Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Tallinn Music Week“ pasiūlys virš 100 nemokamų koncertų

„Tallinn Music Week“ pasiūlys virš 100 nemokamų koncertų mieste
 
Kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyksiantis festivalis „Tallinn Music Week“ šiemet pasiūlys plačiausią miesto scenos programą. 105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje.
 
Kovo 30 dieną „Tallinn Music Week“ miesto programą pradės vietinė etno techno sensacija Meisterjaan, koncertuosiantis prekybos centre „Viru Keskus“, kuriame nuo ketvirtadienio iki šeštadienio nuskambės beveik 20 koncertų. Atlikėjų įvairovė varijuos nuo Estijos artroko grupės „The Princes“ iki Izraelio afrobeat grupės „Fula Express“. „Virus Keskus“ veiks ir „Tallinn Music Week“ informacijos centras, kuriame festivalio akreditacijos bus keičiamos į apyrankes.
 
Miesto programa taip pat džiaugiasi pristatydama naujas scenas: senamiestyje įsikūrusiame Estijos Menų universiteto Interjero architektūros fakulteto pastate, įspūdingame klasikiniame Signatarų namų pastate, meniškoje Kalmaja kaimynystėje įrengtoje kavos parduotuvėje „Renard“ ir skandinaviško stiliaus senamiesčio kavinėje „August“.
 
Dar dvi scenos bus įkurtos buvusiame pramoniniame rajone „Noblessner Quarter“: laivų liejykloje ir Haiku dizaino biure.
 
„Tallinn Music Week“ organizatoriams lauko scenas įrengti padės jauni interjero architektai, o trys šeimos pakvies lankytojus klausytis nemokamų koncertų savo namuose.
 
Festivalio metu taip pat vyks Talino naminio alaus festivalis, kuriame pasirodys Suomijos grupė „Have You Ever Seen the Jane Fonda Aerobics VHS?“ ir Danijos grupė „Narcosatanicos“, susirungsiančios dėl stipriausio garso ir beprotiškiausio pavadinimo.
 
Miesto programos uždarymo finaliniu akcentu kovo 31 dieną taps jauno estų atlikėjo Jürio Pootsmanno koncertas 4-ame miesto tramvajuje. Šis dainininkas neseniai buvo išrinktas Estijos atstovu šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse.
 
Originaliose „Tallinn Music Week“ erdvėse Lietuvai atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir scenos naujokai „Endie & Kameu“.