Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Tik kartą gyvenime: Vilniuje koncertuos

JAV muzikos legenda TERRY RILEY

Yra vos keletas asmenybių pasaulyje, kurios galėtų didžiuotis pakeitusios muzikos istoriją. Žymus JAV kompozitorius, gyvąja muzikos legenda laikomas Terry Riley yra viena iš tokių asmenybių. Tęsdami „Metų koncertų“ seriją VILNIAUS FESTIVALIAI kviečia į išskirtinį šio kūrėjo, minimalistinės muzikos pionieriaus ir įkvėpėjo koncertą, kuris įvyks Vilniuje spalio 13 d. Tai bus vienintelis šios amerikiečių muzikos legendos koncertas ne tik Baltijos kraštuose, bet ir visoje Vidurio bei Rytų Europoje.
 
Pastarąjį dešimtmetį beveik nekoncertuojantis Terry Riley savo 80 metų jubiliejaus proga sutiko surengti keturis išskirtinius pasirodymus Europoje: du Švedijoje, po vieną Danijoje ir Lietuvoje. Tad šis koncertas visiškai atitinka posakį „once in a life time“ – vienintelį kartą gyvenime: tik spalio 13 d. Vilniaus kongresų rūmuose bus galima gyvai susitikti su pačiu Teriu Railiu ir pasiklausyti jo atliekamos muzikos. Savo koncertų Europoje jis rengti daugiau neplanuoja.
 
„Labai laukiu apsilankymo Vilniuje, kur koncertuosiu kartu su savo sūnumi Gyanu ir švedų virtuozais „The Gothenburg Combo“. Mes atliksime dalį kompozicijų iš mano kūrinių rinkinio gitarai „The Book of Abbeyozzud“, drauge improvizuosime. Bus be galo įdomu!“ – būsima viešnage džiaugiasi Terry Riley.
 
Garsusis muzikas nutarė pažymėti savo jubiliejų specialiai šiam koncertų turui parengta programa. Drauge su tėvu scenoje muzikuos kompozitoriaus sūnus Gyan Riley – vienas iškiliausių pasaulio gitaristų, atliekančių naująją muziką. Gyan Riley Vilniaus publikai pristatys visiškai naują  tėvo kūrinį.
 
Tėvas ir sūnus – Terry ir Gyan Riley – muzikuos ne tik solo ir duetu, bet ir kartu su žymiuoju švedų gitaros virtuozų ansambliu „The Gothenburg Combo“. Pastarasis atliks dar ir Terio Railio muziką iš tarptautinės kritikos išliaupsinto albumo „Guitarscapes“. Koncertas Vilniuje suteiks unikalią galimybę išgirsti ir visiškai naujus JAV muzikos ikonos kūrinius, ir daugeliui įkvėpimo šaltiniu tapusias ankstesnes ir kultines jo kompozicijas.
 
Terry Riley yra muzikinio minimalizmo pradininkas visame pasaulyje. Atskaitos tašku tapo jo 1964 m. sukurtas kūrinys „In C“, kuris, beje, nuskambės ir koncerte Vilniuje. Šis kūrinys įvykdė revoliuciją to laikmečio muzikos koncepcijoje ir davė pradžią naujai muzikos krypčiai, kurią po Terry Riley tęsė ir savaip interpretavo tokie garsūs mūsų dienų kūrėjai kaip Philip Glass, Steve Reich, John Adams, Gavin Bryars, Arvo Pärt ir daug kitų.
 
Terio Railio minimalizmas padarė didžiulę įtaką ir roko muzikos scenai – grupėms „The Who“, „The Soft Machine“, „Tangerine Dream“. Teris Railis pats artimai bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip John Cale – vienu iš legendinės roko grupės „Velvet Underground“ įkūrėjų.
 
Hipnotizuojanti, daugiasluoksnė, rytietiškų improvizacijų dvasia persmelkta Terio Railio kūryba iki šiol traukia melomanus visame pasaulyje – tiek intelektualiojo roko, džiazo, tiek naujosios klasikinės muzikos gerbėjus.
 
Po ankstesnių pasaulio muzikos įžymybių koncertų Vilniuje, kuriuose pasirodė garsusis kompozitorius Philip Glass ir „The Philip Glass Ensemble“, neprilygstamas vokalo burtininkas Bobby McFerrin su grupe, džiazo žvaigždė Jan Garbarek, kultinė Niujorko atlikėja Laurie Anderson, VILNIAUS FESTIVALIAI tęsia „Metų koncertų“ seriją ir kviečia į legendinio JAV kompozitoriaus Terry Riley koncertą Vilniuje spalio 13 d.