Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Vasaros pabaigoje pozityvumo bangas skleis festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21-24 dienomis į Gataučių kaimą (Joniškio r.) jau septintąjį kartą pakvies pozityvių idėjų, gero laiko nekomercinis festivalis Saulėtosios Naktys. Festivalyje susipina ne tik muzika bei menas, bet ir užsimezga naujos draugystės bei nauji hobiai. Saulėtosios naktys - Tai lyg mažas Vudstokas Edeno sode, kur palapinių miestelis įsikuria tarp obelų ir kvepiančio šieno!

Meilę ir gerą nuotaiką skleis bei tris dienas sceną drebins visiems pažįstami bei dar tik kylantis į muzikines aukštumas atlikėjai. Čia kiekvienas festivalio lankytojas atras savo mėgstamus. Bus galima išgirsti dainuojamąją poeziją, lengvą roką, bliuzo, indie, regi muzikos mišinius, netgi repo. Teatras + muzika? Žinoma! Scenoje pasirodys  „Keistuolių Teatro“ aktorius, režisierius, atlikėjas Andrius Kaniava, taip pat Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, kurių pasirodymas įtrauks į nepamirštamą spektaklį. Žodžių žaidimus ir nenutrūkstantį spontaniško repo koncertą dovanos Jama & W, o į lyrišką kelionę ir apmąstymus pakvies Domantas Razauskas. Scenoje išvysime ir daug perspektyvių jaunų atlikėjų, jau kylančių į aukštumas ir dar tik pradedančių savo muzikinę kelionę.

Kaip ir kasmet, turtingas savo aplinka festivalis žada daug aktyvios veiklos – paskaitas, sporto varžybas, stalo futbolą, tinklinį, stalo tenisą ir kitas veiklas. Saulėtosios naktys puoselėja menus, tad kaip ir kiekvienais metais čia lauks daug kūrybinių užsiėmimų, kurie sujungs dailę, šokį, muziką, kiną. Saulėtųjų Naktų dirbtuvėse (angl. workshop) dalyviai galės išmokti to, ko seniai norėjo – rankdarbių, piešimo ar net groti muzikos instrumentu. Festivalio lankytojus džiugins neeilinės paskaitos apie egzistencinius klausimus, žaliavalgišką mitybą. Visas keturias dienas Saulėtųjų festivalio teritorijoje veiks žaliavalgiško (angl. Raw food) maisto užkandinė. Norintiems atsipūsti po dienos pramogų ar žvaliai pradėti rytą atgaivą garantuos šalto dušo užtaisas ir netoliese telkšantis tvenkinys su smėlio paplūdimiu.

Festivalio Saulėtosios naktys misija - suteikti kiekvienam galimybę išreikšti save. Organizatoriai kviečia visus palydėti vasarą viename iš paskutiniųjų šios vasaros festivalių.