Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Startuoja prekyba bilietais į Weekend Festival Baltic

Duodamas startas prekybai bilietais į Weekend Festival Baltic

 Bilietų prekyba į didžiausią Baltijos šalių muzikos festivalį „Weekend Festival Baltic“ prasideda jau šiandien, nuo 10:00 ryto. Bilietus galite įsigyti oficialiame festivalio puslapyje (www.wekendbaltic.com) arba Bilietų pasaulio kasose bei internete, adresu www.bilietupasaulis.lt. Organizatoriai skelbia, jog išankstinio bilietų pardavimo metu buvo parduota daugiau nei 15 tūkstančių bilietų!
 
Pagrindinis festivalio organizatorius, Hardi Loog, teigia, jog šiais metais festivalis dar labiau plečiasi. „ Dėl didžiulės festivalio paklausos praėjusiais metais, šiemet tiesiog privalėjome plėsti festivalio teritoriją. Be jokios abėjonės, į Parnu paplūdimį  galėtume sutalpinti dar daugiau žmonių, bet gera žmonių savijauta ir komfortas mums yra daug svarbesnis“- teigia festivalio organizatorius. „Didžiulis parduotų išankstinių bilietų kiekis mums duoda aiškų signalą – šio festivalio Baltijos šalims tikrai reikia“.
 
Šiandien, 10:00 ryte, visuotiniam festivalio bilietų pardavimui duodamas startas. Festivalininkai galės nusipirkti ne tik pagrindinį ir Premium bilietus, bet ir VIP, Priority, Dienos ir Kempingo bilietus. Taip pat prekyboje ir festivavlio autobusų bilietai iš Rygos.
 
Weekend Baltic Festival pristato šiuo metu populiariausias pop ir šokių muzikos pasaulines žvaigždes, kurios pasirodys nuostabiame Parnu paplūdimyje per tris festivalio dienas.  Jau patvirtintos ir festivalio žvaigždžių pasirodymų datos:
Rugpjūčio 4 d. , ketvirtadienį: Avicii, Steve Aoki, DVBSS, Knife Party, Deorro, Darude, Example (live), Sigma (live), Redfoo (live), Ummet Ozcan, Lost Frequencies, Will Sparks, Matisse & Sadko, Jack Perry, TJR,
Mr.Belt & Wezol;
Rugpjūčio 5d. , penktadienį: Axwell & Ingrosso, Robin Schulz, Showtek, Syn Cole, Infecected Mushroom (live), Bassjackers, Tigerlily;
Rugpjūčio 6d., šeštadienį: Dmitri Vegas & Like Mike, Afrojack, ATB, Sigala, Chicane, Tungevaag & Raaban, Da Tweekaz, Aronchupa;
Daugiau festivalio atlikėjų bus paskelbta kovo - gegužės mėnesiais!
Praėjusiais metais, daugybę apdovanojimų ir įvertinimų sulaukęs festivalis Weekend Festival Baltic, vyks nuostabiame Parnu paplūdimyje, Estijoje, rugpjūčio 4-6 dienomis. Čia, keturiose festivalio scenose,  galėsite išgirsti ir pamatyti apie 80, šiuo metu „ant bangos“ esančių, populiarosios ir šokių muzikos atlikėjų.