Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“

 
Jau kitą savaitę, kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyks vienas didžiausių miesto festivalių „Tallinn Music Week“. Jo metu balandžio 1 dieną įvyks specialus forumas „Kūrybingumas pokyčiams“, kuris suburs socialiai atsakingus menų, verslo, kultūros, pilietinės visuomenės, edukacijos, mokslo, technologijų ir politikos veikėjus iš daugiau nei 30-ies šalių.
 
Kartu jie stengsis ištirti kūrybinį požiūrį, formuojantį ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio esančią mūsų visuomenę, skatinti demokratiją, skaidrumą, toleranciją, įvairovę, lygybę, tikrąją žodžio laisvę ir darnų klestėjimą.
 
Tarp patvirtintų pranešėjų yra gerai žinomas kurdų-amerikiečių filantropas ir kompanijos „Chobani“ įkūrėjas Hamdi Ulukaya bei Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.
 
„Per septynerius metus „Talinn Music Week“ tapo unikaliu muziką ir demokratiją reprezentuojančiu įvykiu. Tai taip pat yra mūsų duoklė geresnei visuomenei. Mes tikime, kad 21 amžiaus turtingumas yra lygybe paremtoje kultūros ir etninėje įvairovėje“, – kalbėjo festivalio ir forumo organizatorė Helen Sidna. „Tolerancija yra tie klijai, kurie laiko visuomenes laimingas, sveikas ir sėkmingas. Talentas klesti tolerantiškame dirvožemyje ir padaro demokratiją ir ekonomiką tvariomis.“
 
Vienas Europos festivalių lyderių „Tallinn Music Week“ šiemet taip pat pasiūlys plačią miesto scenos programą. 105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje. Lietuvai šiemet šiame festivalyje atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir „Endie & Kameu“.
 
„Talinn Music Week“ konferencijoje dalyvaus žymūs pranešėjai iš viso pasaulio. Tarp jų „Spot Music“ įkūrėjas Barry’is Cole’as, švedų dainų autorius ir leidėjas Benas Malenas, viena žymiausių estų dainininkių Kerli, legendinė muzikos verslo asmenybė, dirbusi su „Pink Floyd“, „The Clash“, „Ian Dury & Billy Bragg“ Peteris Jenneris ir daugelis kitų delegatų.
 
Renginio metu vyks maisto gurmanams skirta programa „TMW Tastes“, naminio alaus festivalis ir dizaino mugė.
 
Festivalis šiemet pirmą kartą praturtins lankytojų patirtį su oficialia išmaniesiems telefonams sukurta mobiliaja programėle. Kišeninis festivalio vadovas „TMW2016“ lankytojams leis greitai ir patogiai viename šaltinyje rasti visą norimą informaciją.
 
Parsisiųsti nemokamą išmaniąją programėlę į „Apple iOS“ ir „Android“ telefonus galima iš Twm.ee/app svetainės, „App Store“ arba „Google Play“ interneto parduotuvių suvedant pavadinimą „Tallinn Music Week” arba „TMW”.
 
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/tallinn-music-week-2016-festivalipass-169571/
# TMW festivalio akreditacija/apyrankė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 28 – balandžio 3 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.
# TMW konferencijos pranešėjai: http://tmw.ee/programme/conference/speakers