Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Tarptautinis krepšinio turnyras: Lietuva – Nyderlandai (ALYTUS)
Tarptautinis krepšinio turnyras –
jau ketvirtą vasarą iš eilės Lietuvos krepšinio aistruoliai turi galimybę stebėti tarptautinį krepšinio turnyrą, kuriame be Lietuvos dalyvauja dar trys užsienio rinktinės. Šiemet LKF paruošė naujovę krepšinio fanams – siekdami, kad turnyro dvasią pajustų ir mūsų rinktinę pamatytų kuo daugiau Lietuvos žmonių, organizatoriai surengė tris Lietuvos rinktinės rungtynes trijuose skirtinguose miestuose.

Liepos 12 d.

Lietuva – Nyderlandai (ALYTUS)

Pernai metais Dzūkijos aistruoliai ir mieso svečiai pirmą kartą turėjo galimybę savo mieste sveikinti Lietuvos rinktinę. Šiltas sutikimas ir puikus palaikymas neliko nepastebėti, todėl po metų rinktinės kelias ir vėl atvedė į Dzūkijos sostinę. Alytaus sporto rūmuose Lietuvos komanda varžysis su pastaruoju metu sparčiai progresuojanti Olandijos rinktine. Pernai metais Europos čempionate Olandijai pritrūko labai nedaug iki kelialapio į kitą etapą, tad šiais metais anksti pasiruošimą Europos čempionato atrankai pradėję olandai tikisi pakilti dar aukščiau Europos krepšinio reitinge.