Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

SKYLĖ ir SKYFORGER dainuos kartu!

Minėdami baltų brolybę festivalyje KILKIM ŽAIBU lietuviai ir latviai į sceną lips kartu!

Visada sulaukianti griausmingo „Žaibo“ publikos palaikymo grupė „Skylė“ šiemet festivaliui ruošia išskirtinį pasirodymą. Festivalis suruošė žygį į gimtą Žiemgalą, todėl grupė ruošiasi prisidėti prie baltų genčių brolybės minėjimo šiame krašte. Šiandien mes neturime galimybės išgirsti žiemgalių kalbos tokios, kokia ji buvo dar nesusikūrus Lietuvai ir Latvijai. Todėl „Skylės“ muzikantai kartu su latviais „Skyforger“ (šalia savo programos) atliks kelis kūrinius lietuvių, latvių ir prūsų kalbomis.

Nepasikuklinsime paminėti, kad, tarpininkaujant „Kilkim Žaibu“ organizatoriams, abi grupės po truputį susibičiuliavo. Ir nors grupių muzikinė stilistika ganėtinai skirtinga, jos jau leido pasidžiaugti puikia savo žanrų derme šių metų vasario 16 d. koncerte Vilniuje. Ten broliai latviai kartu su „Skylėnais“ atliko vieną kūrinį lietuvių kalba.

Po sėkmingos premjeros abi grupes pagavo užsidegimas. Šį kartą abi grupės mokysis viena kitos dainų bei kartu dainuos prūsiškai. Prūsų kalba bus dainuojama taip pat neatsitiktinai. Grupė „Skyforger“ savo šviežiai išleistą albumą dedikavo išnykusiai baltų genčiai – Prūsijai – paminėti. Nuostabaus atsitiktinumo dėka „Skylė“ savo naujam albumui taip pat ruošia keletą dainų prūsų kalba, o vienos dainos žodžiai yra tokie patys kaip grupės „Skyforger“ atliekamo kūrinio. Tiesa, abi grupės šį kūrinį atlieka skirtingai ir savitai, bet mes festivalyje „Kilkim Žaibu“ turėsime unikalią progą išgirsti šios dainos junginį!

Be šių gražių festivalio akcentų svarbu paminėti ir tai, kad broliai „Skyforger“ festivalyje pristatys savo naują albumą „Senprūsija“.

Prie naujo albumo įrašymo plušanti grupė „Skylė“ pradžiugins galinga muzikos programa, kurioje šalia gerai žinomų himnų skambės ir nauji, dar negirdėti kūriniai.

Šiuo metu bilieto kaina yra 32 € (110,49 Lt).
Galioja akcija „Šeši bilietai už penkių kainą“. Perkant penkis bilietus vienu metu – šeštas bilietas jums dovanojamas nemokamai! Tokiu atveju 1 bilieto kaina yra tik 26 € (89,77 Lt)!