Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“

 
Jau kitą savaitę, kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyks vienas didžiausių miesto festivalių „Tallinn Music Week“. Jo metu balandžio 1 dieną įvyks specialus forumas „Kūrybingumas pokyčiams“, kuris suburs socialiai atsakingus menų, verslo, kultūros, pilietinės visuomenės, edukacijos, mokslo, technologijų ir politikos veikėjus iš daugiau nei 30-ies šalių.
 
Kartu jie stengsis ištirti kūrybinį požiūrį, formuojantį ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio esančią mūsų visuomenę, skatinti demokratiją, skaidrumą, toleranciją, įvairovę, lygybę, tikrąją žodžio laisvę ir darnų klestėjimą.
 
Tarp patvirtintų pranešėjų yra gerai žinomas kurdų-amerikiečių filantropas ir kompanijos „Chobani“ įkūrėjas Hamdi Ulukaya bei Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.
 
„Per septynerius metus „Talinn Music Week“ tapo unikaliu muziką ir demokratiją reprezentuojančiu įvykiu. Tai taip pat yra mūsų duoklė geresnei visuomenei. Mes tikime, kad 21 amžiaus turtingumas yra lygybe paremtoje kultūros ir etninėje įvairovėje“, – kalbėjo festivalio ir forumo organizatorė Helen Sidna. „Tolerancija yra tie klijai, kurie laiko visuomenes laimingas, sveikas ir sėkmingas. Talentas klesti tolerantiškame dirvožemyje ir padaro demokratiją ir ekonomiką tvariomis.“
 
Vienas Europos festivalių lyderių „Tallinn Music Week“ šiemet taip pat pasiūlys plačią miesto scenos programą. 105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje. Lietuvai šiemet šiame festivalyje atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir „Endie & Kameu“.
 
„Talinn Music Week“ konferencijoje dalyvaus žymūs pranešėjai iš viso pasaulio. Tarp jų „Spot Music“ įkūrėjas Barry’is Cole’as, švedų dainų autorius ir leidėjas Benas Malenas, viena žymiausių estų dainininkių Kerli, legendinė muzikos verslo asmenybė, dirbusi su „Pink Floyd“, „The Clash“, „Ian Dury & Billy Bragg“ Peteris Jenneris ir daugelis kitų delegatų.
 
Renginio metu vyks maisto gurmanams skirta programa „TMW Tastes“, naminio alaus festivalis ir dizaino mugė.
 
Festivalis šiemet pirmą kartą praturtins lankytojų patirtį su oficialia išmaniesiems telefonams sukurta mobiliaja programėle. Kišeninis festivalio vadovas „TMW2016“ lankytojams leis greitai ir patogiai viename šaltinyje rasti visą norimą informaciją.
 
Parsisiųsti nemokamą išmaniąją programėlę į „Apple iOS“ ir „Android“ telefonus galima iš Twm.ee/app svetainės, „App Store“ arba „Google Play“ interneto parduotuvių suvedant pavadinimą „Tallinn Music Week” arba „TMW”.
 
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/tallinn-music-week-2016-festivalipass-169571/
# TMW festivalio akreditacija/apyrankė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 28 – balandžio 3 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.
# TMW konferencijos pranešėjai: http://tmw.ee/programme/conference/speakers