Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Su Johnu Newmanu koncertuos net keturi mūsų šalies atlikėjai

Su britų žvaigžde Johnu Newmanu koncertuos net keturi geriausi mūsų šalies atlikėjai

Birželio 19 d. britų super žvaigždė Johnas Newmanas Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi. Sostinės Kalnų parke vyksiančiame J.Newmano koncerte taip pat koncertuos visa rinktinė geriausių mūsų šalies atlikėjų. Britų atlikėjas ir jo atstovai patvirtino, kad surengti pasirodymus kviečiami net keturi lietuvių atlikėjai ir grupės.

John Newman – „Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ

„Džiaugiamės, kad į kvietimą koncertuoti su J.Newmanu atsiliepė gausus muzikantų būrys. Šiandien jau galime paskelbti, kad J.Newmanas ir jo atstovai patvirtino, kas gros britų žvaigždės koncerte. Sveikiname ba., „Beissoul & Einius“, „Daddy Was A Milkman“ ir Ericą Jennings“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Bilietus į pirmąjį Vilniuje vyksiantį garsaus britų atlikėjo Johno Newmano koncertą galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.
Vienas ryškiausių šiandieninės Lietuvos indie scenos veikėjų Benas Aleksandravičius, scenoje prisistatantis trumpiniu „ba.“, jau spėjo pelnyti ne tik kritikų, bet ir melomanų simpatijas. Pernai surengė koncertines gastroles Lietuvoje, išleido albumą bei buvo pakviestas surengti du pasirodymus tarptautiniame renginyje „Tallin Music Week“. Čia „ba.“ pelnė specialų „Audience Award“ prizą. Pernai atlikėjas taip pat grojo pagrindiniuose muzikos festivaliuose „Loftas Fest“, „Galapagai“, „Granatos Live“, „Karklė“; taip pat pradėjo Andriaus Mamontovo koncertinio turo „Degančios akys“ koncertus. Save vadinantis naujosios kartos indie rock ir elektroninės muzikos atstovu, „ba.“ Šiemet išleido naują mini-albumą „SAULĖS UŽTEMIMAS“, kurio geriausius kūrinius atliks ir Johno Newmano koncerte Kalnų parke.„ba.“ – „Tai ne žmogus“ : http://bit.ly/1LsvTYq

Išskirtinį pasirodymą savo gerbėjams surengs ir 2015 m. „M.A.M.A.“ apdovanojimuose geriausio elektroninės muzikos dueto prizą laimėjęs duetas „Beissoul & Einius“. Artimiausiais Artūro Žabo-Beissoul ir Einiaus Jaručio planais ypač domisi užsienio leidiniai – duetas neseniai dalijo interviu „Vogue“, „Harper`s Bazaar“, „Marie Claire“, „Playboy“, „Style Insider“, „Cosmopolitan’’, „Pink“ žurnalams. Negana to, dainininkas Artūras Žabas-Beissoul buvo pakviestas į tarptautinę „Vogue“ komandą garbės bendraautoriaus teisėmis. Itin didelį dėmesį stiliui skiriantys muzikantai „Vyrų mados savaitėje“ pelnė „Geriausio metų sceninio įvaizdžio titulą“. Visai neseniai dueto fotosesiją spausdino mados pasaulyje gerai žinomas žurnalas „DesignScene“. Duetas žada rudenį išleisti naują studijinį albumą, kurį pristato visiškai naujas singlas „Bunny“.„Beissoul & Einius“ – „Bunny“ : http://bit.ly/24HSfPJ

Johno Newmano koncertas bus viena iš nedaugelio galimybių šiemet išgirsti ir pamatyti „Daddy Was A Milkman“. Pernai lietuviškos muzikos padangę kaip meteoras perskrodęs „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas žada nustebinti naujomis dainomis. Žaibiškai išpopuliarėjęs atlikėjas visiškai neseniai pristatė naują dainą „Read My Mind“, kuri turi visas galimybes tapti geriausiu 2016-ųjų vasaros garso takeliu. Tai jau penktoji  daina iš labai laukiamo debiutinio albumo, kuris gerbėjams bus pristatytas liepos mėnesio pabaigoje Vilniuje specialiai ta proga rengiamame koncerte. Scenos naujokas I.Pociūnas septynerius metus yra gyvenęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jam teko išmėginti nemažai darbų: staliaus, pardavėjo ir net pienininko. Nesunku nuspėti, kad būtent pieno išvežiojimas nulėmė projekto „Daddy Was A Milkman“ pavadinimą. Didžiosios sėkmės atlikėjas sulaukė jau su antruoju singlu „Breathe In“, kurį radijo stoties „M-1“ klausytojai išrinko „Geriausia 2015 m. lietuviška daina“. „Daddy Was A Milkman“ tapo vienu iš nedaugelio atlikėjų, kuris pripažinimo sulaukė ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje: visus atlikėjo singlus transliavo didžiosios Latvijos radijo stotys.„Daddy Was A Milkman“ – „Read My Mind“: https://youtu.be/2dZYBruAqoE

Birželio 19 d. Kalnų parko scenoje taip pat išvysime ir grupės „Skamp“ dainininkę Ericą Jennings. Naują pradžią karjeroje išgyvenanti dainininkė šiemet oficialiai pradėjo solo karjerą. E.Jennings taip pat puikiai pasirodė dainų atrankoje į „Euroviziją“, kur jos daina „Leading Me Home“ sulaukė didelio palaikymo. Šiuo metu kiekvieną dieną įrašų studijoje praleidžianti E.Jennings ne tik kuria ir įrašinėja naujas dainas, bet ir intensyviai ruošiasi būsimiems koncertams. Pirmieji dainininkės solo pasirodymai, į kuriuos buvo išpirkti visi bilietai, vyko Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir Klaipėdos dramos teatre. Atvirumas ir nuoširdi kūryba - tokį kelią Erica pasirinko po daugybės ilgų ieškojimų. Dar pernai Erica pradėjo įrašinėti pirmąsias dainas būsimam soliniam albumui, kuris turėtų būti išeistas šių metų vasarą.Erica Jennings „Leading Me Home“: http://bit.ly/1TyMPii