Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Šventinis koncertas ''Dainuojančių angelų miestas''

„Dainuojančių angelų miestas“ su Alexander Rybak, Sasha Song ir Vilija Matačiūnaite.

Vilnius, skambiai vadinamas žemai skraidančių angelų miestu, davė puikų toną koncerto idėjai. „Dainuojančių angelų miestas“ – dviejų dalių šventinis koncertas, kuris vyks „Compensa“ koncertų salėje gruodžio 28 d. 20:00 val., kviečia į muzikinę kelionę po šventiškai pasidabinusį ir jaukumu apsigaubusį angelų miestą kartu su talentingaisiais Alexander Rybak, Sasha Song, bei Vilija Matačiūnaite.

Trys tarpusavyje glaudžiai besibičiuliaujantys atlikėjai susiburs bendram tikslui – savo talentu, charizma, nuoširdumu ir pasauline scenine patirtimi sukurti jaukų vakarą šeimoms, kolegoms, draugams.

Pirmoji ir svarbiausia koncerto dalis – besikeičiančių šventinio Vilniaus gatvių fone pagrindiniai atlikėjai dovanos visiems puikiai žinomas Kalėdines dainas, kurias atliks specialiai jų pasirodymams sukurta gyvos muzikos grupė, dangiškais balsais prisidės ir choro solistai, į renginį yra pakviesti garsūs, bei visiems puikiai žinomi svečiai. Kokybiška muzika, jauki atmosfera, profesionalūs ir originalūs atlikėjai, gyva muzikinė grupė, choras – įvairiai auditorijai subalansuotas renginys jau atskleidžia ir apibūdina renginio kokybę.

Didžiausiems Alexandro Rybako, Sashos Song ir Vilijos gerbėjams nusivilti neteks. Antroji koncerto dalis skirta autoriniams kiekvieno iš atlikėjų pasirodymams, kur jų dainos skambės kiek kitaip nei įprastai – jos specialiai šiam koncertui ruošiamos kitokiam ir naujam skambėjimui.

Kviečiame nepraleisti progos ir apsilankyti šventiniame koncerte kartu su savo artimiausiais žmonėmis!