Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Tik kartą gyvenime: Vilniuje koncertuos

JAV muzikos legenda TERRY RILEY

Yra vos keletas asmenybių pasaulyje, kurios galėtų didžiuotis pakeitusios muzikos istoriją. Žymus JAV kompozitorius, gyvąja muzikos legenda laikomas Terry Riley yra viena iš tokių asmenybių. Tęsdami „Metų koncertų“ seriją VILNIAUS FESTIVALIAI kviečia į išskirtinį šio kūrėjo, minimalistinės muzikos pionieriaus ir įkvėpėjo koncertą, kuris įvyks Vilniuje spalio 13 d. Tai bus vienintelis šios amerikiečių muzikos legendos koncertas ne tik Baltijos kraštuose, bet ir visoje Vidurio bei Rytų Europoje.
 
Pastarąjį dešimtmetį beveik nekoncertuojantis Terry Riley savo 80 metų jubiliejaus proga sutiko surengti keturis išskirtinius pasirodymus Europoje: du Švedijoje, po vieną Danijoje ir Lietuvoje. Tad šis koncertas visiškai atitinka posakį „once in a life time“ – vienintelį kartą gyvenime: tik spalio 13 d. Vilniaus kongresų rūmuose bus galima gyvai susitikti su pačiu Teriu Railiu ir pasiklausyti jo atliekamos muzikos. Savo koncertų Europoje jis rengti daugiau neplanuoja.
 
„Labai laukiu apsilankymo Vilniuje, kur koncertuosiu kartu su savo sūnumi Gyanu ir švedų virtuozais „The Gothenburg Combo“. Mes atliksime dalį kompozicijų iš mano kūrinių rinkinio gitarai „The Book of Abbeyozzud“, drauge improvizuosime. Bus be galo įdomu!“ – būsima viešnage džiaugiasi Terry Riley.
 
Garsusis muzikas nutarė pažymėti savo jubiliejų specialiai šiam koncertų turui parengta programa. Drauge su tėvu scenoje muzikuos kompozitoriaus sūnus Gyan Riley – vienas iškiliausių pasaulio gitaristų, atliekančių naująją muziką. Gyan Riley Vilniaus publikai pristatys visiškai naują  tėvo kūrinį.
 
Tėvas ir sūnus – Terry ir Gyan Riley – muzikuos ne tik solo ir duetu, bet ir kartu su žymiuoju švedų gitaros virtuozų ansambliu „The Gothenburg Combo“. Pastarasis atliks dar ir Terio Railio muziką iš tarptautinės kritikos išliaupsinto albumo „Guitarscapes“. Koncertas Vilniuje suteiks unikalią galimybę išgirsti ir visiškai naujus JAV muzikos ikonos kūrinius, ir daugeliui įkvėpimo šaltiniu tapusias ankstesnes ir kultines jo kompozicijas.
 
Terry Riley yra muzikinio minimalizmo pradininkas visame pasaulyje. Atskaitos tašku tapo jo 1964 m. sukurtas kūrinys „In C“, kuris, beje, nuskambės ir koncerte Vilniuje. Šis kūrinys įvykdė revoliuciją to laikmečio muzikos koncepcijoje ir davė pradžią naujai muzikos krypčiai, kurią po Terry Riley tęsė ir savaip interpretavo tokie garsūs mūsų dienų kūrėjai kaip Philip Glass, Steve Reich, John Adams, Gavin Bryars, Arvo Pärt ir daug kitų.
 
Terio Railio minimalizmas padarė didžiulę įtaką ir roko muzikos scenai – grupėms „The Who“, „The Soft Machine“, „Tangerine Dream“. Teris Railis pats artimai bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip John Cale – vienu iš legendinės roko grupės „Velvet Underground“ įkūrėjų.
 
Hipnotizuojanti, daugiasluoksnė, rytietiškų improvizacijų dvasia persmelkta Terio Railio kūryba iki šiol traukia melomanus visame pasaulyje – tiek intelektualiojo roko, džiazo, tiek naujosios klasikinės muzikos gerbėjus.
 
Po ankstesnių pasaulio muzikos įžymybių koncertų Vilniuje, kuriuose pasirodė garsusis kompozitorius Philip Glass ir „The Philip Glass Ensemble“, neprilygstamas vokalo burtininkas Bobby McFerrin su grupe, džiazo žvaigždė Jan Garbarek, kultinė Niujorko atlikėja Laurie Anderson, VILNIAUS FESTIVALIAI tęsia „Metų koncertų“ seriją ir kviečia į legendinio JAV kompozitoriaus Terry Riley koncertą Vilniuje spalio 13 d.