Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Trimito 59-ojo sezono atidarymo koncertas ''Baltijos muzikos tiltai''

Rugsėjo 22 d. 18 val. - Lietuvos taikomosios dailės muziejuje (senąjame Vilniaus arsenale), VPIO „Trimitas“ gerbėjams, vilniečiams ir sostinės svečiams pristatys naujojo 59-ojo sezono atidarymo koncertą „Baltijos muzikos tiltai“. Renginio pavadinimas skamba gal kiek ir neįprastai, tačiau simboliškai. Vienoje scenoje susitiks Lietuvoje  ir Latvijoje pripažinti menininkai: Latvijos pučiamųjų orkestrų asociacijos prezidentas, Latvijos jaunimo simfoninio orkestro vadovas ir dirigentas, J. Vitols Muzikos akademijos profesorius – dirigentas Janis Purins; „Trimito“ vyriausias dirigentas – Ugnius Vaiginis, klarneto virtuozas - profesorius Algirdas Budrys ir jaunosios kartos atstovai: konkursų prizininkė, laureatė, Latvijos saksofonistė, konkursų laureatė - Paulina Pitenko ir 2015 m. „Yamaha“ konkurso prizininkas, trimitininkas - Linas Rupšlaukis. Vakaro programoje populiariosios klasikos ir dar negirdėtų šiuolaikinių kūrinių premjeros.

Šiuo koncertu orkestras „Trimitas“ pasitinka 59-ąjį intensyvų, darbingą, naujų tarptautinių pažinčių ir svečių kupiną muzikinį sezoną. Orkestro vadovas Deividas Staponkus sako, kad kolektyvas šį pusmetį žiūrovams pristatys įvairias, premjerines ir senas naujai atgimusias koncertines programas. Tai bus šiuolaikinis, modernus žvilgsnis į klasiką, šių dienų kompozitorių kūrybą bei populiariąją estradą.

Naujojo sezono koncerto staigmena - naujasis, šiuolaikinis, "lietuviškomis" spalvomis spindintis orkestro "Trimitas" įvaizdis.