Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Suomių muzikos sensacija Jaakko Eino Kalevi Vilniuje


 

Prieš keletą metų ilgaplaukis, nepamirštamo veido ir neabejotinai geros širdies suomis Jaakko Eino Kalevi buvo tramvajaus Helsinkyje vairuotojas. Dabar jis – tikra muzikos sensacija ir bene labiausiai linksniuojamas suomių atlikėjo vardas pasaulyje. Kovo 30 d. klajojantis suomių dainius Jaakko Eino Kalevi užsuks į Vilnių ir kultūros bare „Kablys“ medžios naujas simpatijas.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Jaakko Eino Kalevi – tai puikaus balso savininkas, kompozitorius, multi-instrumentalistas ir dar daug talentų savyje auginantis elekroninės muzikos vunderkindas. Jo kūryboje dera ne visai tradicinė pop muzika ir drąsūs vizualiniai sprendimai. Kai kurie kritikai Jaakko vokalinius sugebėjimus lygina su „Grammy“ laimėtojo Becko, amerikiečių atlikėjo Ariel Pink ir nuo AIDS 1992 m. mirusio Arthuro Russello balsais. Europos muzikos žiniasklaida 32-ų Jaakko vadina vieno žmogaus orkestru ir stebisi, kodėl jo talentas atrastas tik dabar. 

Šiandien jis – tikras herojus savame krašte, Suomijos muzikos scenos pažiba ir eksportas, prie kurio pasiekimų jau kuris laikas darniai klijuojasi įtakingos britų leidyklos „Domino Records“ etiketė. Tai dar viena priežastis, kodėl šis gan sunkiai įsimenamas atlikėjo vardas jau keletą metų nuolat matomas madingiausių Europos festivalių ir koncertų salių afišose. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Deeper Shadows (Official Video)

Gerbėjų Lietuvoje jau turintis Jaakko Eino Kalevi Vilniuje pristatys naujausią savo programą ir muzikos bare „Kablys“ surengs nepamirštamą gyvos muzikos seansą. Čia suomis ir jį šiame koncertų ture lydintis būgnininkas tik jiems būdingu stiliumi maišys disco, „synth-pop“, „folk“, „funk“, „dub“, regio ir psichodelinio roko garsus. Taip bus kuriamas savitas Jaakko Eino Kalevi jausmų, patirčių ir svajonių pasaulis – diskoteka be pabaigos. 

„Iš patirties sakome, kad su Jaakko Eino Kalevi gyvai pasimatyti tikrai verta. Patys matėm savo akimis. Pažadame, kad „Kablyje“ linguos ir šoks visi. O ir trečiadienis nesimaišo su jokiom kitom diskotekom“, - skelbia koncerto organizatoriai. 

Praėjusiais metais Berlyne įrašytas ir birželį „Domino Records“ dukterinės kompanijos išleistas Jaakko Eino Kalevi darbas „Jaakko Eino Kalevi“ iškart sulaukė kritikų pagyrų ir susižavėjimo šūksnių. Nieko nuostabaus – pergalingą albumą iki šiol šlovina tokie muzikos žiniasklaidos gigantai kaip „Pitchfork“, „Under The Radar“, „Dummy“, „DIY Magazine“, „New Music Express“, „Mojo“, „Uncut“ ir kiti. „The Times“ šį suomio albumą pelnytai įvardino praėjusios vasaros garso takeliu. Įtakingas britų muzikos žurnalas „Q“ jį paskelbė vienu geriausių metų pop įrašu, o britų nacionalinis transliuotojas „BBC Radio“ įtraukė net tris šio albumo kūrinius „Double Talk“, „Deeper Shadows“ ir „Hush Down“ į savo grojaraščius. 

Nors albumo įrašai vyko Berlyne, kur šiuo metu savo dienas leidžia pats Jaakko, pačio albumo „Jaakko Eino Kalevi“ galutinis suvedimas ir garso korekcijos buvo atliktos Niujorke. Čia jam talkino žinomas prancūzų prodiuseris Nicolas Vernhes, kurio paslaugomis ir garso įrašų studija Brukline naudojasi ir kitos žinomos alternatyvios muzikos grupės. Šis patyręs muzikos prodiuseris taip pat darbavosi su tokiais skirtingais atlikėjais kaip „Animal Collective“, „Deerhunter“, „Spoon“, „Dirty Projectors“, „Wild Nothing“, „The War On Drugs“, „Torres“ ir „Speedy Ortiz“.

Šių metų sausį albumas „Jaakko Eino Kalevi“ buvo nominuotas prestižiniam Šiaurės šalių muzikos apdovanojimui „Nordic Music Prize“. Tai didžiulis Jaakko Eino Kalevi pasiekimas ir dar vienas puikus jo kūrybos įvertinimas. Šiame geriausių 2015 metų albumų sąraše taip pat puikuojasi kylančios švedų atlikėjos Seinabo Sey, islandų divos Björk, norvegų grupės „Band of Gold“, danų grupės „Myrkur“ ir kitų albumai. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Double Talk

Kovo 3 d. Osle vyksiančiame muzikos festivalyje „by:Larm“ paaiškės, kas pelnys šį prestižinį muzikos apdovanojimą, kuris savo verte mūsų regione labai panašus į britų teikiamą „Mercury“ prizą. Anksčiau šį apdovanojimą pelnė „Sigur Ros“ vokalistas Jónsi, suomių atlikėja Mirel Wagner, švedai Goran Kajfeš ir grupės „First Aid Kit“ bei „The Knife“. Gali nutikti ir taip, kad Jaakko Eino Kalevi į Vilnių atvyks kaip geriausio metų albumo visoje Skandinavijoje autorius. 

Jaakko Eino Kalevi viešnagę Vilniuje pristato Sohn, Rhye ir Tricky jau jums atvežusi koncertų agentūra „8 Days A Week”. Bilietais į šį renginį kultūros bare „Kablys“ prekiauja „Bilietų pasaulis“. Kiek vėliau bus pranešta, kas iš lietuvaičių „apšildys“ šį suomių muzikos talentą.