradedančių savo muzikinę kelionę.

Kaip ir kasmet, turtingas savo aplinka festivalis žada daug aktyvios veiklos – paskaitas, sporto varžybas, stalo futbolą, tinklinį, stalo tenisą ir kitas veiklas. Saulėtosios naktys puoselėja menus, tad kaip ir kiekvienais metais čia lauks daug kūrybinių užsiėmimų, kurie sujungs dailę, šokį, muziką, kiną. Saulėtųjų Naktų dirbtuvėse (angl. workshop) dalyviai galės išmokti to, ko seniai norėjo – rankdarbių, piešimo ar net groti muzikos instrumentu. Festivalio lankytojus džiugins neeilinės paskaitos apie egzistencinius klausimus, žaliavalgišką mitybą. Visas keturias dienas Saulėtųjų festivalio teritorijoje veiks žaliavalgiško (angl. Raw food) maisto užkandinė. Norintiems atsipūsti po dienos pramogų ar žvaliai pradėti rytą atgaivą garantuos šalto dušo užtaisas ir netoliese telkšantis tvenkinys su smėlio paplūdimiu.

Festivalio Saulėtosios naktys misija - suteikti kiekvienam galimybę išreikšti save. Organizatoriai kviečia visus palydėti vasarą viename iš paskutiniųjų šios vasaros festivalių.