Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Summerburst: išpirkta daugiau nei 90% bilietų; žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 90% bilietų; žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja

Likus vos 2 dienoms iki festivalio, „Summerburst“ žvaigždžių sąrašą papildė nauja atlikėja. Jau birželio 11 ir 12 dienomis Vingio parke įspūdingus pasirodymus surengs rekordinis muzikos žvaigždžių skaičius: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. 20 ryškiausių elektroninės muzikos atlikėjų ir kolektyvų, kurių honorarai viršys 1 mln. eurų sumą, kviečia pradėti vasarą didžiausiame visų laikų festivalyje Lietuvoje. Festivalyje, į kurį jau išpirkta 90% bilietų, taip pat dalyvaus naujausia švedų elektroninės muzikos viltis Natali Noor.

Išpirkta per 90% bilietų

Iki festivalio liko vos dvi dienos, todėl dabar yra paskutinė galimybė planuoti laiką ir įsigyti bilietus. „Summerburst“ dalyviai jau išpirko daugiau nei 90% bilietų. Festivalio organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.
„Išpirkta 90% bilietų, todėl norintys pradėti vasarą geriausių draugų apsuptyje didžiausiame festivalyje Lietuvoje privalo veikti dabar. Be to, šiandien turime dar vieną puikią naujieną: festivalio žvaigždžių sąrašą papildė būsima žvaigždė Natali Noor“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

„Summerburst“ himno autorė pasirodys Lietuvoje

Koncertų organizatorių „Live Nation“ ir festivalio „Summerburst“ atstovai siekia, kad elektroninės muzikos scenoje atsirastų kuo daugiau dailiosios lyties atlikėjų. Todėl šiemet buvo surengtas projektas „Summerburst Anthem 2016“, skatinęs merginas ir moteris kurti, atlikti ir publikuoti savo kūrybos muziką.
Projekte dalyvavo beveik 50 atlikėjų, atsiuntusių savo kūrybos muziką. Žiuri, kurioje buvo „Summerburst“, „Universal Music“ ir radijo stoties „RIX FM“ atstovai, nusprendė, kad geriausias yra dvidešimtmetės atlikėjos iš Stokholmo Natali Noor atsiųstas kūrinys „Moon“. Jai atiteko 5 tūkst. eurų prizas, o oficialiu himnu šiemet tapusį singlą „Moon“ išleido didžiausia pasaulyje įrašų kompanija „Universal Music“. Be to, N.Noor buvo pakviesta groti „Summerburst“ festivaliuose.
„Pasaulinės elektroninės muzikos scenoje dominuoja atlikėjai vyrai. Džiaugiamės, kad bendro projekto metu padėjome atrasti būsimą naują žvaigždę“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
„Pagrindinis projekto tikslas: mes norime, kad kuo daugiau dailiosios lyties muzikos prodiuserių ir DJ‘ų turėtų galimybę išleisti savo muziką ir groti vieno didžiausio festivalio Europoje scenoje“, – sako „Live Nation Sweden“ atstovas ir festivalio „Summerburst“ direktorius Andersas Bostromas.
Naujoji švedų muzikos viltis Natali Noor festivalio „Summerburst“ scenoje gros birželio 12 d. (sekmadienį).

Natali Noor – „Moon“ (Official Summeburst Anthem 2016) galite pasiklausyti čia: http://bit.ly/1ORaGbx

Birželio 11 ir 12 dienomis Vilniaus Vingio parke vyksiantį muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.