Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Vaidilos klasikos'' programoje – ''Grammy'' nugalėtojas Andrei Puškariov

Dviejų jaunų ir veržlių žmonių – „Vaidilos“ teatro vadovo Gedimino Jankaus ir pianisto Dariaus Mažinto – iniciatyva gimęs naujas klasikinės muzikos projektas „Vaidilos klasika“ tapo nauja sensacija Lietuvos muzikiniame gyvenime.

Rugsėjo 21 d. įvykęs „Vaidilos klasikos“ atidarymo koncertas atnešė daug gerų emocijų ir ypatingų muzikinių išgyvenimų, kuriuos klausytojams dovanojo žymus Lietuvos pianistas Petras Geniušas.

Spalio mėnesio „Vaidilos klasikos“ repertuare – ypatingi svečiai iš užsienio: pianistas  Viačeslav Gryaznov (Rusija) ir vibrafonininkas Andrei Puškariov (Ukraina, Latvija), kurių muzikinių laimėjimų skaičius jau sunkiai suskaičiuojamas, o talentas ir atsidavimas muzikai drebina pasaulį.

Viačeslav Gryaznov (g. 1982) baigė studijas Maskvos valstybinėje P. Čaikovskio konservatorijoje, kurioje šiuo metu dėsto fortepijono specialybę, skirdamas savo laiką ir dėstymui Kurashiki Sakuyo universitete Japonijoje. Tai atlikėjas, kuris niekada neprisiriša prie stereotipų, kas jį ir daro nuostabiu pianistu: „Tai ne tik virtuozas, bet ir aukščiausio lygio muzikantas, ypatingai jaučiantis instrumento prigimtį ir sugebantis „ištraukti“ iš jo pačius intymiausius muzikinės kalbos niuansus“, – rašė vienas prestižiškiausių Maksvos kultūrinių laikraščių  „Kultūra“.

V. Gryaznov yra buvęs Vladimiro Spivakovo, Jurijaus Bašmeto ir Mstislavo Rostropovičiaus fondų stipendininku, kas jam suteikė galimybę dalyvauti įvairiuose muzikiniuose projektuose visame pasaulyje. Pianistas neprisiriša prie kompozitorių ar muzikinių epochų – ar barokinės Domenico Scarlatti sonatos, ar eskperimentinė šiuolaikinių kompozitorių kūryba – kiekviena muzikinė patirtis atneša jam dar daugiau kūrybinės laisvės interpretacijoms ir praplečia patį muzikos suvokimą. Išskirtinis atlikėjo bruožas – operinės, simfoninės arba kamerinės muzikos transkripcijos, kurios sužavėjo ne vieną pasaulio melomaną ar muzikos kritiką.

Andrei Puškariov (g. 1974) ankstyvoje vaikystėje buvo pianistas, tačiau keturiolikos metų nusprendė imtis mušamųjų instrumentų ir pirmuosius savo kūrinius, įskaitant kelias kompozicijas vibrafonui solo, jis parašė dar būdamas orkestro perkusijos studentas Kijevo konservatorijoje. Pasak pasaulinio garso smuikininko Gidono Kremerio, kurio sukurtame kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“ groja atlikėjas, A. Puškariov ir jo vibracijos yra nepakartojamos: „Jis yra daugiau negu tik geras atlikėjas – jis muzikos magas, kurį ne tik įkvėpė geriausi visų laikų džiazo pianistai, bet ir jis įkvepia kiekvieną, prie kurio prisiliečia“.

Išskirtinis vibrafonininko laimėjimas – „Grammy“ prizas (2001 m.), kuriuo buvo apdovanota kompaktinė plokštelė „After Mozart“ su A. Puškariov atliekama muzika. Atlikėjo projektas, sulaukęs didžiausio pripažinimo, buvo „Bach Vibrations“: A. Puškariov aranžavo žinomų džiazo pianistų (Oscar Peterson, Dave Brubeck, Chick Corea ir kt.) stiliumi ir įrašė penkiolika J. S. Bacho dvibalsių invencijų. Šis albumas pasaulį išvydo 2004 metais ir pateko į Vokietijos muzikos kritikų kasmet sudaromą geriausių įrašų sąrašą kaip novatoriškas muzikinis atradimas.

Vienas naujausių jo darbų – gruzinų kompozitoriaus Gija Kančeli muzikos kino filmams ir teatro spektakliams įrašai, kuriuos muzikantas įrašė su G. Kremeriu ir bandonijonistu iš Argentinos Dino Saluzzi.

„Jo technika briliantinė, o muzikinė ekspresija neapsakomai žavinga – jo atliekamą muziką norisi išgirsti dar ir dar kartą“,– rašė didžiausias Vašingtono laikraštis „The Seattle Times“.

Išskirtinė galimybė išgirsti fortepijono virtuozą Viačeslav Gryaznov – spalio 12 d. 19 val., o „Grammy“ laimėtoją – Andrei Puškariov – spalio 16 d. 18 val. „Vaidilos“  teatre, Vilniuje.