Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Suomių muzikos sensacija Jaakko Eino Kalevi Vilniuje


 

Prieš keletą metų ilgaplaukis, nepamirštamo veido ir neabejotinai geros širdies suomis Jaakko Eino Kalevi buvo tramvajaus Helsinkyje vairuotojas. Dabar jis – tikra muzikos sensacija ir bene labiausiai linksniuojamas suomių atlikėjo vardas pasaulyje. Kovo 30 d. klajojantis suomių dainius Jaakko Eino Kalevi užsuks į Vilnių ir kultūros bare „Kablys“ medžios naujas simpatijas.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Jaakko Eino Kalevi – tai puikaus balso savininkas, kompozitorius, multi-instrumentalistas ir dar daug talentų savyje auginantis elekroninės muzikos vunderkindas. Jo kūryboje dera ne visai tradicinė pop muzika ir drąsūs vizualiniai sprendimai. Kai kurie kritikai Jaakko vokalinius sugebėjimus lygina su „Grammy“ laimėtojo Becko, amerikiečių atlikėjo Ariel Pink ir nuo AIDS 1992 m. mirusio Arthuro Russello balsais. Europos muzikos žiniasklaida 32-ų Jaakko vadina vieno žmogaus orkestru ir stebisi, kodėl jo talentas atrastas tik dabar. 

Šiandien jis – tikras herojus savame krašte, Suomijos muzikos scenos pažiba ir eksportas, prie kurio pasiekimų jau kuris laikas darniai klijuojasi įtakingos britų leidyklos „Domino Records“ etiketė. Tai dar viena priežastis, kodėl šis gan sunkiai įsimenamas atlikėjo vardas jau keletą metų nuolat matomas madingiausių Europos festivalių ir koncertų salių afišose. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Deeper Shadows (Official Video)

Gerbėjų Lietuvoje jau turintis Jaakko Eino Kalevi Vilniuje pristatys naujausią savo programą ir muzikos bare „Kablys“ surengs nepamirštamą gyvos muzikos seansą. Čia suomis ir jį šiame koncertų ture lydintis būgnininkas tik jiems būdingu stiliumi maišys disco, „synth-pop“, „folk“, „funk“, „dub“, regio ir psichodelinio roko garsus. Taip bus kuriamas savitas Jaakko Eino Kalevi jausmų, patirčių ir svajonių pasaulis – diskoteka be pabaigos. 

„Iš patirties sakome, kad su Jaakko Eino Kalevi gyvai pasimatyti tikrai verta. Patys matėm savo akimis. Pažadame, kad „Kablyje“ linguos ir šoks visi. O ir trečiadienis nesimaišo su jokiom kitom diskotekom“, - skelbia koncerto organizatoriai. 

Praėjusiais metais Berlyne įrašytas ir birželį „Domino Records“ dukterinės kompanijos išleistas Jaakko Eino Kalevi darbas „Jaakko Eino Kalevi“ iškart sulaukė kritikų pagyrų ir susižavėjimo šūksnių. Nieko nuostabaus – pergalingą albumą iki šiol šlovina tokie muzikos žiniasklaidos gigantai kaip „Pitchfork“, „Under The Radar“, „Dummy“, „DIY Magazine“, „New Music Express“, „Mojo“, „Uncut“ ir kiti. „The Times“ šį suomio albumą pelnytai įvardino praėjusios vasaros garso takeliu. Įtakingas britų muzikos žurnalas „Q“ jį paskelbė vienu geriausių metų pop įrašu, o britų nacionalinis transliuotojas „BBC Radio“ įtraukė net tris šio albumo kūrinius „Double Talk“, „Deeper Shadows“ ir „Hush Down“ į savo grojaraščius. 

Nors albumo įrašai vyko Berlyne, kur šiuo metu savo dienas leidžia pats Jaakko, pačio albumo „Jaakko Eino Kalevi“ galutinis suvedimas ir garso korekcijos buvo atliktos Niujorke. Čia jam talkino žinomas prancūzų prodiuseris Nicolas Vernhes, kurio paslaugomis ir garso įrašų studija Brukline naudojasi ir kitos žinomos alternatyvios muzikos grupės. Šis patyręs muzikos prodiuseris taip pat darbavosi su tokiais skirtingais atlikėjais kaip „Animal Collective“, „Deerhunter“, „Spoon“, „Dirty Projectors“, „Wild Nothing“, „The War On Drugs“, „Torres“ ir „Speedy Ortiz“.

Šių metų sausį albumas „Jaakko Eino Kalevi“ buvo nominuotas prestižiniam Šiaurės šalių muzikos apdovanojimui „Nordic Music Prize“. Tai didžiulis Jaakko Eino Kalevi pasiekimas ir dar vienas puikus jo kūrybos įvertinimas. Šiame geriausių 2015 metų albumų sąraše taip pat puikuojasi kylančios švedų atlikėjos Seinabo Sey, islandų divos Björk, norvegų grupės „Band of Gold“, danų grupės „Myrkur“ ir kitų albumai. 

VIDEO: Jaakko Eino Kalevi - Double Talk

Kovo 3 d. Osle vyksiančiame muzikos festivalyje „by:Larm“ paaiškės, kas pelnys šį prestižinį muzikos apdovanojimą, kuris savo verte mūsų regione labai panašus į britų teikiamą „Mercury“ prizą. Anksčiau šį apdovanojimą pelnė „Sigur Ros“ vokalistas Jónsi, suomių atlikėja Mirel Wagner, švedai Goran Kajfeš ir grupės „First Aid Kit“ bei „The Knife“. Gali nutikti ir taip, kad Jaakko Eino Kalevi į Vilnių atvyks kaip geriausio metų albumo visoje Skandinavijoje autorius. 

Jaakko Eino Kalevi viešnagę Vilniuje pristato Sohn, Rhye ir Tricky jau jums atvežusi koncertų agentūra „8 Days A Week”. Bilietais į šį renginį kultūros bare „Kablys“ prekiauja „Bilietų pasaulis“. Kiek vėliau bus pranešta, kas iš lietuvaičių „apšildys“ šį suomių muzikos talentą.