Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Vaidas Baumila. Albumo ''Iš naujo'' pristatymo koncertas

2014 m. spalį pirmąjį gyvo garso turą po Lietuvą „Coming Home“ surengęs atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į naujo savo albumo pristatymo koncertus.

Abejingų nepalikęs turas „Coming Home“, kuriame skambėjo naujai aranžuotos žinomiausios atlikėjo dainos bei naujausi jo kūriniai, sulaukė didelio pasisekimo – į koncertus didžiuosiuose Lietuvos netilpo visi, norėję pasiklausyti Vaido. Tačiau dainininkas čia sustoti nesiruošia. „Šis turas buvo labai geras apšilimas, – teigia atlikėjas. – Pamatėme, kurias iš senų dainų klausytojai labiausiai mėgsta, pirmą kartą atlikome naujausius kūrinius. Tačiau su komanda turime didesnių planų. Trumpam išeiname kūrybinių atostogų ir grįšime su naujausiu savo darbu – albumu „Iš naujo“ bei jo pristatymo koncertais.“

.Naujajame albume klausytojai ras ne tik naujas Vaido dainas, bet ir keletą jau pristatytų ir visų pamėgtų, tačiau jokiame albume dar nepublikuotų kūrinių, tokių kaip „Ieškok manęs“, „Mergaitė“, „Free Love“ ar „Dying“. Iki albumo „Iš naujo“ pristatymo Vaidas žada išleisti dar keletą būsimojo rinkinio dainų.

Vaidas akcentuoja, kad, kalbant apie bendrą albumo skambesį bei pristatymo koncertus, jam svarbiausia turinys, o ne „blizgučiai“. „Keliaudamas ir dirbdamas užsienyje įgavau tikrai daug patirties, – teigia dainininkas. – Ateina laikas, kai tampa labai aišku, kas koncerte svarbiausia. Man tai kokybiška muzika ir profesionalus techninis koncerto pateikimas – tinkamas įgarsinimas bei apšvietimas. Kartu su komanda siekiame, kad koncertai būtų tikri, brandūs ir nuoširdūs.“

Vaido Baumilos albumo „Iš naujo“ koncertas Šiauliuose – jau kovo 21 d., koncertų salėje „Saulė“.  Bilietai brangs!