Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Tik kartą gyvenime: Vilniuje koncertuos

JAV muzikos legenda TERRY RILEY

Yra vos keletas asmenybių pasaulyje, kurios galėtų didžiuotis pakeitusios muzikos istoriją. Žymus JAV kompozitorius, gyvąja muzikos legenda laikomas Terry Riley yra viena iš tokių asmenybių. Tęsdami „Metų koncertų“ seriją VILNIAUS FESTIVALIAI kviečia į išskirtinį šio kūrėjo, minimalistinės muzikos pionieriaus ir įkvėpėjo koncertą, kuris įvyks Vilniuje spalio 13 d. Tai bus vienintelis šios amerikiečių muzikos legendos koncertas ne tik Baltijos kraštuose, bet ir visoje Vidurio bei Rytų Europoje.
 
Pastarąjį dešimtmetį beveik nekoncertuojantis Terry Riley savo 80 metų jubiliejaus proga sutiko surengti keturis išskirtinius pasirodymus Europoje: du Švedijoje, po vieną Danijoje ir Lietuvoje. Tad šis koncertas visiškai atitinka posakį „once in a life time“ – vienintelį kartą gyvenime: tik spalio 13 d. Vilniaus kongresų rūmuose bus galima gyvai susitikti su pačiu Teriu Railiu ir pasiklausyti jo atliekamos muzikos. Savo koncertų Europoje jis rengti daugiau neplanuoja.
 
„Labai laukiu apsilankymo Vilniuje, kur koncertuosiu kartu su savo sūnumi Gyanu ir švedų virtuozais „The Gothenburg Combo“. Mes atliksime dalį kompozicijų iš mano kūrinių rinkinio gitarai „The Book of Abbeyozzud“, drauge improvizuosime. Bus be galo įdomu!“ – būsima viešnage džiaugiasi Terry Riley.
 
Garsusis muzikas nutarė pažymėti savo jubiliejų specialiai šiam koncertų turui parengta programa. Drauge su tėvu scenoje muzikuos kompozitoriaus sūnus Gyan Riley – vienas iškiliausių pasaulio gitaristų, atliekančių naująją muziką. Gyan Riley Vilniaus publikai pristatys visiškai naują  tėvo kūrinį.
 
Tėvas ir sūnus – Terry ir Gyan Riley – muzikuos ne tik solo ir duetu, bet ir kartu su žymiuoju švedų gitaros virtuozų ansambliu „The Gothenburg Combo“. Pastarasis atliks dar ir Terio Railio muziką iš tarptautinės kritikos išliaupsinto albumo „Guitarscapes“. Koncertas Vilniuje suteiks unikalią galimybę išgirsti ir visiškai naujus JAV muzikos ikonos kūrinius, ir daugeliui įkvėpimo šaltiniu tapusias ankstesnes ir kultines jo kompozicijas.
 
Terry Riley yra muzikinio minimalizmo pradininkas visame pasaulyje. Atskaitos tašku tapo jo 1964 m. sukurtas kūrinys „In C“, kuris, beje, nuskambės ir koncerte Vilniuje. Šis kūrinys įvykdė revoliuciją to laikmečio muzikos koncepcijoje ir davė pradžią naujai muzikos krypčiai, kurią po Terry Riley tęsė ir savaip interpretavo tokie garsūs mūsų dienų kūrėjai kaip Philip Glass, Steve Reich, John Adams, Gavin Bryars, Arvo Pärt ir daug kitų.
 
Terio Railio minimalizmas padarė didžiulę įtaką ir roko muzikos scenai – grupėms „The Who“, „The Soft Machine“, „Tangerine Dream“. Teris Railis pats artimai bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip John Cale – vienu iš legendinės roko grupės „Velvet Underground“ įkūrėjų.
 
Hipnotizuojanti, daugiasluoksnė, rytietiškų improvizacijų dvasia persmelkta Terio Railio kūryba iki šiol traukia melomanus visame pasaulyje – tiek intelektualiojo roko, džiazo, tiek naujosios klasikinės muzikos gerbėjus.
 
Po ankstesnių pasaulio muzikos įžymybių koncertų Vilniuje, kuriuose pasirodė garsusis kompozitorius Philip Glass ir „The Philip Glass Ensemble“, neprilygstamas vokalo burtininkas Bobby McFerrin su grupe, džiazo žvaigždė Jan Garbarek, kultinė Niujorko atlikėja Laurie Anderson, VILNIAUS FESTIVALIAI tęsia „Metų koncertų“ seriją ir kviečia į legendinio JAV kompozitoriaus Terry Riley koncertą Vilniuje spalio 13 d.