Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

„The Whitney Houston Show“ atvyksta į Lietuvą!
Projektas – „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“  atvyksta į Lietuvą!
 
Pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukęs projektas „The Greastest Love of All – The Whitney Houston Show“ atvyksta į Lietuvą. Po sėkmingų gastrolių Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje – šis unikalus projektas pagaliau pasiekė ir Europą!
Vokietija, Danija, Šveicarija, Norvegija ir Lietuva – tai šalys, kurioms pirmoms bus suteikta unikali galimybė pamatyti „The Whitney Houston Show“, kadangi šios šalys yra įtrauktos į 2016 metų turą po Europą. Bilietai į pasirodymus išgraibstomi likus keliems mėnesiams iki pasirodymo dienos.
Jau šių metų lapkričio 20 d. „Compensa“  koncertų salėje, Vilniuje ir lapkričio 18 d. Šiaulių arenoje, Šiauliuose bus surengti „The Whitney Houston Show“  pasirodymai.

Šiuos gyvo garso koncertus atliks kvapą gniaužiančio vokalo savininkė Belinda Davids su grupe. Įspūdingas 4 oktavų balso deapazonas ir stulbinančiai panašus balsas į visų laikų geriausią daininkę Whitney Houston, leis pasinerti ir mėgautis nepakartojamu „The Whitney Houston Show“ pasirodymu.
Koncerto metu išgirsite virš 20 geriausių Whitney Houston dainų, įskaitant: „I will always love you“, „I wanna dance with somebody“, „I‘m every woman“ ir kitas populiariausias dainas.
Kostiumai, apšvietimas, gyvo garso grupė, šokėjai  ir specialieji efektai – tai maža dalis to kas laukia koncerto žiūrovų. Visi liks maloniai nustebinti auksinio balso savininkės Belinda Davids pasirodymu. Ne vieną kartą atlikėjai yra tekę atlikti Whitney Houston kūrinius akapela, kad žiūrovai galėtų įsitikinti, jog visi kūriniai yra atliekami gyvai.

 „Aš noriu, kad žmonės atėję į mano pasirodymus prisimintų Whitney tokią, kokia ji buvo savo karjeros aukštumose, kai ji buvo nuostabi..!” – sako pati atlikėja.
Belinda Davids gimė Port Elizabete, Pietų Afrikoje ir savo profesionalius pasirodymus pradėjo sulaukus 14 metų. Gamtos apdovanota unikaliu balsu atlikėja greitai sulaukė vietinių prodiuserių dėmesio. Ir išleido kelis albumus, kurie susilaukė sėkmės Pietų Afrikoje.
Nuo pat paauglystės jos idealu ir pavyzdžiu buvo Whitney Houston. Kai tik Belinda Davids turėdavo galimybę į savo pasirodymus įtraukdavo ir Whitney repertuaro dainas.  Pop karalienės įtaka atlikėjai buvo tokia didelė, kad pas atlikėją atsirado panaši dainavimo maniera, įpročiai, o neįtikėtinas vokalo stiprumas ir panašumas prilygo net pačiai Whitney Houston.
2014 metais Belinda Davids prisijungė prie „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ projekto ir tapo pagrindine atlikėja. Šou išgarsėjo visame pasaulyje ir pradėjo rinkti pilnutėles koncertų sales įvairiausiuose pasaulio žemynuose.
Bilietai į „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ pasirodymus Vilniuje platinami visose Bilietų pasaulio kasose.


Video medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=NRdsQVBGXyg
Pirkti bilietą