Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„The Whitney Houston Show“ atvyksta į Lietuvą!
Projektas – „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“  atvyksta į Lietuvą!
 
Pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukęs projektas „The Greastest Love of All – The Whitney Houston Show“ atvyksta į Lietuvą. Po sėkmingų gastrolių Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje – šis unikalus projektas pagaliau pasiekė ir Europą!
Vokietija, Danija, Šveicarija, Norvegija ir Lietuva – tai šalys, kurioms pirmoms bus suteikta unikali galimybė pamatyti „The Whitney Houston Show“, kadangi šios šalys yra įtrauktos į 2016 metų turą po Europą. Bilietai į pasirodymus išgraibstomi likus keliems mėnesiams iki pasirodymo dienos.
Jau šių metų lapkričio 20 d. „Compensa“  koncertų salėje, Vilniuje ir lapkričio 18 d. Šiaulių arenoje, Šiauliuose bus surengti „The Whitney Houston Show“  pasirodymai.

Šiuos gyvo garso koncertus atliks kvapą gniaužiančio vokalo savininkė Belinda Davids su grupe. Įspūdingas 4 oktavų balso deapazonas ir stulbinančiai panašus balsas į visų laikų geriausią daininkę Whitney Houston, leis pasinerti ir mėgautis nepakartojamu „The Whitney Houston Show“ pasirodymu.
Koncerto metu išgirsite virš 20 geriausių Whitney Houston dainų, įskaitant: „I will always love you“, „I wanna dance with somebody“, „I‘m every woman“ ir kitas populiariausias dainas.
Kostiumai, apšvietimas, gyvo garso grupė, šokėjai  ir specialieji efektai – tai maža dalis to kas laukia koncerto žiūrovų. Visi liks maloniai nustebinti auksinio balso savininkės Belinda Davids pasirodymu. Ne vieną kartą atlikėjai yra tekę atlikti Whitney Houston kūrinius akapela, kad žiūrovai galėtų įsitikinti, jog visi kūriniai yra atliekami gyvai.

 „Aš noriu, kad žmonės atėję į mano pasirodymus prisimintų Whitney tokią, kokia ji buvo savo karjeros aukštumose, kai ji buvo nuostabi..!” – sako pati atlikėja.
Belinda Davids gimė Port Elizabete, Pietų Afrikoje ir savo profesionalius pasirodymus pradėjo sulaukus 14 metų. Gamtos apdovanota unikaliu balsu atlikėja greitai sulaukė vietinių prodiuserių dėmesio. Ir išleido kelis albumus, kurie susilaukė sėkmės Pietų Afrikoje.
Nuo pat paauglystės jos idealu ir pavyzdžiu buvo Whitney Houston. Kai tik Belinda Davids turėdavo galimybę į savo pasirodymus įtraukdavo ir Whitney repertuaro dainas.  Pop karalienės įtaka atlikėjai buvo tokia didelė, kad pas atlikėją atsirado panaši dainavimo maniera, įpročiai, o neįtikėtinas vokalo stiprumas ir panašumas prilygo net pačiai Whitney Houston.
2014 metais Belinda Davids prisijungė prie „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ projekto ir tapo pagrindine atlikėja. Šou išgarsėjo visame pasaulyje ir pradėjo rinkti pilnutėles koncertų sales įvairiausiuose pasaulio žemynuose.
Bilietai į „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ pasirodymus Vilniuje platinami visose Bilietų pasaulio kasose.


Video medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=NRdsQVBGXyg
Pirkti bilietą