Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Tarptautinis Bushido S.W.A.T. 51 turnyras Utenoje!

Tarptautinis Bushido S.W.A.T. 51 turnyras.

S.W.A.T. - Tai įtampa, Adrenalinas ir Kvapą gniaužiančios kovos!

Žada nenuspėjamų kovų ir daug staigmenų.

Mėgsti stebėti kovas? Pasiilgai intriguojančių, bei karštų kovų? DĖMESIO!!! Puiki žinia Tau!

Kviečiame Spalio 10 dieną, 19.00 valandą Utenoje, “Utenos arena” K.Donelaičio g. 38.

Bušido turnyrai yra tai, ką jūs tiesiog privalote pamatyti bent vieną kartą gyvenime. Ir ne tik dėl to, jog čia kovoja stipriausi Lietuvos kovotojai, o ir dėl to, kad ringe dėl „Mis kovotojos“ titulo kausis gražiausios Lietuvos merginos. Žinoma merginos iškovoti titulą mėgins savo grožiu, o ne fizine jėga.

Šiame turnyre kovinių menų gerbėjai turės galimybę išvysti stipriausius ir žinomiausius Lietuvos sporto klubų kovotojus, bei Lenkijos ir Latvijos atstovus. Jūsų laukia 12 įnirtingų dvikovų, kurios vyks pagal K-1, ZST taisykles.Ryžtas, drąsa ir noras laimėti veržte veržiasi iš Lietuvos rinktinės kovotojų. Dar daugiau jėgų ir sėkmės lemtingąjį vakarą jiems galės pritraukti ir mūsų sirgalių palaikymas.

Renginyje Jūs taip pat galėsite išvysti, ne tik bušido kovas, bet ir Mis kovotojos rinkimus , bei žavingiausias "Bushido Angels" ringo merginas. O pertraukėliu metu, jūsų kūnus privers judėti seksualiausios GO GO šokėjos.

Tu turi tai pamatyti!