Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Suomių muzikos sensacija Jaakko Eino Kalevi Vilniuje


 

Prieš keletą metų ilgaplaukis, nepamirštamo veido ir neabejotinai geros širdies suomis Jaakko Eino Kalevi buvo tramvajaus Helsinkyje vairuotojas. Dabar jis – tikra muzikos sensacija ir bene labiausiai linksniuojamas suomių atlikėjo vardas pasaulyje. Kovo 30 d. klajojantis suomių dainius Jaakko Eino Kalevi užsuks į Vilnių ir kultūros bare „Kablys“ medžios naujas simpatijas.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Jaakko Eino Kalevi – tai puikaus balso savininkas, kompozitorius, multi-instrumentalistas ir dar daug talentų savyje auginantis elekroninės muzikos vunderkindas. Jo kūryboje dera ne visai tradicinė pop muzika ir drąsūs vizualiniai sprendimai. Kai kurie kritikai Jaakko vokalinius sugebėjimus lygina su „Grammy“ laimėtojo Becko, amerikiečių atlikėjo Ariel Pink ir nuo AIDS 1992 m. mirusio Arthuro Russello balsais. Europos muzikos žiniasklaida 32-ų Jaakko vadina vieno žmogaus orkestru ir stebisi, kodėl jo talentas atrastas tik dabar. 

Šiandien jis – tikras herojus savame krašte, Suomijos muzikos scenos pažiba ir eksportas, prie kurio pasiekimų jau kuris laikas darniai klijuojasi įtakingos britų leidyklos „Domino Records“ etiketė. Tai dar viena priežastis, kodėl šis gan sunkiai įsimenamas atlikėjo vardas jau keletą metų nuolat matomas madingiausių Europos festivalių ir koncertų salių afišose. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Deeper Shadows (Official Video)

Gerbėjų Lietuvoje jau turintis Jaakko Eino Kalevi Vilniuje pristatys naujausią savo programą ir muzikos bare „Kablys“ surengs nepamirštamą gyvos muzikos seansą. Čia suomis ir jį šiame koncertų ture lydintis būgnininkas tik jiems būdingu stiliumi maišys disco, „synth-pop“, „folk“, „funk“, „dub“, regio ir psichodelinio roko garsus. Taip bus kuriamas savitas Jaakko Eino Kalevi jausmų, patirčių ir svajonių pasaulis – diskoteka be pabaigos. 

„Iš patirties sakome, kad su Jaakko Eino Kalevi gyvai pasimatyti tikrai verta. Patys matėm savo akimis. Pažadame, kad „Kablyje“ linguos ir šoks visi. O ir trečiadienis nesimaišo su jokiom kitom diskotekom“, - skelbia koncerto organizatoriai. 

Praėjusiais metais Berlyne įrašytas ir birželį „Domino Records“ dukterinės kompanijos išleistas Jaakko Eino Kalevi darbas „Jaakko Eino Kalevi“ iškart sulaukė kritikų pagyrų ir susižavėjimo šūksnių. Nieko nuostabaus – pergalingą albumą iki šiol šlovina tokie muzikos žiniasklaidos gigantai kaip „Pitchfork“, „Under The Radar“, „Dummy“, „DIY Magazine“, „New Music Express“, „Mojo“, „Uncut“ ir kiti. „The Times“ šį suomio albumą pelnytai įvardino praėjusios vasaros garso takeliu. Įtakingas britų muzikos žurnalas „Q“ jį paskelbė vienu geriausių metų pop įrašu, o britų nacionalinis transliuotojas „BBC Radio“ įtraukė net tris šio albumo kūrinius „Double Talk“, „Deeper Shadows“ ir „Hush Down“ į savo grojaraščius. 

Nors albumo įrašai vyko Berlyne, kur šiuo metu savo dienas leidžia pats Jaakko, pačio albumo „Jaakko Eino Kalevi“ galutinis suvedimas ir garso korekcijos buvo atliktos Niujorke. Čia jam talkino žinomas prancūzų prodiuseris Nicolas Vernhes, kurio paslaugomis ir garso įrašų studija Brukline naudojasi ir kitos žinomos alternatyvios muzikos grupės. Šis patyręs muzikos prodiuseris taip pat darbavosi su tokiais skirtingais atlikėjais kaip „Animal Collective“, „Deerhunter“, „Spoon“, „Dirty Projectors“, „Wild Nothing“, „The War On Drugs“, „Torres“ ir „Speedy Ortiz“.

Šių metų sausį albumas „Jaakko Eino Kalevi“ buvo nominuotas prestižiniam Šiaurės šalių muzikos apdovanojimui „Nordic Music Prize“. Tai didžiulis Jaakko Eino Kalevi pasiekimas ir dar vienas puikus jo kūrybos įvertinimas. Šiame geriausių 2015 metų albumų sąraše taip pat puikuojasi kylančios švedų atlikėjos Seinabo Sey, islandų divos Björk, norvegų grupės „Band of Gold“, danų grupės „Myrkur“ ir kitų albumai. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Double Talk

Kovo 3 d. Osle vyksiančiame muzikos festivalyje „by:Larm“ paaiškės, kas pelnys šį prestižinį muzikos apdovanojimą, kuris savo verte mūsų regione labai panašus į britų teikiamą „Mercury“ prizą. Anksčiau šį apdovanojimą pelnė „Sigur Ros“ vokalistas Jónsi, suomių atlikėja Mirel Wagner, švedai Goran Kajfeš ir grupės „First Aid Kit“ bei „The Knife“. Gali nutikti ir taip, kad Jaakko Eino Kalevi į Vilnių atvyks kaip geriausio metų albumo visoje Skandinavijoje autorius. 

Jaakko Eino Kalevi viešnagę Vilniuje pristato Sohn, Rhye ir Tricky jau jums atvežusi koncertų agentūra „8 Days A Week”. Bilietais į šį renginį kultūros bare „Kablys“ prekiauja „Bilietų pasaulis“. Kiek vėliau bus pranešta, kas iš lietuvaičių „apšildys“ šį suomių muzikos talentą.