Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Startuoja prekyba bilietais į Weekend Festival Baltic

Duodamas startas prekybai bilietais į Weekend Festival Baltic

 Bilietų prekyba į didžiausią Baltijos šalių muzikos festivalį „Weekend Festival Baltic“ prasideda jau šiandien, nuo 10:00 ryto. Bilietus galite įsigyti oficialiame festivalio puslapyje (www.wekendbaltic.com) arba Bilietų pasaulio kasose bei internete, adresu www.bilietupasaulis.lt. Organizatoriai skelbia, jog išankstinio bilietų pardavimo metu buvo parduota daugiau nei 15 tūkstančių bilietų!
 
Pagrindinis festivalio organizatorius, Hardi Loog, teigia, jog šiais metais festivalis dar labiau plečiasi. „ Dėl didžiulės festivalio paklausos praėjusiais metais, šiemet tiesiog privalėjome plėsti festivalio teritoriją. Be jokios abėjonės, į Parnu paplūdimį  galėtume sutalpinti dar daugiau žmonių, bet gera žmonių savijauta ir komfortas mums yra daug svarbesnis“- teigia festivalio organizatorius. „Didžiulis parduotų išankstinių bilietų kiekis mums duoda aiškų signalą – šio festivalio Baltijos šalims tikrai reikia“.
 
Šiandien, 10:00 ryte, visuotiniam festivalio bilietų pardavimui duodamas startas. Festivalininkai galės nusipirkti ne tik pagrindinį ir Premium bilietus, bet ir VIP, Priority, Dienos ir Kempingo bilietus. Taip pat prekyboje ir festivavlio autobusų bilietai iš Rygos.
 
Weekend Baltic Festival pristato šiuo metu populiariausias pop ir šokių muzikos pasaulines žvaigždes, kurios pasirodys nuostabiame Parnu paplūdimyje per tris festivalio dienas.  Jau patvirtintos ir festivalio žvaigždžių pasirodymų datos:
Rugpjūčio 4 d. , ketvirtadienį: Avicii, Steve Aoki, DVBSS, Knife Party, Deorro, Darude, Example (live), Sigma (live), Redfoo (live), Ummet Ozcan, Lost Frequencies, Will Sparks, Matisse & Sadko, Jack Perry, TJR,
Mr.Belt & Wezol;
Rugpjūčio 5d. , penktadienį: Axwell & Ingrosso, Robin Schulz, Showtek, Syn Cole, Infecected Mushroom (live), Bassjackers, Tigerlily;
Rugpjūčio 6d., šeštadienį: Dmitri Vegas & Like Mike, Afrojack, ATB, Sigala, Chicane, Tungevaag & Raaban, Da Tweekaz, Aronchupa;
Daugiau festivalio atlikėjų bus paskelbta kovo - gegužės mėnesiais!
Praėjusiais metais, daugybę apdovanojimų ir įvertinimų sulaukęs festivalis Weekend Festival Baltic, vyks nuostabiame Parnu paplūdimyje, Estijoje, rugpjūčio 4-6 dienomis. Čia, keturiose festivalio scenose,  galėsite išgirsti ir pamatyti apie 80, šiuo metu „ant bangos“ esančių, populiarosios ir šokių muzikos atlikėjų.