Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Superžvaigždė Mariah Carey Lietuvoje!
Balsas, kuriam popmuzikos pasaulyje nėra lygių, pirmą sykį gyvai skambės Lietuvoje. Koncertų rengėjai „Live Nation Lietuva“ išdidžiai skelbia, kad 2016-ųjų balandžio 9 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengs viena populiariausių visų laikų atlikėjų – JAV dainininkė Mariah Carey.
 
Virš 220 milijonų parduotų įrašų, 5 pelnytos „Grammy“ statulėlės ir net 19 „World Music Awards“ apdovanojimų, daugiausia pirmąją vietą JAV „topuose“ pasiekusių dainų, 5 oktavas apimantis balsas ir dešimtys kūrinių, sužavėjusių visą pasaulį. Mariah Carey pasiekimų sąrašą būtų galima skaityti porą valandų, o klausytis visų jos įrašytų hitų – dar ilgiau. Jausmingas dainininkės balsas milijonus gerbėjų žavi jau 25 metus.
 
Guinneso rekordų knygoje „neprilygstama lakštingala“ vadinama atlikėja šiandien praneša, kad 2016-aisiais surengs koncertų turą „The Sweet, Sweet Fantasy Tour“. Jo metu ši popmuzikos superžvaigždė pirmą sykį dainuos Lietuvoje – balandžio 9 dieną surengs pasirodymą didžiausioje Lietuvos arenoje.
 
Bilietai į fantastišku balsu klausytojus kerinčios Mariah Carey koncertą nuo gruodžio 18 d. 10 valandos ryto bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
Neturtingoje aplinkoje augusi Mariah Carey nuo mažens žavėjosi muzika. Neeilinis jaunos atlikėjos talentas buvo pastebėtas įrašų leidyklos „Columbia“. Jau debiutiniu albumu, išleistu 1990-aisiais, dainininkė pasiekė stulbinamas aukštumas. Albumas net 11 savaičių buvo perkamiausias Jungtinėse Valstijose, buvo parduotas 15 milijonų kopijų tiražu ir atnešė dainininkei dvi „Grammy“ statulėles.
 
Keletas albumo dainų tapo hitais, kurie ir šiandien yra puikiai žinomi dainininkės gerbėjams. Tarp jų – debiutinė atlikėjos daina „Vision Of Love“, įkvėpusi tūkstančius dainininkių: https://youtu.be/tov22NtCMC4
 
Pritrenkiantis Mariah vokalas ir su neįtikėtinu lengvumu atliekamos aukštos natos pakerėjo ir popmuzikos klausytojus, ir įnoringus specialistus. Dar didesnė susižavėjimo banga kilo, kai atlikėja surengė koncertą MTV studijoje ir įrodė, kad jos balsas taip pat įspūdingai skamba gyvai.
 
1993-aisiais išleistas albumas „Music Box“ padėjo Mariah užkariauti ne tik Amerikos, bet ir viso pasaulio dėmesį. 32 milijonų kopijų tiražu parduotas įrašas išlieka vienu populiariausių visų laikų albumų. Itin didelės sėkmės sulaukė du jame skambėję kūriniai - „Hero“ ir „Without You“, kurie iki šiol daugybės jaunų dainininkių atliekami įvairiuose TV šou.
 
Mariah Carey klipas „Without You“: https://youtu.be/Hat1Hc9SNwE
 
Įsibėgėjusi dainininkės karjera vieną po kito žėrė rekordus. Su vokalistų grupe „Boyz II Men“ įrašyta daina „One Sweet Day“ net 16 savaičių buvo populiariausia Jungtinėse Valstijose – rezultatas, kurį vargu ar kam nors pavyks pranokti. Beje, arčiausiai prie tokio populiarumo priartėjusią dainą irgi įrašė Mariah Carey – 2015-aisiais 14 savaičių pirmoje vietoje karaliavo jos hitas „We Belong Together“.
 
1996-aisiais visi 150 tūkstančių bilietų į tris jos pasirodymus didžiausiame Tokijo stadione buvo parduoti greičiau nei per valandą – taip buvo pagerintas grupės „The Rolling Stones“ rekordas. 2000-aisiais „World Music Awards“ ceremonijoje Mariah už daugiausia parduotų įrašų buvo paskelbta populiariausia tūkstantmečio atlikėja.
 
2002-aisiais dainininkė atliko JAV himną amerikietiškojo futbolo Supertaurės finale – daugiausiai žiūrovų sulaukiančioje JAV TV transliacijoje. Po metų televizijos kanalas MTV išrinko Mariah balsą geriausiu pasaulyje.
 
Vienas svarbių Mariah pasiekimų susijęs su Kalėdomis. 1994-aisiais šventinių dainų albumą išleidusi dainininkė jame įrašė kūrinį „All I Want For Christmas“, tapusį viena populiariausių visų laikų kalėdinių dainų. Vėliau šį kūrinį atliko Michaelas Buble, Demi Lovato, Ariana Grande ir daugybė kitų, pati Mariah prieš keletą metų įrašė naują dainos versiją su Justinu Bieberiu. Kasmet šis kūrinys, kurį Mariah mielai dainuoja šventiniuose koncertuose, vėl pakyla į populiariausiųjų sąrašus: https://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY
 
Keturiolika albumų įrašiusi Mariah Carey yra pasižymėjusi ir kine – vaidmenų filmuose skaičius artėja prie dešimties, už vieną jų dainininkė yra pelniusi Palm Springso kino festivalio Metų proveržio apdovanojimą.
 
Per ilgametę karjerą Mariah dainavo kūrinius, įkvėptus popmuzikos, r'n'b, hiphopo ir kitų žanrų. Jos svarbą muzikos pasaulyje yra taikliai apibūdinęs legendinis Stevie Wonderis, išskyręs Mariah kaip vieną įtakingiausių visų laikų vokalisčių, kartu su Aretha Franklin ir Whitney Houston: „Tai jos talento liudijimas. Jos balsas yra nuostabus“.
 
Dainininkės šlovė neblėsta ir šiandien. Pernai Mariah tapo pirmąja Vakarų atlikėja, surengusia net penkis iš eilės koncertus Kinijos stadionuose. 2015-ųjų rugpjūtį jos garbei atidengta žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje. Šįmet dainininkė išleido geriausių dainų albumą “#1 to Infinity“, kuriame įrašytos net 18 pirmąją JAV „topų“ vietą pasiekusių dainų. Šiuo rezultatu Mariah pralenkė visus solo atlikėjus ir nusileidžia tik legendinei grupei „The Beatles“.
 
Vienas populiariausių Mariah Carey kūrinių - „We Belong Together“: https://youtu.be/0habxsuXW4g
 
Nuostabaus balso savininkė 2016-aisiais baigs didžiulės sėkmės sulaukusią pasirodymų seriją Las Vegase, o tada išvyks į koncertų turą „The Sweet, Sweet Fantasy Tour“, kurio metu pirmą sykį pasisveikins su Lietuvos publika.
 
„Mariah Carey – vienas svarbiausių visų laikų popmuzikos vardų. Didžiuojamės, kad turime galimybę jos koncertą pristatyti Lietuvoje. Neabejojame, kad tai bus nepamirštamas vakaras tūkstančiams jos gerbėjų, jau seniai svajojusių apie tokią galimybę“, - sako į Lietuvą dainininkę pakvietusio koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
Mariah Carey koncertą „Žalgirio“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.