Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

„Summerburst“ pristatė oficialų festivalio teritorijos žemėlapį


Summerburst“ pristatė oficialų festivalio teritorijos žemėlapį

Likus vos 11 dienų iki visų laikų didžiausio muzikos festivalio Lietuvoje, „Summerburst“ pristatė festivalio teritorijos žemėlapį. Dvi dienas, birželio 11 ir 12 d., Vingio parke vyksiančio grandiozinio renginio organizatoriai Vingio parką rekonstruos į didžiausią šalyje naktinį klubą po atviru dangumi. Vasarą skelbiantis festivalis dalyvius stebins dvidešimties garsiausių šiandienos atlikėjų pasirodymais, milžiniška scena, pramogų zona, atskiromis VIP ir VIP ALL IN erdvėmis ir pirmą kartą Vingio parke veiksiančiu kempingu.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Milžiniška scena

Visą savaitę vyksiančių darbų metu Vingio parke bus pastatyta iki šiol neregėto dydžio scena, kurią montuos daugiau nei 400 aptarnaujančiojo personalo darbuotojų. Vien aukščiausios klasės garso aparatūros ir šviesos technika svers per 16 tonų. Visą daugiau kaip 31 toną sveriančią techiką į Vingio parką atgabens 14 sunkvežimių. Įspūdingoje scenoje bus sumontuota net 17 LED ekranų, kurių bendras plotas 250 kv. metrų. Siekiant, kad festivalis vyktų sklandžiai, į Vingio parką bus organizuotas papildomas elektros energijos tiekimas.

VIP ir VIP ALL IN erdvės

Priešais sceną bus pastatytos atskirtos VIP ir VIP ALL IN platformos išskirtinę pramogą vertinantiems festivalio dalyviams. VIP ALL IN erdvėje specialiai jiems bus įrengti barai, atskiros higienos zonos. Aukščiausios kokybės pramogas vertinantys festivalio dalyviai mėgausis išskirtiniais gėrimais ir maistu. Nuo platformų atsiversiantis geriausias vaizdas į sceną leis netrukdomai stebėti garsiausių atlikėjų pasirodymus. VIP ir VIP ALL IN bilietus įsigiję dalyviai išvengs eilių – jiems bus įrengtas atskiras įėjimas į festivalio teritoriją. Dalyvių patogumui netoli estrados bus įrengta VIP ALL IN automobilių stovėjimo aikštelė.

Pramogų zona

Festivalio pramogų zonoje dalyvių lauks išskirtinės linksmybės. Vasaros išsiilgusius žiūrovus džiugins specialiai įrengti atrakcionai. Norintys įamžinti vasaros pradžią didžiausiame visų laikų muzikos festivalyje, galės tai padaryti specialiame asmenukių bokšte. Festivalio dalyvių lauks daug siurprizų, padėsiančių vasarą sutikti smagiai, džiaugsmingai ir nepamirštamai. Festivaliui skirta teritorija viršys 30.000 kv. metrų, jai aptverti prireiks 2 km besidrieksiančios tvoros. Saugumą festivalyje užtikrins daugiau nei 200 saugos tarnybų darbutojų, policijos pajėgos, budės medikų ekipažai.

Pirmasis kempingas mieste

Pirmuoju tikru miesto festivaliu pretenduojančio tapti renginio organizatoriai atsižvelgė į daugelio dalyvių pageidavimus – specialiai jiems Vingio parke įrengs kempingą. 1000 palapinių miestas bus įrengtas šalia pagrindinės parko estrados esančiame lengvosios atletikos stadione „Vingis“. Neseniai už daugiau nei 1 mln. eurų atnaujintas „Vingis“ yra pripažintas vienu geriausiu stadionu. Atnaujinta erdvė, sutvarkytos administracijos, persirengimo ir dušų patalpos. „Šis stadionas yra pats geriausias Vilniuje“, – teigė pasaulio ir olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Kempingo vietų skaičius yra ribotas – jame apsistoti galės apie 3000 dalyvių.
Muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“. Birželio 11 ir 12 dienomis vyksiančiame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs rekordinis muzikos žvaigždžių skaičius: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. Per 20 ryškiausių elektroninės muzikos atlikėjų ir kolektyvų, kurių honorarai viršys 1 mln. eurų sumą, gros specialiai tam Vingio parke pastatytoje didžiausioje kada nors mūsų šalyje matytoje scenoje.