Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“

 
Jau kitą savaitę, kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyks vienas didžiausių miesto festivalių „Tallinn Music Week“. Jo metu balandžio 1 dieną įvyks specialus forumas „Kūrybingumas pokyčiams“, kuris suburs socialiai atsakingus menų, verslo, kultūros, pilietinės visuomenės, edukacijos, mokslo, technologijų ir politikos veikėjus iš daugiau nei 30-ies šalių.
 
Kartu jie stengsis ištirti kūrybinį požiūrį, formuojantį ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio esančią mūsų visuomenę, skatinti demokratiją, skaidrumą, toleranciją, įvairovę, lygybę, tikrąją žodžio laisvę ir darnų klestėjimą.
 
Tarp patvirtintų pranešėjų yra gerai žinomas kurdų-amerikiečių filantropas ir kompanijos „Chobani“ įkūrėjas Hamdi Ulukaya bei Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.
 
„Per septynerius metus „Talinn Music Week“ tapo unikaliu muziką ir demokratiją reprezentuojančiu įvykiu. Tai taip pat yra mūsų duoklė geresnei visuomenei. Mes tikime, kad 21 amžiaus turtingumas yra lygybe paremtoje kultūros ir etninėje įvairovėje“, – kalbėjo festivalio ir forumo organizatorė Helen Sidna. „Tolerancija yra tie klijai, kurie laiko visuomenes laimingas, sveikas ir sėkmingas. Talentas klesti tolerantiškame dirvožemyje ir padaro demokratiją ir ekonomiką tvariomis.“
 
Vienas Europos festivalių lyderių „Tallinn Music Week“ šiemet taip pat pasiūlys plačią miesto scenos programą. 105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje. Lietuvai šiemet šiame festivalyje atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir „Endie & Kameu“.
 
„Talinn Music Week“ konferencijoje dalyvaus žymūs pranešėjai iš viso pasaulio. Tarp jų „Spot Music“ įkūrėjas Barry’is Cole’as, švedų dainų autorius ir leidėjas Benas Malenas, viena žymiausių estų dainininkių Kerli, legendinė muzikos verslo asmenybė, dirbusi su „Pink Floyd“, „The Clash“, „Ian Dury & Billy Bragg“ Peteris Jenneris ir daugelis kitų delegatų.
 
Renginio metu vyks maisto gurmanams skirta programa „TMW Tastes“, naminio alaus festivalis ir dizaino mugė.
 
Festivalis šiemet pirmą kartą praturtins lankytojų patirtį su oficialia išmaniesiems telefonams sukurta mobiliaja programėle. Kišeninis festivalio vadovas „TMW2016“ lankytojams leis greitai ir patogiai viename šaltinyje rasti visą norimą informaciją.
 
Parsisiųsti nemokamą išmaniąją programėlę į „Apple iOS“ ir „Android“ telefonus galima iš Twm.ee/app svetainės, „App Store“ arba „Google Play“ interneto parduotuvių suvedant pavadinimą „Tallinn Music Week” arba „TMW”.
 
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/tallinn-music-week-2016-festivalipass-169571/
# TMW festivalio akreditacija/apyrankė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 28 – balandžio 3 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.
# TMW konferencijos pranešėjai: http://tmw.ee/programme/conference/speakers