Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Summerburst: išpirkta daugiau nei 90% bilietų; žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 90% bilietų; žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja

Likus vos 2 dienoms iki festivalio, „Summerburst“ žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja. Jau birželio 11 ir 12 dienomis Vingio parke įspūdingus pasirodymus surengs rekordinis muzikos žvaigždžių skaičius: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. 20 ryškiausių elektroninės muzikos atlikėjų ir kolektyvų, kurių honorarai viršys 1 mln. eurų sumą, kviečia pradėti vasarą didžiausiame visų laikų festivalyje Lietuvoje. Festivalyje, į kurį jau išpirkta 90% bilietų, taip pat dalyvaus naujausia švedų elektroninės muzikos viltis Natali Noor.

Išpirkta per 90% bilietų

Iki festivalio liko vos dvi dienos, todėl dabar yra paskutinė galimybė planuoti laiką ir įsigyti bilietus. „Summerburst“ dalyviai jau išpirko daugiau nei 90% bilietų. Festivalio organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.
„Išpirkta 90% bilietų, todėl norintys pradėti vasarą geriausių draugų apsuptyje didžiausiame festivalyje Lietuvoje privalo veikti dabar. Be to, šiandien turime dar vieną puikią naujieną: festivalio žvaigždžių sąrašą papildė būsima žvaigždė Natali Noor“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

„Summerburst“ himno autorė pasirodys Lietuvoje

Koncertų organizatorių „Live Nation“ ir festivalio „Summerburst“ atstovai siekia, kad elektroninės muzikos scenoje atsirastų kuo daugiau dailiosios lyties atlikėjų. Todėl šiemet buvo surengtas projektas „Summerburst Anthem 2016“, skatinęs merginas ir moteris kurti, atlikti ir publikuoti savo kūrybos muziką.
Projekte dalyvavo beveik 50 atlikėjų, atsiuntusių savo kūrybos muziką. Žiuri, kurioje buvo „Summerburst“, „Universal Music“ ir radijo stoties „RIX FM“ atstovai, nusprendė, kad geriausias yra dvidešimtmetės atlikėjos iš Stokholmo Natali Noor atsiųstas kūrinys „Moon“. Jai atiteko 5 tūkst. eurų prizas, o oficialiu himnu šiemet tapusį singlą „Moon“ išleido didžiausia pasaulyje įrašų kompanija „Universal Music“. Be to, N.Noor buvo pakviesta groti „Summerburst“ festivaliuose.
„Pasaulinės elektroninės muzikos scenoje dominuoja atlikėjai vyrai. Džiaugiamės, kad bendro projekto metu padėjome atrasti būsimą naują žvaigždę“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
„Pagrindinis projekto tikslas: mes norime, kad kuo daugiau dailiosios lyties muzikos prodiuserių ir DJ‘ų turėtų galimybę išleisti savo muziką ir groti vieno didžiausio festivalio Europoje scenoje“, – sako „Live Nation Sweden“ atstovas ir festivalio „Summerburst“ direktorius Andersas Bostromas.
Naujoji švedų muzikos viltis Natali Noor festivalio „Summerburst“ scenoje gros birželio 12 d. (sekmadienį).

Natali Noor – „Moon“ (Official Summeburst Anthem 2016) galite pasiklausyti čia: http://bit.ly/1ORaGbx

Birželio 11 ir 12 dienomis Vilniaus Vingio parke vyksiantį muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.