Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

VALSTYBINIS CHORAS ''VILNIUS'' SU DŽIAZUOJANČIA PROGRAMA

Pirmą kartą Valvodų rūmuose, pirmą kartą Jums – Valstybinis choras „Vilnius“ drauge su ryškiausiomis džiazo žvaigždėmis: saksofonistu Vytautu Labučiu, pianistu Artūru Anusausku ir visų mylima Lietuvos dainininke Veronika Povilioniene, pristato unikalią programą „Jazz – Folk“.

Improvizuoti liaudies melodijų temomis nėra neįprasta, tačiau nauja tai, kad šis įvykis – pirmasis profesionaliosios chorinės muzikos istorijoje, o jo rengėjas – valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys, dirigentas Artūras Dambrauskas). Publikos puikiai pažįstamas kaip įdomių, šiuolaikinių ir modernių programų atlikėjas, choras šį kartą nustebins unikaliais ir užburiančiais liaudies melodijų sąskambiais, atliekamais drauge su žymiausia liaudies dainų dainininke ir improvizacijos meistrais saksofonistu Vytautu Labučiu ir pianistu Artūru Anusausku. Šie menininkai, vedami muzikinių ambicijų, kūrybiškumo ir meistriškumo, atliks  originalias liaudies dainų ir lietuvių kompozitorių improvizacijas.

Choro ir garsių muzikantų atliekamos lietuviškos melodijos, pasitelkus improvizacijos ir džiazo elementus, suskamba naujai, stebina originalumu. Neabejojame, jog ši programa paliks Jums neišdildomą įspūdį.        
 
Atlikėjai: Valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys, dirigentas Artūras Dambrauskas), Veronika Povilionienė (vokalas), Artūras Anusauskas (fortepijonas), Vytautas Labutis (saksofonas).