Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

SUBVAKARIS. Mistinis muzikinis spektaklis

Jaunosios kartos kūrėjų kūrybinė grupė kartu su Baltijos kameriniu operos teatru, įkvėpta F. Bajoro „Sakmių siuitos“, kviečia pasinerti į muzikinį pasakojimą, sukurtą remiantis lietuvių tautosakos sakmėmis.

Ne paslaptis kad Lietuvių tautosakoje gausu baugių pasakų ir sakmių, kaip velniai mergoms skūras nulupeliojo, kaip undinės žaliais plaukais viliojo ežero dugnan, kaip medžiai ir gyvuliai šnekėjo. Šis projektas, tai lyg mistinės siaubo istorijos pasakojimas draugų rate, vėlyvą vakarą. Pasitelkdami intymų kontaktą su žiūrovais, remdamiesi  tautosaka, siekiame pasinerti į liaudies literatūros ir muzikos fantazijos klodus, kurie įkvėpė daugelį lietuvių kompozitorių, poetų, dailininkų ir kitų menininkų. Pirmą kartą Lietuvoje akordeonu atliekami kūriniai (atlikėjas Tadas Motiečius) kartu  su vokalu (atlikėja Dovilė Kazonaitė) ir profesionaliais šokėjais (Katerina Voropaj ir Vadimas Šusko),  krėsdami velniškus pokštus ir išdaigas sukurs vientisą bauginančiai įdomią istoriją - dainos, garso ir judesio sintezę.

Režisierius: Žilvinas Vingelis
Atlikėjai:
Dovilė Kazonaitė (Sopranas)
Tadas Motiečius (Akordeonas)
Vadimas Šuško (Šokėjas)
Katerina Voropaj (Šokėja)
Projekcijų autorius: Kornelijus Jaroševičius
Kostiumų dailininkė: Ilona Domrbovskytė