Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Trimito 58-ojo sezono atidarymo koncertas

Šv. Kotrynos bažnyčios erdvėse “Trimito”  58-ojo sezono atidarymas.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pradeda naujajį 2014-2015 metų, 58-ąjį sezoną, kuris ne mažiau turtingas ir įdomus, naujos ir esamos koncertų programos, tarptautinės pažintys ir svečiai.

Pasak VPIO “Trimitas” vadovo Deivido Staponkaus, orkestro laukia darbingas 58-asis sezonas, kuriame rengiamos ir bus pristatomos visuomenei aukšto meninio lygio programos, plėtojami tarptautinio bendradarbiavimo projektai. Kolektyvas turi daug ambicingų kūrybinių planų, tačiau ir toliau stengsis laikytis orkestro tradicijų, rengti šventinius sakralinės muzikos koncertus, džiuginti jau tradicija tapusiais tarptautinių Br. Jonušo ir "Skambėkite trimitai" festivalių koncertais, edukacinėmis programomis moksleiviams ir pedagogams, gerbėjų pamiltu koncertų ciklu „Trimito vasaros muzika“ ir dalyvauti įvairiose valstybinėse šventėse.

Rugsėjo 26 dieną, 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, vilniečiams, ištikimiems gerbėjams ir tiems, kurie dar nespėjo pamilti pučiamųjų žanro, orkestras „Trimitas“ pristatys 58-ojo sezono atidarymo koncertą.  Vakaro programoje skambės populiarių klasikinių ir šiuolaikinių kūrinių improvizacijos, kurias kartu su orkestru atliks garsūs, iškilūs Lietuvos vokalinio ir instrumentinio žanro meistrai: kamerinio dainavimo atlikėja ir žavus mecosopranas Judita Leitaitė, bosas Vladas Bagdonas, klarnetininkas-virtuozas, profesorius Algirdas Budrys, trombonininkas Marius Balčytis ir vienas brandžiausių, žymiausių Lietuvos profesionaliųjų chorų, skaičiuojantis 41 metus, valstybinis choras “Vilnius”.

Dar viena šių metų staigmena - 58-ojo sezono atidarymo koncerte bus galima išvysti orkestrą su nauju sceniniu įvaizdžiu, kurį įgyvendino Mados namai “Cantas” ir dizaineris Egidijus Sidaras. VPIO “Trimitas” vadovas Deividas Staponkus džiaugiasi, kad kolektyvas turi galimybę bendradarbiauti su Mados namais “Cantas”, kuriančiais kokybiškus, funkcionalumą ir meną savyje talpinančius vienetinius drabužius.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia rugsėjo 26 dieną, 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, pasitikti 58-ąjį sezoną.