Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 85% bilietų

„Summerburst“: išpirkta daugiau nei 85% bilietų; oficiali išmanioji programėlė ir tikslus pasirodymų laikas

Birželio 11 ir 12 dienomis Vingio parke pirmą kartą rengiamame festivalyje „Summerburst“ įspūdingus pasirodymus žada rekordinis muzikos žvaigždžių skaičius: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. 20 ryškiausių elektroninės muzikos atlikėjų ir kolektyvų, kurių honorarai viršys 1 mln. eurų sumą, kviečia dalyvauti didžiausiame visų laikų festivalyje Lietuvoje.

Išpirkta daugiau nei 85% bilietų

Iki festivalio liko vos kelios dienos, todėl dabar yra paskutinė galimybė planuoti laiką ir įsigyti bilietus. Vasarą pradėsiantis „Summerburst“, kuris Vilniaus Vingio parke griaudės dvi dienas iš eilės, nėra išimtis. Aukščiausius standartus atitinkančio festivalio Lietuvoje žiūrovai jau išpirko daugiau nei 85% bilietų. Festivalio organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.
„Išpirkta jau per 85% bilietų, todėl norintys pradėti vasarą geriausių draugų apsuptyje didžiausiame festivalyje Lietuvoje privalo veikti dabar. Be to, šiandien turime dar dvi puikias naujienas. Jau veikia oficiali „Summerburst Baltic“ išmanioji programėlė. Be to, pagaliau skelbiame tikslius žvaigždžių pasirodymų laikus“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Oficiali išmanioji programėlė

Festivalis jūsų kišenėje. Šiandien pradėjo veikti oficiali festivalio „Summerburst“ festivalio išmanioji programėlė – lengviausias ir greičiausias būdas sužinoti visas naujienas. Išmaniojoje programėlėje, kurią nemokamai galima atsisiųsti iš „App Store“ (http://apple.co/1XzPaAM) ir „Google Play“ (http://bit.ly/1TT73nA) parduotuvių, skelbiama visa festivalio dalyviams reikalinga informacija: galimybė įsigyti bilietus, oficialus festivalio teritorijos žemėlapis, pilnas atlikėjų sąrašas, jų biografijos, tikslus pasirodymų laikas ir kita.
„Neabejojame, kad festivalio dalyviams išmanioji programėlė padės džiaugtis patogiais dalykais ir visas naujienas iš „Summerburst“ stovyklos sužinoti jiems patogiausiu būdu“, – sakė festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Tikslūs pasirodymų laikai

BIRŽELIO 11 D. (ŠEŠTADIENIS)
15:00-15:55 – MATTN
16:00-16:55 – DISCIPLES
17:00-17:55 – DON DIABLO
18:00-19:00 – BASSJACKERS
19:05-20:05 – MARKUS SCHULZ
20:10-21:10 – KYGO
21:15-22:30 – AFROJAC
22:45-00:00 – DV&LM
00:05-01:00 – STEVE ANGELLO

BIRŽELIO 12 D. (SEKMADIENIS)
15:00-15:55 – SAMANTA
16:00-16:55 – CARTOON
17:00-17:55 – ALAN WALKER
18:00-19:00 – TUJAMO
19:05-20:05 – W&W
20:10-21:10 – NERVO
21:15-22:30 – ALESSO
22:45-00:00 – DAVID GUETTA

 
Birželio 11 ir 12 dienomis Vilniaus Vingio parke vyksiantį muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.