Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 85% bilietų

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 85% bilietų; oficiali išmanioji programėlė ir tikslus pasirodymų laikas

Birželio 11 ir 12 dienomis Vingio parke pirmą kartą rengiamame festivalyje „Summerburst“ įspūdingus pasirodymus žada rekordinis muzikos žvaigždžių skaičius: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. 20 ryškiausių elektroninės muzikos atlikėjų ir kolektyvų, kurių honorarai viršys 1 mln. eurų sumą, kviečia dalyvauti didžiausiame visų laikų festivalyje Lietuvoje.

Išpirkta daugiau nei 85% bilietų

Iki festivalio liko vos kelios dienos, todėl dabar yra paskutinė galimybė planuoti laiką ir įsigyti bilietus. Vasarą pradėsiantis „Summerburst“, kuris Vilniaus Vingio parke griaudės dvi dienas iš eilės, nėra išimtis. Aukščiausius standartus atitinkančio festivalio Lietuvoje žiūrovai jau išpirko daugiau nei 85% bilietų. Festivalio organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.
„Išpirkta jau per 85% bilietų, todėl norintys pradėti vasarą geriausių draugų apsuptyje didžiausiame festivalyje Lietuvoje privalo veikti dabar. Be to, šiandien turime dar dvi puikias naujienas. Jau veikia oficiali „Summerburst Baltic“ išmanioji programėlė. Be to, pagaliau skelbiame tikslius žvaigždžių pasirodymų laikus“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Oficiali išmanioji programėlė

Festivalis jūsų kišenėje. Šiandien pradėjo veikti oficiali festivalio „Summerburst“ festivalio išmanioji programėlė – lengviausias ir greičiausias būdas sužinoti visas naujienas. Išmaniojoje programėlėje, kurią nemokamai galima atsisiųsti iš „App Store“ (http://apple.co/1XzPaAM) ir „Google Play“ (http://bit.ly/1TT73nA) parduotuvių, skelbiama visa festivalio dalyviams reikalinga informacija: galimybė įsigyti bilietus, oficialus festivalio teritorijos žemėlapis, pilnas atlikėjų sąrašas, jų biografijos, tikslus pasirodymų laikas ir kita.
„Neabejojame, kad festivalio dalyviams išmanioji programėlė padės džiaugtis patogiais dalykais ir visas naujienas iš „Summerburst“ stovyklos sužinoti jiems patogiausiu būdu“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Tikslūs pasirodymų laikai

BIRŽELIO 11 D. (ŠEŠTADIENIS)
15:00-15:55 – MATTN
16:00-16:55 – DISCIPLES
17:00-17:55 – DON DIABLO
18:00-19:00 – BASSJACKERS
19:05-20:05 – MARKUS SCHULZ
20:10-21:10 – KYGO
21:15-22:30 – AFROJAC
22:45-00:00 – DV&LM
00:05-01:00 – STEVE ANGELLO

BIRŽELIO 12 D. (SEKMADIENIS)
15:00-15:55 – SAMANTA
16:00-16:55 – CARTOON
17:00-17:55 – ALAN WALKER
18:00-19:00 – TUJAMO
19:05-20:05 – W&W
20:10-21:10 – NERVO
21:15-22:30 – ALESSO
22:45-00:00 – DAVID GUETTA

 
Birželio 11 ir 12 dienomis Vilniaus Vingio parke vyksiantį muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.