Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

SPECIALUSIS ŠVENTINIS REISAS SU ALEXANDER RYBAK IR SASHA SONG

ATLIKĖJAI:
Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak)
Šokių kolektyvas  „Time to show“
Sasha Song

Aleksandro Rybako ir šokių trupės „Time to show“  programa


Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak) - norvegų smuikininkas, dainininkas, kompozitorius ir aktorius, atstovavęs Norvegiją Eurovizijos dainų konkurse 2009 m. Maskvoje ir šį konkursą laimėjęs su daina "Fairytale".

Šiam Europos numylėtiniui specialiojo šventinio reiso metu talkins šokių kolektyvas „Time to Show“. Dainininkas su šiais lietuviais susipažino daugiau nei prieš metus per savo atstovą Baltijos šalyse. A. Rybakui taip patiko dirbti su lietuviais, kad jis juos pakvietė tapti asmeniniais šokėjais ir keliauti kartu po pasaulį.

„ Lietuvoje man labai lengva – daug žmonių čia kalba angliškai, taip pat rusiškai. Džiaugiuosi tuo, nes galiu kalbėti bet kuria iš šių kalbų. Nors ne visada suprantu pašnekovus, jie mane supranta puikiai. Be to, iš 700 tūkst. mano „Facebook“ puslapio gerbėjų didžiulė dalis yra lietuvių. Todėl ir koncertuodamas Lietuvoje surenku didelę publiką – gerbėjų ateina vis daugiau ir daugiau. Ačiū jiems. Iki pasimatymo liepos 26 dieną ant „Muzikuojančio kelto“ denio“,-  savo mintimis pasidalino charizmatiškasis atlikėjas.


Sasha Song su dainų programa „Siela,  žodžiai ir muzika“

Ant „Muzikuojančio kelto“ denio Sashos Song programoje – pačios populiariausios dainininko atliekamos dainos.

Tarp kurių- legendinė ir jau 20 metų skaičiuojanti daina „Mama“, Eurovizijos scenoje skambėjusi „Pasiklydęs žmogus“, 2015 m. LRT laidoje „Dainų dainoje“ pripažinta kaip geriausia daina atlikta duete „Aš lauksiu“, populiarioji „Gera būti dviese“, bei „Siela, žodžiai ir muzika“ daina. Plaukimo metu Jūsų laukia užburiantis, atviras, o svarbiausia šiltas susitikimas su  Sasha Song , skirtas tiek jaunam, tiek vyresniam klausytojui.

Išankstinių bilietų kaina 29 Eur (100,13 Lt). Artėjant renginiui, bilietai brangs.