Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Teatralizuotas koncertas ''Šokančios dainos''

Teatralizuotas koncertas „Šokančios dainos“ – tai kamerinės vokalinės ir instrumentinės muzikos, šokio bei poezijos sintezė. Programą kūrė jaunosios kartos skirtingų sričių menininkai: operos solistas Jonas Sakalauskas, jaunosios kartos operos solisčių grupė DIA, baleto šokėjas Donatas Bakėjus, akordeonistas Tadas Motiečius ir violončelistas Tomas Ramančiūnas. Koncerte skamba gerai žinomos ir mažai girdėtos L. van Beethoveno, M. Ravelio, G.Faure, F.Poulenc, S. Rachmaninovo, D. Šostakovičiaus ir kitų kompozitorių dainos, kurios persipina su poezijos ir kamerinės instrumentinės muzikos kūriniais bei šokio improvizacija. Kiekvienas iš atlikėjų prisiliečia prie dar vienos meno šakos, nei tą, kurią valdo profesionaliai, taip siekdami apjungti bei pažinti skirtingas meno išraiškos priemones. Tradicinis kamerinės muzikos koncertas išeina iš nusistovėjusių klasikinio koncerto rėmų, ir tampa gyvu bei kalbančiu muzikos reginiu.

Teatralizuoto koncerto „Šokančios dainos“ premjera - pirmąją žiemos dieną, Gruodžio 1 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje.

„Šokančios dainos“ – tai šokis per laiką, per jausmus, per dainas.

Atlikėjai:
Jonas Sakalauskas (baritonas);
Grupė DIA (Jaunosios operos solistės: Dovilė Kazonaitė, Ieva Juozapaitytė, Agnė Sabulytė);
Donatas Bakėjus (šokėjas);
Tadas Motiečius (akordeonas)
Tomas Ramančiūnas (violončelė)