Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Trimito 58-ojo sezono atidarymo koncertas

Šv. Kotrynos bažnyčios erdvėse “Trimito”  58-ojo sezono atidarymas.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pradeda naujajį 2014-2015 metų, 58-ąjį sezoną, kuris ne mažiau turtingas ir įdomus, naujos ir esamos koncertų programos, tarptautinės pažintys ir svečiai.

Pasak VPIO “Trimitas” vadovo Deivido Staponkaus, orkestro laukia darbingas 58-asis sezonas, kuriame rengiamos ir bus pristatomos visuomenei aukšto meninio lygio programos, plėtojami tarptautinio bendradarbiavimo projektai. Kolektyvas turi daug ambicingų kūrybinių planų, tačiau ir toliau stengsis laikytis orkestro tradicijų, rengti šventinius sakralinės muzikos koncertus, džiuginti jau tradicija tapusiais tarptautinių Br. Jonušo ir "Skambėkite trimitai" festivalių koncertais, edukacinėmis programomis moksleiviams ir pedagogams, gerbėjų pamiltu koncertų ciklu „Trimito vasaros muzika“ ir dalyvauti įvairiose valstybinėse šventėse.

Rugsėjo 26 dieną, 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, vilniečiams, ištikimiems gerbėjams ir tiems, kurie dar nespėjo pamilti pučiamųjų žanro, orkestras „Trimitas“ pristatys 58-ojo sezono atidarymo koncertą.  Vakaro programoje skambės populiarių klasikinių ir šiuolaikinių kūrinių improvizacijos, kurias kartu su orkestru atliks garsūs, iškilūs Lietuvos vokalinio ir instrumentinio žanro meistrai: kamerinio dainavimo atlikėja ir žavus mecosopranas Judita Leitaitė, bosas Vladas Bagdonas, klarnetininkas-virtuozas, profesorius Algirdas Budrys, trombonininkas Marius Balčytis ir vienas brandžiausių, žymiausių Lietuvos profesionaliųjų chorų, skaičiuojantis 41 metus, valstybinis choras “Vilnius”.

Dar viena šių metų staigmena - 58-ojo sezono atidarymo koncerte bus galima išvysti orkestrą su nauju sceniniu įvaizdžiu, kurį įgyvendino Mados namai “Cantas” ir dizaineris Egidijus Sidaras. VPIO “Trimitas” vadovas Deividas Staponkus džiaugiasi, kad kolektyvas turi galimybę bendradarbiauti su Mados namais “Cantas”, kuriančiais kokybiškus, funkcionalumą ir meną savyje talpinančius vienetinius drabužius.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia rugsėjo 26 dieną, 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, pasitikti 58-ąjį sezoną.