Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Terry Riley: labai laukiu viešnagės Lietuvoje

Spalio 13 d. Vilniaus Kongresų rūmuose vyks neeilinis koncertas – pirmą kartą Lietuvoje pasirodymą surengs gyvoji JAV muzikos legenda, minimalistinės muzikos pradininkas Terry Riley. Šiais metais 80-metį švenčiantis muzikas atvyksta su savo sūnumi, žymiu gitaristu Gyanu Riley ir gitarų ansambliu „The Gothenburg Combo“. Ta proga įžymus kūrėjas mielai sutiko atsakyti į keletą klausimų.
 
Jūs laikomas minimalistinės muzikos pradininku, o kartu su Philipu Glassu, Steve’u Reichu, La Monte Youngu esate žymiausi šios muzikos krypties kūrėjai. Ar pats jaučiatės minimalistinės muzikos kūrėju, o gal norėtumėte vengti šios etiketės?
Taip pat būtų įdomu sužinoti, ar palaikote ryšius – nebūtinai kūrybinius – su šiais kompozitoriais, nuo pat anų laikų, kai buvote šio prasidedančio muzikinio judėjimo bendražygiai.   
 
Terry Riley: Manau, kad „In C“ yra pirmasis kūrinys, apibrėžęs minimalizmo stilių. Jį sukūriau 1964 metais, o kūrinys įtvirtino kartojimą (repetityviškumą) kaip svarbiausią muzikos formos sudarymo principą. Tuo pačiu buvo sukurta ideali struktūra, kuria galėjo sekti kiti kompozitoriai.
Visą gyvenimą palaikau ryšius su La Monte Youngu, kuris yra pirmasis kompozitorius, šiuolaikinėje muzikoje panaudojęs sąstingį ir ilgai tęsiamas natas, kad suformuotų dūzgesį primenančias struktūras. Su La Monte Youngu studijavome Kalifornijos Berklio universitete 1962 m. Tai buvo laikai, kai mane paveikė jo revoliucinės sąstingio ir muzikos komponavimo idėjos, kas galiausiai išsiskleidė mano paties inovacijomis, kuriant tokias kompozicijas kaip „In C“.
Philipas Glassas ir Steve’as Reichas yra kompozitoriai, padarę esminius įnašus minimalizmo sąvoka apibrėžiamame lauke. Steve’as Reichas buvo vienas iš mano kūrinio „In C“ premjeros atlikėjų 1964 m. Philipas Glassas taip pat ne kartą yra grojęs „In C“, per tuos metus mes turėjome progų ne kartą susitikti ir pasikalbėti apie muziką.
 
Viename Jūsų kūrinių, kurį koncerte Vilniuje gros ir Jūsų sūnus Gyan Riley, girdimi ispanų muzikos paveldo pėdsakai…

Mano muziką inspiruoja daugelis šaltinių. Ispanišką muziką, savo ruožtu, taip pat formavo įvairios tradicijos, ir tai sukūrė jos unikalų charakterį. 
Kūrinį įkvėpė pažintis su vienu Valensijos barų savininkų – Diegu, jis buvo artimas nuostabaus italų kontrabosisto Stefano Scodanibbio (mirusio 2012 m.) bičiulis. Stefano ir aš koncertavome Valensijoje, o po koncerto Diegas mus pakvietė aplankyti jo barus. Diego man buvo lyg valensietiškos nakties karalius. Ši patirtis susisiejo su pavadinimu, kuris sukosi mano mintyse, kol atradau temos raktą savo naujajam kūriniui. 
 
Ar Jūsų sūnus Gyanas Riley yra nuolatinis koncertų partneris? Ar dėl jo visą šio koncertų turo programą skyrėte gitaroms? 
 
Mano sūnus Gyanas Riley yra vienas iš perspektyviausių mūsų laikų jaunųjų kompozitorių ir gitaristų. Jis fenomenaliai improvizuoja ir jo atlikimo metodai yra labai rafinuoti. Jis groja mano koncertuose maždaug nuo 16 metų. Gyanas Riley yra vienas iš mano labiausiai branginamų bendradarbių, ir aš visuomet laukiu galimybių drauge su juo dalintis scena. Rašant gitarai man jis labai padeda perprasti šio instrumento specifiką – aš pats gitara negroju. Jis redagavo visus „The book of Abbeyozzud“ – mano „opus magnum“ gitarai – kūrinius.  
 
Kokie ypatumai kuriant muziką gitarai?
 
Man labai patinka šis instruments dėl jo subtilumo ir niuansų įvairovės, taip pat žavi gitaristų sugebėjimas varijuoti skambesio spalvomis. Tiesiog neįtikėtina, koks didelis šio instrumento išraiškos potencialas, turint minty, kad jis neturi plataus fortepijono diapazono arba galimybių tęsti garsą, kaip kad gali violončelė. Atradau fantastišką gitaros gebėjimą savo skambesiu ir charakteriu tarsi pratęsti solisto asmenybę ir tapti pačios muzikos tąsa.

Jeigu Skandinavijos šalyse jau esate iki tol koncertavęs, Lietuvoje tai bus pirmasis Jūsų koncertas. Kokios jūsų mintys artėjant susitikimui su Lietuvos publika? Gal gausiame Jūsų pažįstamų atlikėjų būryje yra ir su Lietuva susijusių menininkų?

Tai bus mūsų pirmasis apsilankymas Lietuvoje ir Vilniuje. Nekantriai laukiu galimybės pasimėgauti šio mielo miesto atmosfera. Tikiu, kad tai bus labai įkvepianti patirtis. Su malonumu susipažinsime su Vilniaus muzikais – tikimės, kad tai bus įmanoma, nors mūsų viešnagė numatyta labai trumpa.
Žinau, kad amerikiečių menininkai – aktorius Seanas Pennas ir muzikos atlikėjas Bobas Dylanas – turi lietuviškų šaknų.
Mes iš tiesų labai laukiame viešnagės Lietuvoje ir progos čia atlikti savo muziką.