Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

''Vaidilos klasikos'' programoje – ''Grammy'' nugalėtojas Andrei Puškariov

Dviejų jaunų ir veržlių žmonių – „Vaidilos“ teatro vadovo Gedimino Jankaus ir pianisto Dariaus Mažinto – iniciatyva gimęs naujas klasikinės muzikos projektas „Vaidilos klasika“ tapo nauja sensacija Lietuvos muzikiniame gyvenime.

Rugsėjo 21 d. įvykęs „Vaidilos klasikos“ atidarymo koncertas atnešė daug gerų emocijų ir ypatingų muzikinių išgyvenimų, kuriuos klausytojams dovanojo žymus Lietuvos pianistas Petras Geniušas.

Spalio mėnesio „Vaidilos klasikos“ repertuare – ypatingi svečiai iš užsienio: pianistas  Viačeslav Gryaznov (Rusija) ir vibrafonininkas Andrei Puškariov (Ukraina, Latvija), kurių muzikinių laimėjimų skaičius jau sunkiai suskaičiuojamas, o talentas ir atsidavimas muzikai drebina pasaulį.

Viačeslav Gryaznov (g. 1982) baigė studijas Maskvos valstybinėje P. Čaikovskio konservatorijoje, kurioje šiuo metu dėsto fortepijono specialybę, skirdamas savo laiką ir dėstymui Kurashiki Sakuyo universitete Japonijoje. Tai atlikėjas, kuris niekada neprisiriša prie stereotipų, kas jį ir daro nuostabiu pianistu: „Tai ne tik virtuozas, bet ir aukščiausio lygio muzikantas, ypatingai jaučiantis instrumento prigimtį ir sugebantis „ištraukti“ iš jo pačius intymiausius muzikinės kalbos niuansus“, – rašė vienas prestižiškiausių Maksvos kultūrinių laikraščių  „Kultūra“.

V. Gryaznov yra buvęs Vladimiro Spivakovo, Jurijaus Bašmeto ir Mstislavo Rostropovičiaus fondų stipendininku, kas jam suteikė galimybę dalyvauti įvairiuose muzikiniuose projektuose visame pasaulyje. Pianistas neprisiriša prie kompozitorių ar muzikinių epochų – ar barokinės Domenico Scarlatti sonatos, ar eskperimentinė šiuolaikinių kompozitorių kūryba – kiekviena muzikinė patirtis atneša jam dar daugiau kūrybinės laisvės interpretacijoms ir praplečia patį muzikos suvokimą. Išskirtinis atlikėjo bruožas – operinės, simfoninės arba kamerinės muzikos transkripcijos, kurios sužavėjo ne vieną pasaulio melomaną ar muzikos kritiką.

Andrei Puškariov (g. 1974) ankstyvoje vaikystėje buvo pianistas, tačiau keturiolikos metų nusprendė imtis mušamųjų instrumentų ir pirmuosius savo kūrinius, įskaitant kelias kompozicijas vibrafonui solo, jis parašė dar būdamas orkestro perkusijos studentas Kijevo konservatorijoje. Pasak pasaulinio garso smuikininko Gidono Kremerio, kurio sukurtame kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“ groja atlikėjas, A. Puškariov ir jo vibracijos yra nepakartojamos: „Jis yra daugiau negu tik geras atlikėjas – jis muzikos magas, kurį ne tik įkvėpė geriausi visų laikų džiazo pianistai, bet ir jis įkvepia kiekvieną, prie kurio prisiliečia“.

Išskirtinis vibrafonininko laimėjimas – „Grammy“ prizas (2001 m.), kuriuo buvo apdovanota kompaktinė plokštelė „After Mozart“ su A. Puškariov atliekama muzika. Atlikėjo projektas, sulaukęs didžiausio pripažinimo, buvo „Bach Vibrations“: A. Puškariov aranžavo žinomų džiazo pianistų (Oscar Peterson, Dave Brubeck, Chick Corea ir kt.) stiliumi ir įrašė penkiolika J. S. Bacho dvibalsių invencijų. Šis albumas pasaulį išvydo 2004 metais ir pateko į Vokietijos muzikos kritikų kasmet sudaromą geriausių įrašų sąrašą kaip novatoriškas muzikinis atradimas.

Vienas naujausių jo darbų – gruzinų kompozitoriaus Gija Kančeli muzikos kino filmams ir teatro spektakliams įrašai, kuriuos muzikantas įrašė su G. Kremeriu ir bandonijonistu iš Argentinos Dino Saluzzi.

„Jo technika briliantinė, o muzikinė ekspresija neapsakomai žavinga – jo atliekamą muziką norisi išgirsti dar ir dar kartą“,– rašė didžiausias Vašingtono laikraštis „The Seattle Times“.

Išskirtinė galimybė išgirsti fortepijono virtuozą Viačeslav Gryaznov – spalio 12 d. 19 val., o „Grammy“ laimėtoją – Andrei Puškariov – spalio 16 d. 18 val. „Vaidilos“  teatre, Vilniuje.