Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

SKYLĖ ir SKYFORGER dainuos kartu!

Minėdami baltų brolybę festivalyje KILKIM ŽAIBU lietuviai ir latviai į sceną lips kartu!

Visada sulaukianti griausmingo „Žaibo“ publikos palaikymo grupė „Skylė“ šiemet festivaliui ruošia išskirtinį pasirodymą. Festivalis suruošė žygį į gimtą Žiemgalą, todėl grupė ruošiasi prisidėti prie baltų genčių brolybės minėjimo šiame krašte. Šiandien mes neturime galimybės išgirsti žiemgalių kalbos tokios, kokia ji buvo dar nesusikūrus Lietuvai ir Latvijai. Todėl „Skylės“ muzikantai kartu su latviais „Skyforger“ (šalia savo programos) atliks kelis kūrinius lietuvių, latvių ir prūsų kalbomis.

Nepasikuklinsime paminėti, kad, tarpininkaujant „Kilkim Žaibu“ organizatoriams, abi grupės po truputį susibičiuliavo. Ir nors grupių muzikinė stilistika ganėtinai skirtinga, jos jau leido pasidžiaugti puikia savo žanrų derme šių metų vasario 16 d. koncerte Vilniuje. Ten broliai latviai kartu su „Skylėnais“ atliko vieną kūrinį lietuvių kalba.

Po sėkmingos premjeros abi grupes pagavo užsidegimas. Šį kartą abi grupės mokysis viena kitos dainų bei kartu dainuos prūsiškai. Prūsų kalba bus dainuojama taip pat neatsitiktinai. Grupė „Skyforger“ savo šviežiai išleistą albumą dedikavo išnykusiai baltų genčiai – Prūsijai – paminėti. Nuostabaus atsitiktinumo dėka „Skylė“ savo naujam albumui taip pat ruošia keletą dainų prūsų kalba, o vienos dainos žodžiai yra tokie patys kaip grupės „Skyforger“ atliekamo kūrinio. Tiesa, abi grupės šį kūrinį atlieka skirtingai ir savitai, bet mes festivalyje „Kilkim Žaibu“ turėsime unikalią progą išgirsti šios dainos junginį!

Be šių gražių festivalio akcentų svarbu paminėti ir tai, kad broliai „Skyforger“ festivalyje pristatys savo naują albumą „Senprūsija“.

Prie naujo albumo įrašymo plušanti grupė „Skylė“ pradžiugins galinga muzikos programa, kurioje šalia gerai žinomų himnų skambės ir nauji, dar negirdėti kūriniai.

Šiuo metu bilieto kaina yra 32 € (110,49 Lt).
Galioja akcija „Šeši bilietai už penkių kainą“. Perkant penkis bilietus vienu metu – šeštas bilietas jums dovanojamas nemokamai! Tokiu atveju 1 bilieto kaina yra tik 26 € (89,77 Lt)!