Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Sūpynės 2015

Jau dešimt metų Sūpynės priverčia pasijusti ten, kur dar nesi buvęs. Kažkur tarp kažko, ko negali paaiškinti. DAUGIAU, MAŽIAU, AUKŠČIAU, ŽEMIAU.

Šiemet penktadienį atsidursi tarp į taktą svyruojančių medžių ir techno mekos - romantiškojo Berlyno. Taip pat dešimtmetį švenčiantis Ostgut Ton leiblas ir ryškiausi Berghaino rezidentai atiduos duoklę miškui. Ritmų vojažams, garsų keliams ir klystkeliams kvies pasiduoti tie, kurių patirtis siekia ir tamsiausias šokių kertes.

Hipnotika ir erotika, vienas keičia kitą, pabaigą keičia nauja pradžia. Ben Klock subtilumas, Berlyno įkvėptas ritmas ir gilios paieškos - visą tai jau girdėjo laimingieji 2008-tais. Metas pasidalinti ir su kitais.
Tiems, kam maža gyvybės, ten, kur daugiausia, jos bus dar daugiau. Gurmaniškais garsais kojų padus kutens ir techno gilumas neš veteranas Function. Dvidešimt metų prie pulto, Sandwell District pora - dešimties metų proga  Sūpynėse gyvai.
Šventą trejybę papildys Detroito vaikas - Ryan Elliott. Nuo Gugenheimo muziejaus, Sonar By Night iki mūsų miško.