Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Superžvaigždė Mariah Carey Lietuvoje!
Balsas, kuriam popmuzikos pasaulyje nėra lygių, pirmą sykį gyvai skambės Lietuvoje. Koncertų rengėjai „Live Nation Lietuva“ išdidžiai skelbia, kad 2016-ųjų balandžio 9 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengs viena populiariausių visų laikų atlikėjų – JAV dainininkė Mariah Carey.
 
Virš 220 milijonų parduotų įrašų, 5 pelnytos „Grammy“ statulėlės ir net 19 „World Music Awards“ apdovanojimų, daugiausia pirmąją vietą JAV „topuose“ pasiekusių dainų, 5 oktavas apimantis balsas ir dešimtys kūrinių, sužavėjusių visą pasaulį. Mariah Carey pasiekimų sąrašą būtų galima skaityti porą valandų, o klausytis visų jos įrašytų hitų – dar ilgiau. Jausmingas dainininkės balsas milijonus gerbėjų žavi jau 25 metus.
 
Guinneso rekordų knygoje „neprilygstama lakštingala“ vadinama atlikėja šiandien praneša, kad 2016-aisiais surengs koncertų turą „The Sweet, Sweet Fantasy Tour“. Jo metu ši popmuzikos superžvaigždė pirmą sykį dainuos Lietuvoje – balandžio 9 dieną surengs pasirodymą didžiausioje Lietuvos arenoje.
 
Bilietai į fantastišku balsu klausytojus kerinčios Mariah Carey koncertą nuo gruodžio 18 d. 10 valandos ryto bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
Neturtingoje aplinkoje augusi Mariah Carey nuo mažens žavėjosi muzika. Neeilinis jaunos atlikėjos talentas buvo pastebėtas įrašų leidyklos „Columbia“. Jau debiutiniu albumu, išleistu 1990-aisiais, dainininkė pasiekė stulbinamas aukštumas. Albumas net 11 savaičių buvo perkamiausias Jungtinėse Valstijose, buvo parduotas 15 milijonų kopijų tiražu ir atnešė dainininkei dvi „Grammy“ statulėles.
 
Keletas albumo dainų tapo hitais, kurie ir šiandien yra puikiai žinomi dainininkės gerbėjams. Tarp jų – debiutinė atlikėjos daina „Vision Of Love“, įkvėpusi tūkstančius dainininkių: https://youtu.be/tov22NtCMC4
 
Pritrenkiantis Mariah vokalas ir su neįtikėtinu lengvumu atliekamos aukštos natos pakerėjo ir popmuzikos klausytojus, ir įnoringus specialistus. Dar didesnė susižavėjimo banga kilo, kai atlikėja surengė koncertą MTV studijoje ir įrodė, kad jos balsas taip pat įspūdingai skamba gyvai.
 
1993-aisiais išleistas albumas „Music Box“ padėjo Mariah užkariauti ne tik Amerikos, bet ir viso pasaulio dėmesį. 32 milijonų kopijų tiražu parduotas įrašas išlieka vienu populiariausių visų laikų albumų. Itin didelės sėkmės sulaukė du jame skambėję kūriniai - „Hero“ ir „Without You“, kurie iki šiol daugybės jaunų dainininkių atliekami įvairiuose TV šou.
 
Mariah Carey klipas „Without You“: https://youtu.be/Hat1Hc9SNwE
 
Įsibėgėjusi dainininkės karjera vieną po kito žėrė rekordus. Su vokalistų grupe „Boyz II Men“ įrašyta daina „One Sweet Day“ net 16 savaičių buvo populiariausia Jungtinėse Valstijose – rezultatas, kurį vargu ar kam nors pavyks pranokti. Beje, arčiausiai prie tokio populiarumo priartėjusią dainą irgi įrašė Mariah Carey – 2015-aisiais 14 savaičių pirmoje vietoje karaliavo jos hitas „We Belong Together“.
 
1996-aisiais visi 150 tūkstančių bilietų į tris jos pasirodymus didžiausiame Tokijo stadione buvo parduoti greičiau nei per valandą – taip buvo pagerintas grupės „The Rolling Stones“ rekordas. 2000-aisiais „World Music Awards“ ceremonijoje Mariah už daugiausia parduotų įrašų buvo paskelbta populiariausia tūkstantmečio atlikėja.
 
2002-aisiais dainininkė atliko JAV himną amerikietiškojo futbolo Supertaurės finale – daugiausiai žiūrovų sulaukiančioje JAV TV transliacijoje. Po metų televizijos kanalas MTV išrinko Mariah balsą geriausiu pasaulyje.
 
Vienas svarbių Mariah pasiekimų susijęs su Kalėdomis. 1994-aisiais šventinių dainų albumą išleidusi dainininkė jame įrašė kūrinį „All I Want For Christmas“, tapusį viena populiariausių visų laikų kalėdinių dainų. Vėliau šį kūrinį atliko Michaelas Buble, Demi Lovato, Ariana Grande ir daugybė kitų, pati Mariah prieš keletą metų įrašė naują dainos versiją su Justinu Bieberiu. Kasmet šis kūrinys, kurį Mariah mielai dainuoja šventiniuose koncertuose, vėl pakyla į populiariausiųjų sąrašus: https://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY
 
Keturiolika albumų įrašiusi Mariah Carey yra pasižymėjusi ir kine – vaidmenų filmuose skaičius artėja prie dešimties, už vieną jų dainininkė yra pelniusi Palm Springso kino festivalio Metų proveržio apdovanojimą.
 
Per ilgametę karjerą Mariah dainavo kūrinius, įkvėptus popmuzikos, r'n'b, hiphopo ir kitų žanrų. Jos svarbą muzikos pasaulyje yra taikliai apibūdinęs legendinis Stevie Wonderis, išskyręs Mariah kaip vieną įtakingiausių visų laikų vokalisčių, kartu su Aretha Franklin ir Whitney Houston: „Tai jos talento liudijimas. Jos balsas yra nuostabus“.
 
Dainininkės šlovė neblėsta ir šiandien. Pernai Mariah tapo pirmąja Vakarų atlikėja, surengusia net penkis iš eilės koncertus Kinijos stadionuose. 2015-ųjų rugpjūtį jos garbei atidengta žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje. Šįmet dainininkė išleido geriausių dainų albumą “#1 to Infinity“, kuriame įrašytos net 18 pirmąją JAV „topų“ vietą pasiekusių dainų. Šiuo rezultatu Mariah pralenkė visus solo atlikėjus ir nusileidžia tik legendinei grupei „The Beatles“.
 
Vienas populiariausių Mariah Carey kūrinių - „We Belong Together“: https://youtu.be/0habxsuXW4g
 
Nuostabaus balso savininkė 2016-aisiais baigs didžiulės sėkmės sulaukusią pasirodymų seriją Las Vegase, o tada išvyks į koncertų turą „The Sweet, Sweet Fantasy Tour“, kurio metu pirmą sykį pasisveikins su Lietuvos publika.
 
„Mariah Carey – vienas svarbiausių visų laikų popmuzikos vardų. Didžiuojamės, kad turime galimybę jos koncertą pristatyti Lietuvoje. Neabejojame, kad tai bus nepamirštamas vakaras tūkstančiams jos gerbėjų, jau seniai svajojusių apie tokią galimybę“, - sako į Lietuvą dainininkę pakvietusio koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
Mariah Carey koncertą „Žalgirio“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.